Kniha Koruna (Kiera Cass)

Kniha Koruna (Kiera Cass)

Kniha Koruna (Kiera Cass) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Koruna (Kiera Cass)
 • Elérhető fájlok: Kniha Koruna (Kiera Cass).pdf, Kniha Koruna (Kiera Cass).epub, Kniha Koruna (Kiera Cass).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Kiera Cassová

Kiera Cassová se proslavila svojí trilogií Selekce, která uhranula čtenáře po celé zemi. Kiera píše pro mladší generaci čtenářů a zaměřuje se na fantasy žánr.

Selekce

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit…

223 Kč

V dnešní době se už nenajde moc mladých čtenářek, které by neznaly ústřední postavy její neznámější knihy Selekce – Americu a Maxona. První kniha Kiery Cassové Siréna (2009) se nedočkala moc velkého úspěchu. Vše se ale změnilo, když autorka představila první díl svojí nové série Selekce (2012), která se okamžitě stala bestsellerem a získala si tak nespočet fanoušků.

Siréna

Oceán zachránil Kahlen před smrtí, a od té doby mu slouží jako siréna. Svým zpěvem láká bezpočet neznámých do hlubin moře, Je smířená se samotou až do konce služby… ale pak se seznámí s Akinlim. Je…

268 Kč

Absolutní spokojenosti se pak čtenáři dočkali po vydání i dalších dílů Elita a První. Tím ovšem autorka zdaleka nekončila a svým věrným fanoušků dopřála i další volná pokračování příběhu Americy a Maxona -Dcera, The Crown.

Šťastně až navěky

Fanoušci Selekce zbystřete! Máme pro vás sbírku povídek ze světa Selekce. Zajímá vás, co cítil princ Maxon při prvním setkání s Americou, jak se Aspen dostal do královského paláce, proč byla Marlee…

268 Kč

Dalším dílem, které stojí za povšimnutí, jsou také povídky Šťastně až na věky, které jsou opět nedílnou součástí její trilogie. První dva díly Selekce se dočkaly i filmového zpracování.

Kiera Cassová je americká spisovatelka narozena v roce 1981. Vystudovala historii na univerzitě v Jižní Karolíně. V současnosti žije se svojí rodinou ve Virginii. Kdybyste se jí zeptali co má nejraději, pravděpodobně by vám řekla, že ujíždí na sladkých dobrotách a dortech. Takže vlastně žena, jak má být.

Koruna

Kniha ( pevná vazba )

 • Skladem 5+ ks
 • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
 • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

259 Kč s DPH
Ušetříte 30 Kč Běžně 289 Kč

Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale uvědomuje, že nemůže být na všechno sama. A že srdce někdy překvapí i nejotrlejšího cynika. Co když… Přejít na celý popis

Mrkněte se, na jaké knížky vám knihkupci zařídili slevu 30 %! Jejich výběr obsahuje samá slavná jména Více informací

Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale uvědomuje, že nemůže být na všechno sama. A že srdce někdy překvapí i nejotrlejšího cynika. Co když ale bude muset učinit volbu, která je důležitější, než si kdy pomyslela?

Bestseller v knihy Dobrovský

2890. v e-shopu | 3590. minulý týden | 12. nejlepší dosažené 13.06.2017

78. v Fantasy pro mládež | 87. minulý týden | 76. nejlepší dosažené 30.01.2020

61. v Young Adult | 61. minulý týden | 55. nejlepší dosažené 29.01.2020

Hodnocení čtenářů

4.0 z 5 86 hodnocení čtenářů

40× 5 hvězdiček 23× 4 hvězdičky 17× 3 hvězdičky 7× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Maja, knihkupkyně 16. března 2017

Celou sérii Selekce jsem si zamilovala od první knížky, no po přečtení závěrečného dílu jsem úplně "PAF". Jednoznačně nejlepší díl ;). Kvůli ní se oplatí přečíst si celou sérii! Dlouho jsem nečetla tak kvalitní oddechovou literaturu – s myšlekami, ktoré stojí za další úvahu, která je vtipná a hodně čtivá. 🙂 Co vám budu říkat, knížka "padla za vlast" během pěti hodin. 😛 DOPORUČUJI i těm méně odvážným, ktoří se neprávem bojí přeslazenosti. (-:E

Pomohla vám tato recenze? Ano 100

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

2 z 5 hvězdiček Anonym 19. června 2017

Ne, ne, ne. Téhle knížce říkám prostě ne! Bude pro mě existovat jen Selekce, Elita a První, další dva díly prostě neexistují. Už u čtvrtého dílu jsem doslova skřípala zubama. Říkala jsem si: "To snad není možné!" No pátý díl to doslova celé pohřbil. Z namyšlené Eadlyn se úplným zázrakem vyklubalo úplné zlatíčko, America i Maxon nadále zůstávají naprosto naivní. Všechno se doslova opakuje a není již naprosto super, jak u předchozích dílů, číst nějakou novinku. VŠE STEJNÉ! Volba byla jasná už ze čtvrtého dílu. Podíváním se, kdo to vlastně vyhraje, mě v tom naprosto usvědčilo. Zamilovaná Eadlyn a dělá veliké kroky, protože si myslí, jaká velká holka je. Prostě ne. A ten konec? Co to mělo být za konec, prosím vás? Opět rychlý spád dějů, upouštění od předchozího nalinkování postav a naprostá změna. Jako by snad Kiera chtěla popisovat sebe, nebo někoho blízkého na konci. Čtvrtý i pátý díl mě hodně zklamal, ačkoli je toto moje nejoblíbenější série. Doufám, že toto byl definitivní konec celé série, popřípadě že budou vycházet pouze povídky z pohledu někoho jiného. Dvě hvězdičky za snahu.

Pomohla vám tato recenze? Ano 79

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Aríka 20. září 2017

Série Selekce je pro mě srdeční záležistostí, ačkoliv neoplývá složitostí. Kniha je jako vždy čtivá, poutavá, ne moc napínavá, ne moc dramatická, ale co byste čekali u typu série jako je tato? Co se knize musí nechtat, tak že kniha vás doslova k sobě připoutá a vy se octnete na konci knihy a říkáte si: "To už je konec?!" Knihu doporučuji, stejně jako celou sérii. Kniha není náročná, ale jako taková "pohádka" na dobrou noc, je skvělá.

Pomohla vám tato recenze? Ano 66

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Majda 30. srpna 2017

Tak tohle byla nejlepší kniha z celé série konec mě hodně překvapil a doporučuji celou sérii 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 62

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Mee 23. června 2017

Jedním slovem ÚŽASNÝ. Pro ty, kteří přečetli ostatní díly s neuvěřitelným nadšením doporučuji!

Pomohla vám tato recenze? Ano 58

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Archers 30. srpna 2017

Z nějakého důvodu druhou část série spousta lidí odsuzuje, ale mě se líbí i tak, možná je to tím, že mi Eadlyn celkem i sedla. Jediné, co mi na knize trochu nesedělo byl ten konec s tou parlamentní monarchií, či tak. Trochu přehnané, jako by z toho chtěla autorka vytřískat opravdu big happy ending s tím, že je vše uzavřeno.

Pomohla vám tato recenze? Ano 52

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Verča Kovářová 30. srpna 2017

Celá série je naprosto úžasná na Korunu jsem se těšila hodně dlouho a vůbec mě nezklamala, ba naopak

Pomohla vám tato recenze? Ano 46

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Ester Grobařová 16. září 2017

Skvěle zakončení série. Chvilku mi to lámalo srdce, dokonce jsem si i pobrečela. Skvělá kniha. Autorka prostě umí psát. Dokonalé doporučuju

Pomohla vám tato recenze? Ano 45

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

4 z 5 hvězdiček Anonym 22. září 2017

Pro mě možná o kapičku horší, než předchozí díly, ale stejně se četla sama. Příběh o lásce a přátelství, pěkně napsaný.

Pomohla vám tato recenze? Ano 44

Kniha, COOBOO, 2017, 9788075443335

5 z 5 hvězdiček Aneta Tvrdíková 21. září 2017

Série selekce je jedna z nejlepších sérii, proto jsem se strašně těšila na to jak to s Amerikou bylo dál a tato kniha mi umožnila to zjisti. Velice poutavé čtení 🙂 Doporučuji.

Koruna

35 nápadníků vstoupilo do Selekce. Kdo získa její srdce?

je oceňovaná spisovatelka, která napsala trilogii Selekce. Studovala Univerzitu v Jižní Karolíně a v Radfordu. V roce 2012 vydala svou první knihu, trilogii Selekce. CW Television Network koupila práva na televizní vysílání a dva pilotní příběhy byly zfilmovány. Nikdy nebyla natočena celá.

Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale.

Běžná cena Běžně 289 Kč

Posíláme do tří dní

 • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
 • více než 2500 výdejních míst
 • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Její rodiče zažili pohádku, co čeká ji? Pátý díl bestsellerové série Selekce.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Prevazne chodim do kniznice , si poziciavat knihy. Staci mi 5 minut a mam vybrate. Vzdy tam nieco pekne najdem. Som rada, rada ked sa v mojom okoli nieco deje 🙂

Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Přejete si ho zobrazit? Zmienku o sérii kniziek selekcia som sa dozvedela z recenzií na internete. Narazila som na ju v knižnici. Zhodou okolností poslednú časť koruna. V tejto časti si Eadlyn vybrala svojho ženícha. Dej trosku zrýchlil Marid. Ktorý od začiatku chce vlastniť kráľovstvo. Eadlyn sa rozhodla, že mu to prekazi. A to tak, že sa vydá skôr ako ju Marid požiada o roku. Koho si vybrala hlavná hrdinka Eadlyn?

Cim ma držala táto kniha aby som si ju precitala az do konca? Bolo to tym, že som bola zvedavá koho si vyberie a ako sa jej bude viesť ďalej. Odporúčam. Čti víc

Selekcia je pre mňa veľmi špecifická séria. Je plná nedokonalostí a aj napriek tomu patrí rozhodne medzi moje obľúbené série.
Koruna bola posledný diel Selekcie ako takej. Úprimne povedané, ak by posledné dve knihy o princeznej Eadlyn neboli vyšli, žiadna škoda by sa nestala. Samostatná trilógia Selekcie by bohato stačila a nepochybne bola aj lepšia. Ale Následníčka a Koruna uzreli svetlo sveta a keď už to nijak náš život neobohatilo, aspoň to fanúšikov trilógie potešilo. Ja sa rátam medzi nich a neľutujem, že som si knihy prečítala. Zabavila som sa pri nich a Korunu som zhltla za chvíľu. Dej plynul rýchlo i napriek hluchým miestam. Pri knihe som vôbec nič neriešila. Rada som sa znova vrátila do prostredia Illey.

Na konci mi možno bolo aj trochu ľúto, že už to skončilo. Koniec bol milý a krásne naivný ako celá séria. Čti víc

O autorovi/autorce

je oceňovaná spisovatelka, která napsala trilogii Selekce. Studovala Univerzitu v Jižní Karolíně a v Radfordu. V roce 2012 vydala svou první knihu, trilogii Selekce. CW Television Network koupila práva na televizní vysílání a dva pilotní příběhy byly zfilmovány. Nikdy nebyla natočena celá série. V srpnu 2014 Kiera oznámila, že rozšíří řadu Selekce o další knihy.

Nakladatelství

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a teenagery a "skorodospěláky". Je název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se nebojíme vydávat knihy provokativní, často až kontroverzní, ale ani tituly, které jsou určené jen na pobavení a oddych. Ročně se od nás můžete dočkat 40-50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo teď právě nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelství pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme uklidnit, protože mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i nových komiksů. Mezi naše hýčkané "děti" patří například série Selekce od Kiery Cass, příběhy z Horselandu, Ztracené dny Emily Strange nebo slavný Shakespeare v hávu japonské mangy.

Kniha Koruna (Kiera Cass)

35 nápadníkov vstúpilo do Selekcie, kto získa jej srdce? Keď sa Eadlyn stala prvou princeznou v dejinách Illey, vôbec nepredpokladala, že by sa v Selekcii mohla zaľúbiť do niektorého z tridsiatich piatich uchádzačov o svoju ruku. Prvé týždne len odpočítavala dni, aby mohla konečne poslať všetkých účastníkov Selekcie domov. Udalosti v paláci sa však zvrtli, postavenie Eadlyn sa výrazne[. ]

Selekce : Koruna – Kiera Cass

Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, nikdy si nemyslela, že by se snad mohla zamilovat do některého z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka jako její rodiče nečekala. Jen počítala dny a modlila se, aby už konečně mohla všechny poslat domů. Ovšem po mnoha událostech, které se odehrály v paláci, si začíná uvědomovat, že […] The post Selekce : Koruna – Kiera Cass appeared first on[. ]

Reviews – Koruna | Láska je to, co dělá z poctivců zrádce.

Koruna | Láska je to, co dělá z poctivců zrádce Autorka: Kiera Cass Žánr: YA, Fantasy, Dystopia, Romance Díl: 5. Série: Selekce (The Selection #5) Originální název: The Crown Počet stran: 272 Rok vydání: 2017 Nakladatelství: CooBoo Překladatel/ka: Nika Exnerová *** Obsahuje spoilery na předchozí díly! Princezna Eadlyn se nachází v poněkud těžké situaci. A to nejen[. ]

Kiera Cassová: Selekce

Tweet Follow @Kritiky_cz

Selekce je prv­ním dílem slav­né stej­no­jmen­né prin­cez­nov­ské ságy. Třpytivé šaty, roz­leh­lý krá­lov­ský palác, 35 dívek, „boj“ o prin­ce a krá­lov­skou koru­nu a slav­nost­ní spo­le­čen­ské udá­los­ti – to jsou hlav­ní před­nos­ti Selekce. Původně to měla být tri­lo­gie, ale série se nako­nec o jeden díl roz­rost­la, tudíž je čtyř­díl­ná. K tomu ješ­tě jako bonus zane­dlou­ho vychá­zí sbír­ka poví­dek s názvem Šťastně až navě­ky, kte­rou by si neměl nechat ujít žád­ný fanou­šek Selekce.

Věřím, že vět­ši­na z vás již Selekci čet­la, něco jste o ní zaslech­li, nebo jste mini­mál­ně na pul­tech knih­ku­pec­tví zahléd­li dech berou­cí obál­ky s pře­krás­ný­mi šaty. Tak to je ona, slav­ná Selekce. Setkala jsem se s mno­ha názo­ry a z val­né vět­ši­ny byly jen pozi­tiv­ní! A ani já na ni nebu­du mít jiný názor.

Selekce před­sta­vu­je pro mno­ho dívek nadě­ji a život­ní šan­ci. Pokud se do této sou­tě­že někte­rá dív­ka při­hlá­sí a bude ved­le ostat­ních 34 dívek vybrá­na, změ­ní ji to navždy život. Bude byd­let v krá­lov­ském palá­ci, obklo­pe­na dra­ho­cen­ný­mi šper­ky, šaty na míru, kva­lit­ním jíd­lem, a spo­leč­ně s ostat­ní­mi dív­ka­mi bude usi­lo­vat o srd­ce prin­ce Maxona, kte­rý si mezi těmi­to dív­ka­mi vybe­re jed­nu, jež se sta­ne jeho man­žel­kou. Ale pro Americu Singerovou Selekce nezna­me­ná vzru­še­ní a obvyk­lý nad­še­ný povyk. Ona už má totiž své­ho Aspena, kte­ré­ho milu­je. Okolnosti ji však při­nu­tí se do Selekce při­hlá­sit a o to vět­ší pře­kva­pe­ní ji čeká, když zjis­tí, že byla vybrá­na! Postupně se sbli­žu­je s prin­cem Maxonem a pozná­vá, že na Selekci by moh­lo být vlast­ně i něco dob­ré­ho. Ale vždyť Aspen je pro ni vším a milu­je ho… nebo ne?

Jo, mož­ná že kníž­ka se může zdát povrch­ní, pro roz­maz­le­né sle­čin­ky a mož­ná i tro­chu jako špat­ný nápad. Ale opak je prav­dou! Upřímně jsem si ze začát­ku říka­la – to bude zase něja­ká kra­vi­na. Vždyť když se nad tím zamys­lí­me: samé šatič­ky, pře­py­ch, šper­ky, krás­ný princ, riva­li­ta mezi dív­ka­mi a boj o koru­nu. Není to tro­chu pře­hna­né? Ne, není. Je to geni­ál­ní, zábav­né a přes­ně to správ­né čti­vo pro dív­ky. Autorka Kiera Cass má vel­mi pří­jem­ný styl psa­ní a America je moc sym­pa­tic­ká, tudíž jsem se do kni­hy hned začet­la a měla pro­blém pře­stat. Ne že by v kni­ze bylo zase tolik zvra­tů či akč­ních udá­los­tí, ale kni­ha ply­nu­la, měla tako­vé až pohád­kov­ské kouz­lo a já jsem muse­la jen číst a číst. Upřímně, byla jsem až pře­kva­pe­ná, jak se mi myš­len­ka Selekce líbi­la – 35 dívek na jed­no­ho prin­ce a to ješ­tě jakož­to sou­těž, kde téměř vše točí kame­ry a dych­ti­vě sle­du­je veřej­nost. Přišlo mi to uje­té. Ale Kiera Cass mě Selekcí pře­svěd­či­la o svém skvě­lém umě­ní a neví­da­ných nápa­dech. Má styl a pře­de­vším dala vzni­ku prů­lo­mo­vé­mu pří­bě­hu, se kte­rým (nebo s něčím podob­ným) ješ­tě nikdo nepři­šel, ale­spoň co je mi zná­mo.

Selekce se mi oprav­du moc líbi­la. Rozhodně ji dopo­ru­ču­ji všem dív­kám. Pobavíte se, bude­te se smát, bude­te pře­mýš­let nad slo­ži­tý­mi vzta­hy, nad nepřá­tel­skou sou­peř­kou Celestou, nad tajem­ným Aspenem a nad milým prin­cem Maxonem. A jsem si jis­tá, že ani America svým cho­vá­ním vám také nene­chá chlad­nou hla­vu. Místy jsem ji nemě­la ráda díky jejím zbrk­lým mané­vrům a tvr­do­hla­vé­mu cho­vá­ní. Ale jinak jsem měla stej­né názo­ry jako ona a sta­la se jed­nou z mých oblí­be­ných hrdi­nek, stej­ně tak jako se Selekce sta­la mou oblí­be­nou sérií.

Já se nedo­čka­vě vrhám na pokra­čo­vá­ní, a tím je Elita. Jediné, co bych vytkla a čeho se obá­vám, tak to je vzni­ka­jí­cí milost­ný troj­ú­hel­ník. Předpokládám, že Elita bude prá­vě o této tro­ji­ci: Aspen-America-Maxon a o jejich vzá­jem­ných citech a roz­ho­do­vá­ní. Nechme se ale pře­kva­pit, co při­ne­se dal­ší dob­ro­druž­ství, a dou­fej­me, že se kva­li­ta bude stá­le držet vyso­ko.

 • Druh zbo­ží:Kniha
 • Autor:Kiera Cassová
 • Žánr:roman­ti­ka, love sto­ry, lite­ra­tu­ra pro dív­ky
 • Nakladatelstvi:COOBOO
 • Datum vydá­ní:08.09.2014

Sue is reading

Kiera Cass – Koruna

 • Získat odkaz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • E-mail
 • Další aplikace

Krásné odpoledne knihomolové! Dnes jsem pro vás připravila recenzi na knihu Koruna. Jedná se o šestou knihu v sérii a konkrétně jde o pokračování Dcery. Doufám, že se bude líbit a budu moc ráda za vaše komentáře.

P.S. obsahuje spoilery


Kniha se mi moc líbila. Musím uznat, stejně jako většina, že tento díl byl lepší než Dcera. Jelikož se nejednalo o další trilogii, děj se odehrával rychleji. Hlavně tady v Koruně. Nikde příběh nevázl a děj byl rozložen rovnoměrně. Knihu vám všem moc doporučuji.

Popravdě mě dost mrzí, že se jedná o poslední díl v této sérii. Kiera Cass napsala řadu úžasných knih, které mají v mém srdci velmi zvláštní místo. Selekci považuji za jednu z knih, které mě přivedly ke čtení. Pevně doufám, že se od této skvělé autorky dočkáme více takových knih.

hodnocení knihy: 4/5★
hodnocení přebalu: 5/5★

 • Získat odkaz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • E-mail
 • Další aplikace

Komentáře

Moc pěkná recenze, sérii jsem ještě nedočetla, ale rozhodně ji chci dočíst. Souhlasím, že obálky všech knih jsou naprosto dokonalé. :))

děkuju 🙂 určitě se máš na co těšit

Okomentovat

Budu moc ráda za každý komentář, připomínku i dotaz. Pokud máte osobní zprávu kontaktujte mě na email [email protected]

Předem děkuji za každý komentář

Populární příspěvky z tohoto blogu

S. J. Maas – Říše bouří

Dnes jsem si pro vás připravila recenzi na knihu Říše bouří, kterou mi zaslalo knihkupectví Dobré knihy. Kniha patří do kategorie fantasy, ale nemějte strach, není to žádná přeplácaná hloupost. Jedná se o pátý díl ze série Skleněný trůn od autorky Sarah J. Maas. Její knihy jsou naprosto úžasné a pokud jste je ještě nečetli, určitě to napravte. Upozorňuji, že recenze obsahuje drobné spoilery z pátého dílu a další spoilery z předešlých dílů!

Informace o knize:
autor: Sarah J. Mass nakladatelství: CooBoo
rok vydání v ČR: 2017
počet stran: 685
cena: 349 ,-

Dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce Aelin udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli, a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíc na světě.
——————————…

T. M. Frazier – King

Dnes pro vás mám novou recenzi na knihu King, kterou mi k zrecenzování nabídlo knihkupectví Megaknihy.



informace o knize:
autor: Tracey Marie Frazier
nakladatelství: Ocelot
rok vydání: 2015
rok vydání v ČR: 2018
počet stran: 264
cena: 399,-


anotace:
Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení.

Doe. Naprostý protiklad. její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází.

Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.

přebal knihy:

Přebal knihy je hezky barevný a vážně super na fotky 😀 Přebal, který vytvořilo nakladatelství Ocelot se mi líbí o něco víc než původní přebal knihy. Kniha má pevnou vazbu.

Stanislav Skřička – Oprawme se

Dnes tu pro vás mám recenzi na knihu Oprawme se, kterou mi k zrecenzování nabídlo knihkupectví Megaknihy.

Proč recenzi vydávám až tedˇ? No, stalo se mi něco opravdu nemilé. Nevím, jestli se vám to také stalo, ale jeden čas mi vůbec nešly přidávat příspěvky. Zkoušela jsem to každý den, ale prostě mi blogger nefungoval. Poté jsem minulý týden neměla moc času, takže recenzi vydávám až teď, kdy mi to doufám půjde přidat.
Užijte si recenzi 🙂


Informace o knize: autor: Stanislav Skřička nakladatelství: Stanislav Skřička
rok vydání v ČR: 2017
počet stran: 376
cena: 349 ,-

Kniha je napsána podle scénáře dokumentu točeného s předními odborníky z ozdravných institutů a univerzit na americkém kontinentu. Je v ní srozumitelně vysvětleno, jak funguje výživa a co v těle dokážou vlastní ozdravné procesy. Biochemické vzorce jsou tu přetlumočeny do lidového podání. Sporné věci a mýty ve stravě se řeší návštěvou pravěku, kde se vždy nachází ta správná odpověď. V knize se odhalí spousta mý…

WRAP UP | KVĚTEN 2017

Popis:
Ahooooj! 🙂 Tohle je Wrap Up! A tohle jsou

Leave a Reply