Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl)

Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl)

Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl)
 • Elérhető fájlok: Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl).pdf, Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl).epub, Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Kniha: Malý pražský erotikon – Patrik Hartl

Kniha: Malý pražský erotikon
Autor: Patrik Hartl

Předpokládaný termín doručení dle zvoleného dopravce:
GLS: 18.2.2020
Česká pošta: 18.2.2020

Osobní odběr
Předpokládané připravení zboží proběhne v odpoledních hodinách dle zvoleného místa v termínu:
Ostrava: 17.2.2020
Brno: 17.2.2020
Plzeň: 17.2.2020
Ostatní výdejny: 18.2.2020
Uloženka: 18.2.2020

Pozn.: doručení nebo připravení na výdejním místě závisí na nejpomalejším produktu ve Vaší objednávce.‘, -80, 15);" onmouseout="hide_help();">Kdy zboží dostanu


92%
6 hodnocení

100%
2 recenze
počet hodnocení
94 % celkové hodnocení
6 hodnocení + 2 recenze
Nakladatelství: » Bourdon
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2014
Počet stran: 440
Rozměr: 180 x 132 x 33 mm
Vydání: 1. vyd.
Skupina třídění: Česká próza
Vazba: Paperback
Hodnocení: 172. nejlépe hodnocená kniha
Datum vydání: 6. 11. 2014
Nakladatelské údaje: V Praze, Bourdon, 2014
ISBN: 978-80-905173-9-4
EAN: 9788090517394

Na kopci s krásným výhledem na Prahu stojí dvě sousední řadovky a v nich žijí dvě rodiny. Příběh začíná v polovině sedmdesátých let a pokračuje až do současnosti. Členové obou rodin jsou různorodí lidé, žijí své zdánlivě obyčejné životy a hlavně prožívají velmi odlišné milostné vztahy. V příběhu je hromada sexu, lásky, nevěry či touhy. Ale zároveň je zde na pozadí vylíčena i společenská situace, do životů postav se odráží pád komunismu a přechod k tržnímu způsobu myšlení. Osudy hrdinů působí velice známě a přátelsky, v mnoha situacích čtenáři poznají sebe či někoho ze svého okolí. A opět, jak je u Patrika Hartla typické, hlavně se všichni dobře pobaví.

Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy. Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji, než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama. Malý pražský erotikon je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový. Román sledující životní příběh dvou sousedských párů z pražské čtvrti Baba v letech 1975 – 2005.

Malý pražský erotikon

Anotace

Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.
Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.
Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji, než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama.
Malý pražský erotikon je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.

Takto knihu čtenářům doporučuje herečka IVANA CHÝLKOVÁ:
„Napínavá, vzrušující, dojemná, zábavná, překvapivá knížka! A to tak, že chvílemi zapomenete i na sebe sama. Nutno ji mít doma. “ ">Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů.
Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.
Na Babě.

Malý pražský erotikon

Kniha ( měkká vazba )

 • Skladem 5+ ks
 • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
 • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

330 Kč s DPH
Ušetříte 39 Kč Běžně 369 Kč

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla… Přejít na celý popis

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Malý pražský erotikon

Vystudoval filmovou a televizní režii na pražské FAMU, kterou absolvoval TV filmem Adam a Eva 2001. Střídavě se věnuje divadelní, filmové a televizní režii. V divadle režíroval řadu divácky velmi úspěšných inscenací (Otevřené manželství, Caveman, Absolvent, Půldruhé hodiny zpoždění, Madame.

Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů.

Běžná cena Běžně 369 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

 • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
 • více než 2500 výdejních míst
 • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Recenze, kritiky

„Napínavá, vzrušující, dojemná, zábavná, překvapivá knížka! A to tak, že chvílemi zapomenete i na sebe sama. Nutno ji mít doma. “ Ivana Chýlková

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

O autorovi/autorce

Vystudoval filmovou a televizní režii na pražské FAMU, kterou absolvoval TV filmem Adam a Eva 2001. Střídavě se věnuje divadelní, filmové a televizní režii. V divadle režíroval řadu divácky velmi úspěšných inscenací (Otevřené manželství, Caveman, Absolvent, Půldruhé hodiny zpoždění, Madame Melville) a jeho vlastní divadelní hry Hovory o štěstí mezi čtyřma očima (2004), Klára a Bára (2006) a Soukromý skandál (2011) se staly hity. Ve filmu debutoval komedií Taková normální rodinka (2008). Kniha PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA A KAREL je jeho literární prvotinou.

Nakladatelství

Nakladatelství Bourdon bylo založeno v roce 2012, původně se záměrem přivést nadaného autora divadelních her na knižní trh. Patrik Hartl napsal svou první knihu, román “Prvok Šampón Tečka a Karel”. A my jsme se s ním mohli prvně seznámit v jeho nové roli autora románů, kterou si pro sebe stvořil. Následovalo několik překladů tzv. non-fiction knih od úspěšných zahraničních autorů, jako je André Gide, Robert S. Kaplan a David Faber, na které jsme snad právem hrdi.

Patrik Hartl

česká, 1976 statistiky · web

Komentáře (20)

Právě jsem dočetla mojí první knížku od Patrika Hartla – Malý pražský erotikon a určitě nebyla poslední.

Prý novodobý Viewegh. tak ať. Oddychovka, co nemá větší ambice než relax a pobavení – navíc ze života. To přesně od Hartla čekám a dostanu. Za mě palec nahoru.

K Hartlovi mne přivedla kamarádka, se kterou se sice vídáme sporadicky, ale pojí nás silné přátelství a každé setkání je něčím obohacující. A tentokrát mne obohatila objevením Patrika Hartla. Jeho knihy jsem četla postupně, jak vycházely, a upřímně musím konstatovat, že nejvíc se mi prostě líbí jeho prvotina. "Prvok, Šampón, Tečka a Karel" mají sice oproti ostatním knížkám obtížně zapamatovatelný název (minimálně co do pořadí jmenovaných postav), ale kniha má své dějové zvraty i poselství, a na rozdíl od ostatních díky menšímu rozsahu čtenáře tolik "nezahlcuje". U dalších knih mi totiž připadá, že toho měl autor hodně na srdci, a tak je děj leckdy překombinovaný, hutný a odehrává se toho hrozně moc. Kdyby se něco trochu rozmělnilo a natáhlo, anebo nechalo do pokračování či jiné knihy, nebylo by to na škodu. Přesto ale u Hartla hodlám setrvat a číst ho dál. Na rozdíl od Viewegha, kterého jsme svého času skupovaly s kamarádkou, jen co se objevil na pultech knihkupectví, se mi totiž jeho styl líbí mnohem víc, lehkým perem píše i o vážných věcech, a mám pocit, že čtenář, který už má něco odžito, si v něm pokaždé najde něco svého, co ho osloví. V neposlední řadě, co jsem viděla Všechnopárty a četla pár rozhovorů(protože Hartl je teď v kurzu!), na mne autor působí jako sympaťák a hezky se na něj dívá :-). Jen jeho smích bych doma asi nedávala, nad tím jsme s manželem kroutili hlavami ještě hodně dlouho :-D.

Teď jsem si ještě po sobě přečetla komentáře k jednotlivým přečteným knížkám a udělala si radost. U Šampona, Prvoka a spol. (já je prostě ve správném pořadí nedám!) jsem si přála zfilmování, a co jsem pochytila v další Všechnopárty, tentokrát s Martinem Hofmannem, film bude. Hofmann prohlásil, že v něm hraje postavu, která i myslí, takže tipuji Karla? a velmi se těším!

Myslím si, že Patrik Hartl ve svých románech dokonale vystihl dobu, ve které žijeme a stejně tak i postavy, o kterých píše. Mám ho ráda a vždy se těším na to, co nového nám nabídne. Někdy mám pocit, že všechno beru až moc vážně. A tak se ráda od toho všeho současného dění odreaguji a přečtu si, jak se se životem "perou" s tou dnešní dobou jeho hrdinové. Četba pro chvíle odpočinku. A Patrika Hartla si řadím mezí své oblíbené spisovatele.

Patrik Hartl *Olomouc, 1976

Autor s nezaměnitelným smíchem, muž nabitý energií, člověk mnoha schopností a aktivit. To je Patrik Hartl, který se věnuje filmové, divadelní a televizní režii. To ale není vše!

Tento muž stojí také za humoristickou knihou Prvok, Šampón, Tečka a Karel, za milostnými příběhy v románu Malý pražský erotikon a knihou Okamžiky štěstí, kterou je možné začít číst z jakékoliv strany.

Okamžiky štěstí

Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte…

354 Kč

Patrik Hartl má k literárním postavám velmi blízký vztah a rád zkouší to, co svým hrdinům vymyslel. Kvůli své knižní prvotině například běžel nahý přes Staroměstské náměstí. Čtenáře chce neustále překvapovat, a proto nerad prozrazuje příběhy ze svých knih. Když se chce uvolnit, hraje na bicí. Určitě si nenechte ujít příběhy plné emocí a humoru tohoto spisovatele s hyperaktivním mozkem.

Malý pražský erotikon

Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů.

Bežná cena Bežne 17,34 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Recenzie, kritiky

„Napínavá, vzrušující, dojemná, zábavná, překvapivá knížka! A to tak, že chvílemi zapomenete i na sebe sama. Nutno ji mít doma. “ Ivana Chýlková

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

O autorovi

Vydavateľstvo

Nakladatelství Bourdon bylo založeno v roce 2012, původně se záměrem přivést nadaného autora divadelních her na knižní trh. Patrik Hartl napsal svou první knihu, román “Prvok Šampón Tečka a Karel”. A my jsme se s ním mohli prvně seznámit v jeho nové roli autora románů, kterou si pro sebe stvořil. Následovalo několik překladů tzv. non-fiction knih od úspěšných zahraničních autorů, jako je André Gide, Robert S. Kaplan a David Faber, na které jsme snad právem hrdi.

Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl)

Nejlepší víkend

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční…

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ

Dvojromán Okamžiky štěstí je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců…

PRVOK ŠAMPÓN TEČKA a KAREL

Tento román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po…

MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON

Tento příběh je určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.…

Nejbližší divadelní představení

 • 17. 02.Líbánky na Jadranu
  Studio DVA
  Praha
 • 18. 02.Caveman

Mladá Boleslav
20. 02.Caveman

Podbořany
22. 02.Caveman

 • 18. 02.Líbánky na Jadranu
  Studio DVA
  Praha
 • 19. 02.Caveman

Plzeň
21. 02.Caveman

Olomouc

 • 23. 02.4 sestry
  Studio DVA
  Praha
 • Události

  ROMÁN NEJLEPŠÍ VÍKEND ZÍSKAL OCENĚNÍ ČESKÝ BESTSELLER 2018

  Říjen 2018 křest románu NEJLEPŠÍ VÍKEND Zase v Jazz Docku…

  Dvojromán OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ získal ocenění Český bestseller 2016

  KŘEST DVOJROMÁNU OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ

  1. listopadu 2016 pokřtili Eva Holubová a Bob Klepl nový dvojromán OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ. Již tradičně v Jazz Docku na Vltavě.

  Staň se členem klubu Nebuď sráč!

  Když jsem psal o úkolech, které si vzájemně Prvok, Šampón, Tečka a Karel zadají, aby si nepřipadali jako sráči, napadlo mě, jestli bych je taky dokázal splnit. Byla to přirozená reakce. Myšlenka, která mě musela napadnout. A když už mě napadla, nešlo se jí zbavit. Více

  Kniha Malý pražský erotikon (Patrik Hartl)

  › Bestsellery › Malý pražský erotikon – Patrik Hartl

  Popis

  Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.

  Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.

  Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji, než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama.

  MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.

  Takto knihu čtenářům doporučuje herečka IVANA CHÝLKOVÁ: „Napínavá, vzrušující, dojemná, zábavná, překvapivá knížka! A to tak, že chvílemi zapomenete i na sebe sama. Nutno ji mít doma. “

  Malý pražský erotikon

  Skladem v prodejně

  dalších 200-210ks na objednávku.

  MALÝ PRAŽSKÝ EROTIKON je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román vypráví osudové příběhy lásky obyvatel dvou sousedících řadovek v Praze na Babě. Je zábavným obrazem jejich milostného života, který líčí jejich intimní touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový.

  Takto knihu čtenářům doporučuje herečka IVANA CHÝLKOVÁ: „Napínavá, vzrušující, dojemná, zábavná, překvapivá knížka! A to tak, že chvílemi zapomenete i na sebe sama. Nutno ji mít doma. “

  Kniha Malý pražský erotikon získala ocenění Český bestseller za rok 2014.

  brožovaná
  1. vydání, 2014
  Skladem
  EAN 9788090517394
  ISBN 978-80-905173-9-4
  Rozměry 133 x 182 x 37 mm
  Datum vydání 01. 11. 2014
  Vazba brožovaná vazba
  Počet stran: 440
  Nakladatelství: Bourdon
  Jazyk: čeština

  Patrik Hartl

  Zastavte se

  Už 28 let můžete nakouknout do naší prodejny v Benešově na náměstí.

  Otevřeno Po – Pá 8:30 – 17:30, So 8:30 – 12:00

  Knižní zpravodaj

  Novinky, výprodeje a knižní doporučení jednou měsíčně do mailu

  RECENZE: Malý pražský erotikon

  Popis:
  Knihy

  Leave a Reply