Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas)

Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas)

Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas)
 • Elérhető fájlok: Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas).pdf, Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas).epub, Kniha Dvůr křídel a zmaru (Sarah J. Maas).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Dvůr křídel a zmaru

kniha od: Sarah J. Maas

Strašně dlouho jsem s touhle sérií otálela, proto musím říct, že to čekání se vyplatilo, opravdu hodně moc. Od první stránky mě příběh vtáhl a nepustil. Hltala jsem s láskou každé slovo a se zatajeným dechem čekala, jak to vlastně celé dopadne. Přišlo mi, že knihy jsou dost obsáhlé na to, aby ukojily mou touhu strávit v Prythianu co nejvíce času, ale opak je pravdou, chci víc, potřebuju víc, snesla bych klidně pět, deset, patnáct dalších dílů 😀
Knihy jsou úžasně napsané, S.J.Maas to opravdu umí, a já věřím, že si celou sérii velice brzy přečtu znovu, protože se mi už teď přímo pekelně stýská.

Nádherné pokračovanie príbehu, určite veľmi napínavé, no pre mňa asi najkrajšia kniha z tých 4 kníh 🙂

Sice horší než dvojka, ale stále dokonalé. Miluji ten svět, postavy, příběh a hlavně naprosto zbožňuji Feysand a potřebuji další díl, abych věděla jak se jejich vztah bude vyvíjet. Psaní Maasové je prostě originální, dlouhé rozepisovací scény jsou zajímavé a já už si nedokážu představit knížku bez nic.

Menší spoiler – Nelíbil se mi ten konec. Nebo ne nelíbil, ale když všichni přežili, i přes to, že byli jen krůček od smrti, mi přišlo už jako samozřejmost. Mám ráda všechny postavy, celou tu rodinu, avšak kdyby někdo zemřel, tak by to dostalo nějaký šmrnc. A další věc – Tamlin. Přišlo mi ho líto. Jakože jo, udělal některý hrozný věci a někdy se choval špatně. Ale zaprvé, bylo to z lásky, a díky ní každý občas nepřemýšlí a koná věci bez rozmyšlení. A za druhé, nevím, jestli to počítám správně, ale kolikrát jim už zachránil život. Dvakrát? Třikrát? To co udělal, podle mě už odčinil a neříkám, že by měli být s Feyre nejlepší kamarádi, ale nemusela by se k němu chovat až tak odtažitě.

Další úžasná knížka od Maasové. A ani tentokrát nebyla zklamáním. Přestože se mi o něco víc líbil předchozí díl, ani v nejmenším mě dílo nenudilo. Stále strhující, stále okouzlující. Za mě 95%.

Tato série pro mě byla nádherným zážitkem, výletem do pohádkového světa s velmi silnou romantickou linií. Každý díl úplně jiný, souhlasím, že druhý byl nejlepší, ale první prostě znamenal lásku na první pohled. Chvíle, kdy se Freye, coby lidská dívka, teprve dostane do světa za zdí, kdy jsou poprvé popsané bytosti, které v něm žijí, krajina, zvyklosti.. Takové to něžné oťukávání toho,co přijde. Díl druhý, co si nalhávat, je hlavně o Rhysovi a jeho partě. On je opravdu každý k zamilování. Třetí část je už smršť událostí, kde popravdě dokonalost ústředního páru je možná až přehnaná, nicméně ráda jsem to Sarah odpustila. Dokonce i ty největší potvory z jiných světů si je vybraly za parťáky a nakonec by se možná i vzájemně zvali na oslavy narozenin 🙂 Co mě trochu zamrzelo, byla dějová linka Tamlina. Mám jen já pocit, že z toho vyšel až moc zle? Nebýt jeho, nic by se nezměnilo, pomohl Freyenině rodině a ani ho nenapadlo se mstít, přišel o svojí lásku, nejlepšího přítele a ačkoliv udělal dost chyb, zamrzelo mě, jak dopadl. No a ten konec, pravda trochu přepálený, ale je to pohádka, tak proč si takový nedopřát.

Naprosto dokonalá knižní série, ke které se budu ráda vracet. Hlavní partu si nelze nezamilovat. Konec knihy se trávila v neustálém strachu o jejich život. Byl to kolotoč, strachu, naděje, radosti, slz smutku i štěstí. Prostě vše, co bych si jako čtenář mohla od knihy přát. Jen doufám, že autorka v navazující novele sváže pár volných konců.

Všechny její knihy mě naprosto uchvátily!!

O chloupek méně skvělé jako druhý díl, který je podle mě bezkonkurenčně nejlepší, ale stále skvělé. Naprosti Skleněnému trůnu, jehož první dva díly jsou značně slabší, ale poté se celá série rozběhne, ACoTaR je skvělý už od začátku, přestože mi chvilku trvalo, než jsem se srovnala s tím, že Tamlin je ten špatný a pak zase hodný. Skvělá četba.

Sarah J. Maasová

Sarah Janet Maasovou známe díky její neutuchající fanzazii, kterou promítá do svých ság, jež jsou obíbené téměř po celém světě – Dvůr trnů a růží či Skleněný trůn si oblíbily desetitisíce čtenářů. Její dílo můžete klasifikovat jako Young Adult literaturu, ale není tajemstvím, že si její knihy užívají i starší.

Fantasy série Sarah J. Maasové jsou charakteristické svou čtivostí, napětím, magickými bytostmi. Na jedné straně dobro, na druhé zlo. Často však není jasné, kdo je kdo.

Série Skleněný trůn čítá 6 dílů – jsou jimi: Skleněný trůn, Půlnoční koruna, Dědička ohně, Královna stínů, Říše bouří a kniha povídek Krvavé ostří.

V sérii Dvůr trnů a růží prozatím vyšly knihy: Dvůr trnů a růží, Dvůr mlhy a hněvu a Dvůr křídel a zmaru.

Její druhá série Dvůr trnů a růží je napsán na motivy Krásky a zvířete – její oblíbené prózy.

Sarah J. Maas vytvořila hrubou črtu prvního dílu Skleněného trůnu, když jí bylo 16 – ten je nyní přeložen do více než 30 jazyků.

Sarah J. Maasová žije se svým manželem a domácími mazlíčky v Pensylvánii.

Dvůr křídel a zmaru

Kniha ( měkká vazba )

 • Skladem 2 ks
 • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
 • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

399 Kč s DPH

Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale… Přejít na celý popis

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.

Bestseller v knihy Dobrovský

3958. v e-shopu | 8443. minulý týden | 8. nejlepší dosažené 06.04.2018

109. v Fantasy pro mládež | 189. minulý týden | 109. nejlepší dosažené 16.02.2020

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 53 hodnocení čtenářů

46× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Anna 21. února 2018

Naprosto úžasná každý díl je lepší než ten předchozí

Pomohla vám tato recenze? Ano 45

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Terka 25. března 2018

Po prvním dílu jsem si říkala proč si Feyre vybrala Tamlina. Takže jedno zklamání ale druhý díl byl perfektní zamilovala jsem si psaní Sarah a tenhle díl je úžasný také :))

Pomohla vám tato recenze? Ano 27

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Marsi 8. dubna 2018

Ze všech tří dílů této série považuji Dvůr zmaru za nejlepší. Nemohla jsem se odtrhnout a neuvěřitelně se těším na další pokračování 🙂 DOPORUČUJI všem milovnicím fantastických světů a young adult literatury. 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 26

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček CAROL 5. dubna 2018

Knížka opět nezklamala! Sarah píše naprosto úžasné knížky a i tento díl jsem přečetla jedním dechem, přesněji za tři dny 😀 Měla jsem velká očekávání, byla celá nedočkavá a nakonec ve finále ta kniha byla ještě stokrát lepší. Sarah opět zkrátka věděla, jak nás napínat a celkově ty děje, chování těch postav apod. jsem nečekala a byla několikrát i hodně překvapená 🙂 Ale to je na jejích knížkách to nejlepší. Takže za mně plný počet hvězdiček a už se nemůžu dočkat dalších dílů.

Pomohla vám tato recenze? Ano 26

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Anonym 6. dubna 2018

Jako vzdycky SJM nezklamala, uz se nemohu dockat dalsiho dilu

Pomohla vám tato recenze? Ano 25

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Zuzana Brodňanová 16. dubna 2018

Vždy skvělé, kdo má rád tento žánr tak si to určitě přečtěte 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 23

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Alžběta Pávková 9. dubna 2018

Skvělé zakončení série, osobně dávám asi přednost druhému dílu (Dvůr mlhy a hněvu), který se mi líbil o maličko víc, ale pořád je to naprostá pecka. Potěší milovníky romantiky a lehké fantastiky. Osobně jsem si naprosto zamilovala svět Víl, ve kterém se příběh odehrává.

Pomohla vám tato recenze? Ano 23

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Veronika Ručilová 19. května 2018

Na třetí díl jsem se opravdu těšila, už proto, že jsem netušila, jestli se jedná o závěrečný díl (na netu jsem se nechtěla po ničem pídit kvůli případným spoilerům). Až do poslední stránky jsem napětím téměř nedýchala. Kniha je doslova nabouchaná akcí, ani chvíli jsem se nenudila (fakt netuším, jak je autorka schopná napsat přes 700 stran a přitom čtenáře ani na chvíli nenudit). Příběh mě znovu dostal a konec? Poprvé jsem opravdu brečela, tekla mi jedna slza za druhou a nemohla jsem to zastavit. Musím ale říct, že druhý díl se mi přece jen líbil o něco víc 😉 Zkrátka pro mě nejlepší série, jakou jsem kdy v životě četla!

Pomohla vám tato recenze? Ano 16

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček sara duricova 3. srpna 2018

naprosto úžasná knížka a opravdu jse mi strašně zamlouvá jak Sarah ví jak správně zaujmout a napínat čtenáře. Je to opravdu neskutečně dobrá knizka

Pomohla vám tato recenze? Ano 11

Kniha, COOBOO, 2018, 9788075445155

5 z 5 hvězdiček Jana Bártová 17. července 2019

Dlouho mě od této série odrazovalo přirovnání ke krásce a zvířeti (říkala jsem si,že to znám a bude to nuda ) a teď to přirovnání nechápu, protože pominu -li ,že je tam ze začátku kletba,kterou zruší láska, tak to nemá vůbec nic společného a jen to té sérii dle mého škodí. Teď hodnoceni – naprosto skvělý další díl,čtivý, i přes množství stránek (jedině dobře :-D) rychle ubíhající děj. Miluju Rhyse i celou jejich družinu,jediný kdo mi lezl na nervy byla elain. Trochu mě teda zklamalo, že hrozná předem prohraná bitva nakonec skočila bez jediné oběti z hlavních postav i tu amren tam nakonec vrátily,což teda působilo dost nepřesvědčivě no :-/ . Ale shrnuto – celá série byla super.

Dvůr křídel a zmaru

Běžná cena: 399 Kč Sleva: 22%
Termíny dodání jsou orientační. O stavu Vaší objednávky budete informováni emailem.
V případě osobních odběrů je nutné vyčkat na výzvu k odběru, kterou rozesíláme, jakmile jsou knihy připraveny.
Osobní odběry (platí pouze v případě objednávky)
– Praha 7, V Háji 15 Zítra (ÚT)
– Zásilkovna.cz Pozítří (ST)
Jakmile bude objednané zboží připraveno k odběru, oznámíme Vám to e-mailem. Doručení na adresu
– Balík Do ruky Pozítří (ST) – Balík Na poštu Pozítří (ST) – PPL v České Republice Pozítří (ST) – PPL na Slovensku 21.02.2020 (PÁ) – Balík Do balíkovny Pozítří (ST) – Informace jsou platné k 17.02.2020 10:53:33

“>

Dostupnost: Externí sklad Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?

Hlídat dostupnost a cenu »

Kód: D0410219
EAN: 9788075445155
ISBN: 978-80-7544-515-5
Nakladatel: COOBOO
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 720
Rozměry: 134,0×203,0x62,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy, sci-fi, horory

„Nakupovala jsem v tomto e-shopu Dobré knihy už několikrát a je to obchod na vysoké úrovni.“

Nakupte společně – Dvůr trnů a růží

Kniha Dvůr křídel a zmaru patří do série Dvůr trnů a růží. Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 874 Kč.

Běžná cena: 1 117 Kč
Naše cena: 874 Kč
Celkem ušetříte: 243 Kč

Do košíku

Freye se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.

MOJE KNIHOVNY

Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.

Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.

Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.

Knihomolno

Tento blog je určený všem, kteří mají rádi knihy a chtěli by se o nich a o jejich autorech něco dozvědět.

pátek 24. srpna 2018

Dvůr křídel a zmaru – Sarah J. Maas

Ležet vedle Ianthe, aniž bych jí podřízla krk, byl zkouškou trpělivosti a sebeovládání. Ovšem kdykoli se zdálo, že nůž pod mým polštářem šeptá její jméno, připomněla jsem si své přátele. Svou rodinu, která byla naživu a uzdravovala se na severu.

"Pouto mezi druhem a družkou je mostem mezi dušemi."

Pomocí pouta mi řekl: Čekal bych na tebe dalších pět set let. A kdybychom spolu neprožili ani jediný další den. to čekání stálo za to.

Dvůr křídel a zmaru

Posledná zmena: 17.02.2020 02:44

Vydavateľ: CooBoo
Séria: Dvůr trnů a růží (3.diel z 1)
Jazyk: český
Formát: Kniha
Počet strán: 320
Poradie vydania: 1.
Lepšia cena: 13,85 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 14,18 € (vrátane DPH)
Bežná cena: 16,49 €
Ušetríte: 2,31 € (zľava 14%)
Lepšia cena

 • Sledovať titul
 • Informuj priateľa
 • Recenzie (0)
 • Komentáre (0)

Obsah knihy: Dvůr křídel a zmaru

Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.

Detaily o knihe

Názov: Dvůr křídel a zmaru

Originálny názov: A Court of Wings and Ruin

Objednávací kód NA395889

Produkt je zaradený do žánrov:

ISBN:

EAN: 9788075445155

Rok a mesiac vydania: 2018/03

Počet strán: 320

Väzba: Paperback

Formát, hmotnosť: 135 × 205 mm, 730 g

Hodnotenie čitateľov

Knihu ešte nikto nekomentoval, budete prvý.

Dvůr trnů a růží 1-3 (kolekce) (Sarah J. Maas)

Kolekce bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží.

Dvůr trnů a růží: Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku a Feyre musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.

Dvůr mlhy a hněvu: Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?

Dvůr křídel a zmaru: Feyre se vrací zpět na Jarní dvůr, aby zde shromáždila informace o Tamlinově armádě a o plánech krále, který hodna Prythian napadnout a zničit. A k tomu musí předstírat svou lásku k muži, kterého ve skutečnosti nenávidí – a jediná chyba může stát život nejen ji, ale může způsobit zkázu i celého království.

Ďalšie z kategórie Sci-fi, fantasy

Mesto kostí

Mesto popola

Mesto skla

Kráľovstvo z popola

Mesto padlých anjelov – Nástroje smrteľníkov (4. kniha) (Cassandra Clare)

Nástroje smrteľníkov I. (komplet prvých troch dielov)

Havraní chlapci (Havraní cyklus 1) (Maggie Stiefvater) [SK]

Falošný bozk (Mary E. Pearsonová) [SK]

Zlodeji snov (Havraní cyklus 2) (Maggie Stiefvater) [SK]

Na dvore z hviezd a mrazu

Kódex Tieňolovcov (Cassandra Clare, Joshua Lewis) [SK]

Mesto nebeského ohňa – Nástroje smrteľníkov (6. kniha) (Cassandra Clare)

Obs >Jennifer L. Armentrout

Kráľovná vetra a tmy

Metlobal v priebehu vekov, 2. vydanie (K. Rowlingová Joanne)

Zaklínač: Búrková sezóna (Andrzej Sapkowski)

Posledná hviezda-(Piata vlna 3 diel) (Yancey Rick)

Nekonečné more-(Piata vlna 2 diel) (Yancey Rick)

Piata vlna (Yancey Rick)

Zaradené v kategóriách

Čo sú cookies, pixely a na čo ich potrebujeme?

Ako mnoho iných spoločností poskytujúcich svoje služby na internete, ajmy využívame cookies, pixely a ďalšie technológie. V tomto článku vám popíšeme, ako fungujú a na čo ich potrebujeme.

Súbory cookies sú malé kúsky údajov, ktoré sa ukladajú vašom prehliadači alebo mobilnom zariadení počas prezerania webových stránok. Pixely sú maléobrázky alebo "kúsky kódu", nachádzajúce sa na internetovej stránke alebo v e-maile, ktoré zbierajú informácie o vašom prehliadači alebo mobilnom zariadenía niektoré z nich môžu ukladať aj cookies.

Jednotlivé cookies majú rôznu dobu "trvanlivosti" – rôznu dobu uloženia vo vašom zariadení. Niektoré cookies sa vymažú z vášho zariadenia po tom, ako zatvoríte okno prehliadača (sessioncookie), iné zostávajú vo vašom zariadení uložené aj po ukončeníprehliadania našich webových stránok (permanent cookie).

Prečo používame cookies?

Súbory cookies nám umožňujú zapamätať si vaše úkony a preferencie (napríklad prihlasovacie údaje, údaje o objednávke v nákupnom košíku) v priebehu určitého časového obdobia, aby ste ich nemuseli opakovane zadávať vždy, keď sa vrátite na webovú stránku alebo prechádzate z jednej webovej stránky na druhú. Cookies nám zároveň pomáhajú pochopiť, čo vás zaujíma na našej webovej stránke, či je pre Vás dostatočne prehľadná a viete na nej nájsť to, čo hľadáte. Cookies teda používame tiež za účelomzlepšenia užívateľského zážitku.

Súbory cookies môžu tiež zaznamenávať ďalšie informácie, ako počet návštevníkov našich webových stránok a tiež aké podstránky nášho webu najčastejšie navštevujete. Používajú sa tiež na to aby vám bola zobrazovaná reklama a obsah stránky, ktoré sú pre Vás relevantné vzhľadom na Vaše záujmy a potreby.

Aké cookies používame?

Funkčné a technické cookies – tieto cookies zabezpečujú riadne fungovanie našej webstránky, napríklad zabezpečujú funkciu prihlásenia sa do užívateľského konta na stránke, ukladanie tovaru do nákupného košíka, odhaľujú pokusy o neoprávnené prihlásenie sa do konta, či umožňujú efektívne zobrazovanie obsahu. Bez týchto cookies by naša webová stránke riadne nefungovala, ich použitie je nevyhnutné, doba uchovania poväčšine krátka, a preto si od vás nepýtame súhlas na ich uloženie a pristupovanie k nim. Do tejto kategórie zaraďujeme aj cookies vďaka ktorým pre vás uchováme obsah košíka aj bez toho, aby ste boli prihlásení – mnohí z vás od nás vyžadujú, aby ste si knihy, ktoré si u nás odložíte počas roku do košíka, pred Vianocami našli a mohli tak potešiť svojich blízkych perfektnými darčekmi.

Analytické cookies – tieto cookies slúžia na získanie údajov o návštevnosti našej internetovej stránky, informácii o vyhľadávaniach vykonaných na našej stránke a tiež na zisťovanie, ako sa po našej stránke pohybujete, aby sme ju vedeli spraviť pre vás čo najjednoduchšou na používanie. Keďže pri týchto cookies sme vykonali opatrenia, aby sme zabránili ich zneužitiu (anonymizáciu na strane našich dodávateľov) a súčasne sú implementované opatrenia, aby ste ľahko kontrolovali a obmedzovali využívanie týchto cookies, nepýtame si od vás na ich používanie súhlas. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom na odmietnutie cookies si môžete inštalovať softvérový doplnok dostupný tu.

VIVnetworks.com / Conversant (CJ Affiliate)

Adresa: Adresa: VIVnetworks.com s.r.o., Jungmannovo náměstí 753/18, 110 00 Praha 1, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu a kliknutím sem môžete vylúčiť používanie cookies.

Marketingové a reklamné cookies – tieto cookies používame na to, aby sme Vám vedeli zobrazovať reklamu, ktorá Vás podľa Vašich predchádzajúcich preferencií môže zaujímať, na realizáciu obdobných marketingových činností, či za účelom zabezpečenia našej účasti v sieti afilliatneho marketingu. Cookies tohto typu ukladáme iba na základe Vášho súhlasu. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Adresa: Facebook Ireland Ltd. 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Heureka Shopping s.r.o.

Adresa: Karolinská 650/1, 18600 Praha 8 – Karlín, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: QuarticOn S.A. Al. Jerozolimskie 123A 02-017 Warsaw, Poland

Bližšie informácie o ochrane súkromia, vrátane možnosti vylúčiť používanie cookies nájdete tu.

Adresa: L.Svobodu 552/46, Badín 976 32, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: Karpatská 6, Bratislava – Staré Mesto 811 05, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

KNIHA / Dvůr křídel a zmaru – Sarah J. Maas

Popis:
Ahojky všichni, tady je další video a dneska je to přesně ta knížka které jsem se strašně dlouho nemohla dočkat. Tak se mrkněte …

Leave a Reply