Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir)

Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir)

Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir)
  • Elérhető fájlok: Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir).pdf, Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir).epub, Kniha Jiskra v popelu (Sabaa Tahir).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Sabaa Tahir

americká, 1983 statistiky · web

Nová kniha

V Impériu i za jeho hranicemi stále narůstá hrozba války. Helena Aquilla, císařův Krkavec, čelí útokům ze všech stran. Císař Markus, pronásledovaný minulostí, ztrácí př. detail knihy

Komentáře (4)

Druhý díl asi lepší než první (autorka asi získává zkušenosti a tříbí svůj styl). Rozhodně se mi zdá "Plamen v temnotě" propracovanější a hlubší, než "Jiskra v popelu". Čte se to moc dobře. Doufám, že už někdo překládá třetí díl. Napsaný je.

To je opravdu super, ale ještě aby byl v češtině. 😉

Tak jsem zjistila , že již druhý díl jiskry v popelu v originále existuje – A Torch against the night –
tak doufám , že to někdo brzy přeloží do češtiny .

Je to skvělá kniha doporučuji , ale má takový otevřený konec , tak by mne zajímalo , jestli spisovatelka uvažuje o pokračování

Jiskra v popelu

Anotace

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě připomínajícím Římskou říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod krutou nadvládou válečnického Impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii Šerosráz a bude pro ně špehovat, odboj zachrání jejího bratra před popravou.

Elias, nejlepší voják na šerosrázské akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se zkoušek, nemilosrdného klání, z něhož má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.

Když se Laiiny a Eliasovy cesty na Šerosrázu zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propletené víc, než by si kdy dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

">Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechte.

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě připomínajícím Římskou říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod krutou nadvládou válečnického Impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu.

Jiskra v popelu

Své tělo a krev zaslibte impériu. Srdce si však ponechejte

Sabaa Tahir vystudovala Kalifornskou univerzitu v Los Angeles, po níž nastoupila do Washington Post. Momentálně žije se svou rodinou v San Franciscu. Už odmalička trávila spoustu času hltání fantasy knih a tak není divu, že se pustila i do jejich psaní. Svůj první román Jiskra v popelu začala.

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria.

Běžná cena Běžně 349 Kč

Posíláme do tří dní

  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu.
Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii a bude pro ně špehovat, zachrání jejího bratra před popravou.
Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.
Když se Laiiny a Eliasovy cesty na akademii zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propojené víc, než by si vůbec dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

"Prostředí inspirované antickým Římem, urputný boj proti tyranii a hlavní záporná postava, vedle níž Cersei Lannisterová a Dolores Umbridgeová vypadají jako párek neschopných amatérek." – MTV.com

"Jiskra v popelu by mohla Tahirovou vystřelit na úroveň J. K. Rowlingové… Kniha je stejně návyková jako Hunger Games a pojí se v ní fantazie Harryho Pottera s brutalitou Hry o trůny." – El Mundo

"Akcí nabitý, strhující příběh připomínající Romea a Julii, zasazený do bohatého a promyšleného světa, s nečekanými zvraty a hrdiny, kterým budete fandit a v myšlenkách budete stále s nimi." – spisovatelka Melissa de la Cruz

Recenze, kritiky

"Inspirace antickým Římem, nelítostný boj za svobodu tváří v tvář tyranii a padouch, který dělá ze Cersei Lannisterové a Dolores Umbridgeové párek patetických amatérek." MTV.com

"Jiskra v popelu by mohla Tahirovou vystřelit do teritoria J. K. Rowlingové… Kniha je stejně návyková jako Hunger Games v kombinaci s fantazií Harryho Pottera a brutalitou Hry o trůny." El Mundo

"Pulzující akční příběh Romea a Julie v bohatě imaginativním světě s úžasnými zvraty a hrdiny, kterým budete fandit a nepřestanete na ně myslet." Melissa de la Cruz, autorka série Čarodějky z East Endu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Som knihomoľ od svojich siedmych rokov a dosiaľ ma to neopustilo 🙂

Tato kniha nemá tak velkou propagaci jako jiné fantasy, a to je obrovská chyba! Je totiž naprosto skvělá! Já jsem na ni narazila jen díky booktuberce "Molly v knize", jejíž nadšení pro příběh je nakažlivé, a to zcela oprávněně.
Je to velice čtivé, skvěle napsány charakteristiky postav i popis prostředí (mě osobně to připomíná starodávný Řím nebo Persii).
Napínavý příběh o dvou osudech , dvou rozdílných mladých lidí, kteří by se za normálních okolností ani nesetkali. A nakonec se propletou osudy všech.

Eliasovo dobré srdce v obklopující temnotě. Laiina odvaha v labyrintu strachu. Helena a její vnitřní boj mezi láskou a poviností. A mnoho nadpřirozena a tajemna, které Vás absolutně pohltí.

Osobně jsem z knihy nadšená, je to sice první díl chystané tetralogie, už teď však vím, že potřebuji další díly. A to opravdu nejen proto, že nemám ráda neúplné knižní série, ale hlavně musím vědět, co bude dál!
Vřele tuto knihu doporučuju! Čti víc

Představme si svět podobný antickému Římu. Svět, kde se každý bojí dne, kdy si pro něj přijdou vojáci. Svět, kde vládne jen jeden jediný člověk – velitelka.

Myslela jsem si, že mám dost literárních postav, které nemusím, ale velitelku vyloženě nenávidím 🙂 Byla to jediná postava, která mi v příběhu vadila. Ostatní mi přirostli k srdci 🙂 Opravdu!

Máme tu hned dvě hlavní postavy:

1, Laia – je odvážná, inteligentní, sebevědomá, krásná a velmi starostlivá.

2,Elias – je velmi moudrý, inteligentní, odvážný a ochotný riskovat svůj život pro své nejbližší přátele

I přesto, že tomuto žánru neholduji a spíše vyhledávám historické romány, detektivky či thrillery, krásná obálka a pozitivní ohlasy mě přesvědčily, že si tento titul zkrátka musím taky přečíst a udělat si vlastní názor. Čas od času mi tento žánr jedině prospěje, stejně jako v tomto případě.
Stránky ubíhaly velice rychle, příběh je svižný, čtivý, pořád se tam něco dělo a neustále vás to nutí číst dál a odložíte až s poslední stránkou 🙂 Tak jako já 🙂

Líbilo se mi, že se příběh odehrával v imaginárním světě podobný antickému Římu, jelikož já a starověk rovná se sázka na jistotu 🙂 I když jsem očekávala gladiátory, senát apod., byla jsem i tak moc nadšená.
Knihu hodnotím velice kladně.

Pro čtenáře, kteří mají tento žánr rádi to bude přímo lahůdka a procházka růžovým sadem.

A navíc ta obálka! Zkrátka jí nesmím opomenout a rovnou i jí zhodnotit 🙂

V životě mi prošlo pod rukama nespočet knih, ale tato je tak nádherná! Jak vizuálně, tak obsahově!

Moc chválím vizuální zpracování, protože někteří čtenáři vybírají knihy podle obálky. Jak se říká – oči nakupují.

Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost si tento poklad přečíst a rozhodně to nebylo naposledy a k příběhu se jednoho pěkného dne ráda vrátím a znovu se setkám s mými oblíbenými hrdiny.

Už se nemohu dočkat pokračování a z celého srdce doufám, že bude brzy 🙂

Abych pravdu řekla, původně jsem po takovém konci měla chuť dát o jednu hvězdičku méně a potrestat tak autorku, že budu muset na další díl čekat jak dlouho (a třeba jí tu jednu hvězdičku po vydání dát), ale když jsem dočetla, necítila jsem vůči tomu závěru žádnou zášť a víceméně jsem s ním byla spokojená. Přestože nebyl tak úplně uzavřený! Páni, to se mi vážně dlouho nestalo. Většinou nadávám, když kniha skončí takhle, ale dneska ne. Fakt jsem se toho zakončení hrozně bála, jelikož jsem věděla, že od toho se bude odvíjet celé mé hodnocení.

A jak můžete vidět už jen podle počtu hvězdiček, které jsem knize dala, opravdu se mi líbila. Četla se jedním dechem. Navzdory tomu, že má bezmála čtyři sta stran jsem ji přečetla za necelé tři dny – a to se řadím spíš k pomalejším (i když ne tak úplně) čtenářům. Epická fantasy. Přesně takhle bych knihu ohodnotila, kdybych k ní měla říct jen dvě slova.

Na zadní straně obálky je přirovnání k Hunger Games, Harry Potterovi a svou brutalitou ke Hře o trůny. Já s takovým názorem souhlasím – opravdu mi v určitých chvílích právě Hunger Games připomínala, a přestože jsem celého Harryho ještě nepřečetla, jsem si jistá, že stejné kouzlo ho s Jiskrou v popelu pojí. Hra o trůny je brutálnější, předpokládám, ale určité její prvky tam byly.

Příběh sirotka Laii a vojáka Eliase byl v rámci možností předvídatelný, vlastně mi ani nepřipadal nijak náročný, ale líbilo se mi, jak to všechno bylo propojené a dávalo to smysl. Jak si autorka pohrála s příběhem vyprávěným hned ze dvou pohledů, dvou pohlaví. Sabaa Tahir definitivně umí psát a já jsem ráda, že jsem se ke knize tak brzo dostala. Tenhle skvost rozhodně v žádné knihomolské knihovně nesmí chybět.

Pokud máte rádi Hunger Games, knihu vám doporučuji. Zaručeně si její čtení užijete. Sice mě mírně iritoval milostný trojúhelník, ale pokud jste ho překousli v HG, zvládnete to i tady, tím jsem si jistá. Hlavní hrdinka nepůsobí jako naivní slepice, ale je rozhodnutá zachránit svého bratra a to je pro ni nejdůležitější. Všechno ostatní už je jakýsi bonus. Tím spíš je jí jedno, jak toho docílí. Hlavně že bude se svým bratrem.

Celé to prostředí, v němž se kniha odehrávala, bylo fascinující podobiznou Římské říše a já jsem si jistá, že si o ní autorka musela leccos nastudovat – přesto působí originálně. Nemám pocit, že by cokoli v příběhu bylo uměle vytvořené a dokonale jsem autorce všechno věřila. Bylo to tak autentické. Tak moc mě to vtáhlo do děje a já si jsem jistá, že si knihu přečtu znovu – minimálně v době, kdy v Česku vyjde druhý díl. Nechci si zkazit požitek ze čtení mou špatnou angličtinou.

Na závěr si snad jen dovolím dodat krátký citát z textu: "Kde je život, tam je naděje." Čti víc

Jiskra v popelu

Své tělo a krev zaslibte impériu. Srdce si však ponechejte

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria.

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu.
Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii a bude pro ně špehovat, zachrání jejího bratra před popravou.
Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.
Když se Laiiny a Eliasovy cesty na akademii zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propojené víc, než by si vůbec dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

"Prostředí inspirované antickým Římem, urputný boj proti tyranii a hlavní záporná postava, vedle níž Cersei Lannisterová a Dolores Umbridgeová vypadají jako párek neschopných amatérek." – MTV.com

"Jiskra v popelu by mohla Tahirovou vystřelit na úroveň J. K. Rowlingové… Kniha je stejně návyková jako Hunger Games a pojí se v ní fantazie Harryho Pottera s brutalitou Hry o trůny." – El Mundo

"Akcí nabitý, strhující příběh připomínající Romea a Julii, zasazený do bohatého a promyšleného světa, s nečekanými zvraty a hrdiny, kterým budete fandit a v myšlenkách budete stále s nimi." – spisovatelka Melissa de la Cruz

Recenzie, kritiky

"Inspirace antickým Římem, nelítostný boj za svobodu tváří v tvář tyranii a padouch, který dělá ze Cersei Lannisterové a Dolores Umbridgeové párek patetických amatérek." MTV.com

"Jiskra v popelu by mohla Tahirovou vystřelit do teritoria J. K. Rowlingové… Kniha je stejně návyková jako Hunger Games v kombinaci s fantazií Harryho Pottera a brutalitou Hry o trůny." El Mundo

"Pulzující akční příběh Romea a Julie v bohatě imaginativním světě s úžasnými zvraty a hrdiny, kterým budete fandit a nepřestanete na ně myslet." Melissa de la Cruz, autorka série Čarodějky z East Endu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Som knihomoľ od svojich siedmych rokov a dosiaľ ma to neopustilo 🙂

Tato kniha nemá tak velkou propagaci jako jiné fantasy, a to je obrovská chyba! Je totiž naprosto skvělá! Já jsem na ni narazila jen díky booktuberce "Molly v knize", jejíž nadšení pro příběh je nakažlivé, a to zcela oprávněně.
Je to velice čtivé, skvěle napsány charakteristiky postav i popis prostředí (mě osobně to připomíná starodávný Řím nebo Persii).
Napínavý příběh o dvou osudech , dvou rozdílných mladých lidí, kteří by se za normálních okolností ani nesetkali. A nakonec se propletou osudy všech.

Eliasovo dobré srdce v obklopující temnotě. Laiina odvaha v labyrintu strachu. Helena a její vnitřní boj mezi láskou a poviností. A mnoho nadpřirozena a tajemna, které Vás absolutně pohltí.

Osobně jsem z knihy nadšená, je to sice první díl chystané tetralogie, už teď však vím, že potřebuji další díly. A to opravdu nejen proto, že nemám ráda neúplné knižní série, ale hlavně musím vědět, co bude dál!
Vřele tuto knihu doporučuju! Čítaj viac

Představme si svět podobný antickému Římu. Svět, kde se každý bojí dne, kdy si pro něj přijdou vojáci. Svět, kde vládne jen jeden jediný člověk – velitelka.

Myslela jsem si, že mám dost literárních postav, které nemusím, ale velitelku vyloženě nenávidím 🙂 Byla to jediná postava, která mi v příběhu vadila. Ostatní mi přirostli k srdci 🙂 Opravdu!

Máme tu hned dvě hlavní postavy:

1, Laia – je odvážná, inteligentní, sebevědomá, krásná a velmi starostlivá.

2,Elias – je velmi moudrý, inteligentní, odvážný a ochotný riskovat svůj život pro své nejbližší přátele

I přesto, že tomuto žánru neholduji a spíše vyhledávám historické romány, detektivky či thrillery, krásná obálka a pozitivní ohlasy mě přesvědčily, že si tento titul zkrátka musím taky přečíst a udělat si vlastní názor. Čas od času mi tento žánr jedině prospěje, stejně jako v tomto případě.
Stránky ubíhaly velice rychle, příběh je svižný, čtivý, pořád se tam něco dělo a neustále vás to nutí číst dál a odložíte až s poslední stránkou 🙂 Tak jako já 🙂

Líbilo se mi, že se příběh odehrával v imaginárním světě podobný antickému Římu, jelikož já a starověk rovná se sázka na jistotu 🙂 I když jsem očekávala gladiátory, senát apod., byla jsem i tak moc nadšená.
Knihu hodnotím velice kladně.

Pro čtenáře, kteří mají tento žánr rádi to bude přímo lahůdka a procházka růžovým sadem.

A navíc ta obálka! Zkrátka jí nesmím opomenout a rovnou i jí zhodnotit 🙂

V životě mi prošlo pod rukama nespočet knih, ale tato je tak nádherná! Jak vizuálně, tak obsahově!

Moc chválím vizuální zpracování, protože někteří čtenáři vybírají knihy podle obálky. Jak se říká – oči nakupují.

Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost si tento poklad přečíst a rozhodně to nebylo naposledy a k příběhu se jednoho pěkného dne ráda vrátím a znovu se setkám s mými oblíbenými hrdiny.

Už se nemohu dočkat pokračování a z celého srdce doufám, že bude brzy 🙂

Abych pravdu řekla, původně jsem po takovém konci měla chuť dát o jednu hvězdičku méně a potrestat tak autorku, že budu muset na další díl čekat jak dlouho (a třeba jí tu jednu hvězdičku po vydání dát), ale když jsem dočetla, necítila jsem vůči tomu závěru žádnou zášť a víceméně jsem s ním byla spokojená. Přestože nebyl tak úplně uzavřený! Páni, to se mi vážně dlouho nestalo. Většinou nadávám, když kniha skončí takhle, ale dneska ne. Fakt jsem se toho zakončení hrozně bála, jelikož jsem věděla, že od toho se bude odvíjet celé mé hodnocení.

A jak můžete vidět už jen podle počtu hvězdiček, které jsem knize dala, opravdu se mi líbila. Četla se jedním dechem. Navzdory tomu, že má bezmála čtyři sta stran jsem ji přečetla za necelé tři dny – a to se řadím spíš k pomalejším (i když ne tak úplně) čtenářům. Epická fantasy. Přesně takhle bych knihu ohodnotila, kdybych k ní měla říct jen dvě slova.

Na zadní straně obálky je přirovnání k Hunger Games, Harry Potterovi a svou brutalitou ke Hře o trůny. Já s takovým názorem souhlasím – opravdu mi v určitých chvílích právě Hunger Games připomínala, a přestože jsem celého Harryho ještě nepřečetla, jsem si jistá, že stejné kouzlo ho s Jiskrou v popelu pojí. Hra o trůny je brutálnější, předpokládám, ale určité její prvky tam byly.

Příběh sirotka Laii a vojáka Eliase byl v rámci možností předvídatelný, vlastně mi ani nepřipadal nijak náročný, ale líbilo se mi, jak to všechno bylo propojené a dávalo to smysl. Jak si autorka pohrála s příběhem vyprávěným hned ze dvou pohledů, dvou pohlaví. Sabaa Tahir definitivně umí psát a já jsem ráda, že jsem se ke knize tak brzo dostala. Tenhle skvost rozhodně v žádné knihomolské knihovně nesmí chybět.

Pokud máte rádi Hunger Games, knihu vám doporučuji. Zaručeně si její čtení užijete. Sice mě mírně iritoval milostný trojúhelník, ale pokud jste ho překousli v HG, zvládnete to i tady, tím jsem si jistá. Hlavní hrdinka nepůsobí jako naivní slepice, ale je rozhodnutá zachránit svého bratra a to je pro ni nejdůležitější. Všechno ostatní už je jakýsi bonus. Tím spíš je jí jedno, jak toho docílí. Hlavně že bude se svým bratrem.

Celé to prostředí, v němž se kniha odehrávala, bylo fascinující podobiznou Římské říše a já jsem si jistá, že si o ní autorka musela leccos nastudovat – přesto působí originálně. Nemám pocit, že by cokoli v příběhu bylo uměle vytvořené a dokonale jsem autorce všechno věřila. Bylo to tak autentické. Tak moc mě to vtáhlo do děje a já si jsem jistá, že si knihu přečtu znovu – minimálně v době, kdy v Česku vyjde druhý díl. Nechci si zkazit požitek ze čtení mou špatnou angličtinou.

Na závěr si snad jen dovolím dodat krátký citát z textu: "Kde je život, tam je naděje." Čítaj viac

Jiskra v popelu

vázaná
1. vydání, 2016
Skladem
Běžná cena: 349 Kč
Sleva: 24%
Termíny dodání jsou orientační. O stavu Vaší objednávky budete informováni emailem.
V případě osobních odběrů je nutné vyčkat na výzvu k odběru, kterou rozesíláme, jakmile jsou knihy připraveny.
Osobní odběry (platí pouze v případě objednávky)
– Praha 7, V Háji 15 Zítra (ÚT)
– Zásilkovna.cz Pozítří (ST)
Jakmile bude objednané zboží připraveno k odběru, oznámíme Vám to e-mailem. Doručení na adresu
– Balík Do ruky Pozítří (ST) – Balík Na poštu Pozítří (ST) – PPL v České Republice Pozítří (ST) – PPL na Slovensku 21.02.2020 (PÁ) – Balík Do balíkovny Pozítří (ST) – Informace jsou platné k 17.02.2020 11:38:08

">

Dostupnost: Externí sklad Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?

Hlídat dostupnost a cenu »

Kód: D0303298
EAN: 9788074915222
ISBN: 978-80-7491-522-2
Nakladatel: Host
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 456
Rok vydání: 2016
Rozměry: 150,0×215,0x40,0mm
Váha: 597g
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy

„Skvělý obchod s širokým výběrem a možností zakoupit zlevněné poškozené kusy.“

Nakupte společně – Jiskra v popelu

Kniha Jiskra v popelu patří do série Jiskra v popelu. Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 519 Kč.

Běžná cena: 698 Kč
Naše cena: 519 Kč
Celkem ušetříte: 179 Kč

Do košíku

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechejte Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii a bude pro ně špehovat, zachrání jejího bratra před popravou. Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši. Když se Laiiny a Eliasovy cesty na akademii zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propojené víc, než by si vůbec dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

MOJE KNIHOVNY

Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.

Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.

Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.

RECENZE KNIHY Jiskra v popelu Sabaa Tahir | Mollyvknize

Popis:
Ahoj všem! 🙂 Právě sledujete videorecenzi na

Leave a Reply