Kniha Papírová princezna (Erin Watt)

Kniha Papírová princezna (Erin Watt)

Kniha Papírová princezna (Erin Watt) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Papírová princezna (Erin Watt)
 • Elérhető fájlok: Kniha Papírová princezna (Erin Watt).pdf, Kniha Papírová princezna (Erin Watt).epub, Kniha Papírová princezna (Erin Watt).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Papírová princezna

kniha od: Erin Watt (p)

Skvělý příběh, rychle přečtené. Jsem ráda, že jsem si ji koupila a budu si ji moc někdy znovu přečíst.

Jsem strašně moc ráda, že jsem se konečně dostala ke čtení této knížky. Přečetla jsem to za jedno odpoledne. Všem jen doporučuji. Těším se na další díl.

Vůbec nechápu, proč jsem tu knížku nevzala do ruky dříve. Hodně mě odrazoval název a obal, úplně mi to na autorku nesedlo a tak jsem se jí vyhýbala. Ale tooohle. ) Velká paráda, knížka je hodně čtivá a hlavně konec zůstane otevřený a nedořešený, takže jste v pasti a musíte jít pro další díl 🙂 Kdo by ty kluky nežral!

Dlouho jsem se knize vyhýbala kvůli jejímu názvu. Nakonec jsem ji dala šanci a musím říct, že jsem ráda. Sympatická hlavní hrdinka. Předvídatelný ale zábavný děj. Sem tam romantika. Samozřejmě skvělé napsáno. Hodnotím něco mezi 4-5.

Čtení o zbohatlických, zkažených a sexem posedlých středoškolácích, na to už jsem stará. To nedám, říkala jsem si. Jenže je to Elle Kennedy a ta je dobrá, že jo. Dala jsem to – a s chutí 🙂

dalsia variacia na obohrane tema . ale kniha je velmi ctiva s tak otvorenym koncom, ze vas to prinuti siahnut po pokracovani.

Skvěle čtení, prečteno za chvíli, jsem zvedava na pokračování

Na tyhle knihy je zřejmě nějaká šablona, podle které je vždy vystavěn příběh, jen omáčka je vždy jiná. Ale já to mám svým způsobem ráda. Je to pro mě změna po přečtení náročnější knížky a naladění se opět na vážnější četbu.
Tentokrát se dostáváme do bohaté rodiny, a zároveň s námi do ní vstupuje i krásná Ella. Ostatně všichni jsou krásní. 🙂 Ella zůstala po smrti své matky sama ale tuhle skutečnost tají. Nicméně se dostane do opatrovnictví Callumovi Royalovi, který má 5 synů. Doplňuji krásných synů. A tady už se dostáváme do toho zaběhnutého režimu, kdy on ji nechce ona jeho ano a nebo naopak??
Vzhledem k tomu, že tohle je série, tak na konci tohoto dílu není vše zalité sluncem, ale příběh nás nechává napnuté jak to bude dál.
Hele napsáno je to moc dobře. Má to spád, má to šmrnc. Za den nemáte co dělat. 🙂
Pokud hledáte knihu, která ve Vás má něco zanechat tak Vás zklame. Pokud si chcete odpočinout a pokochat se, tak směle do ní.
65%

Papírová princezna

Kniha ( pevná vazba )

 • Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách
 • Doručení Doručení domů není možné
 • Osobní odběr ZDARMA, zítra po 15:00 ( Vyberte prodejnu )

299 Kč s DPH

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji však nenávidí.… Přejít na celý popis

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji však nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale k žádnému ji to netáhne tak jako k Reedovi, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, z kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala. Jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

Bestseller v knihy Dobrovský

6735. v e-shopu | 6568. minulý týden | 208. nejlepší dosažené 15.06.2017

206. v Romány pro ženy | 181. minulý týden | 155. nejlepší dosažené 10.02.2020

Hodnocení čtenářů

4.6 z 5 70 hodnocení čtenářů

57× 5 hvězdiček 11× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Michaela 5. června 2017

Moc jsem toho od knihy nečekala, ale to co přišlo pak mě mile překvapilo. Knihu jsem přečetla za jeden den, doslova jedním dechem, a nutně potřebuji vědět jak to s Ellou a Royaly (konkrétně Reedem) dopadne! Papírovou princeznu můžu jedině doporučit! 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 47

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

4 z 5 hvězdiček 31. srpna 2017

Kniha není jen pro náctileté, jak se může na první pohled zdát. Je velmi čtivá. Je v ní opět humor, samota, vyrovnávání se se svojí osobností, žárlivost, nenávist a samozřejmě láska. Ještě jste ji nečetli? Tak šup šup kupujte 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 40

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček nikyy 6. září 2017

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh vás prostě hned upoutá a přečtete ji na jeden zátah.

Pomohla vám tato recenze? Ano 36

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

4 z 5 hvězdiček 1. září 2017

Kniha je velmi čtivá. Přečteno ze jeden den a těším se na další.

Pomohla vám tato recenze? Ano 36

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček Nikola 30. srpna 2017

Knihu jsem přečetla za jeden den, a hrozně jsem si ji oblíbila. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu druhý díl

Pomohla vám tato recenze? Ano 35

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček Em 3. září 2017

Knížka velice překvapila. Přečetla jsem jedním dechem a hned jsem sáhla po dalším díle. Jako od dechovka naprosto ideální.

Pomohla vám tato recenze? Ano 34

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček Wajny 13. září 2017

Od této knihy jsem čekala něco jiného – ale příjemně mě překvapila. Hlavní hrdinka se mi líbila – byla mi ihned sympatická a stála si za svým. Reed byl dokonalý – typický chlap. Líbilo se mi, že v knize je prostor i pro ostatní postavy, které obohatí děj.

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček veronika Rambousková 4. září 2017

Velmi čtivé, přečetla jsem opravdu rychle a šla spát strašně pozdě :-), celkem mě naštval konec, ještě že další díly, vyjdou celkem brzy 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček Anett 31. srpna 2017

Velice čtivá kniha, která Vás dostane od první chvíle. Ale ten konec, to jako vážně. ?-)

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, Baronet, 2017, 9788026906117

5 z 5 hvězdiček Kateřina 21. září 2017

Super kniha, proč ne 🙂 zhltla jsem ji téměř za dvě odpoledne

Kniha Papírová princezna (Erin Watt)

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama.
Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

Pod pseudonymem Erin Watt se ukrývají dvě autorky, jednou z nich je Jen Frederick a druhou, velmi známá a úspěšná, Elle Kennedy, jejíž sérii Off-Campus, si oblíbilo mnoho českých čtenářek. Obě autorky spojuje jak láska ke knihám, závislost na psaní, tak obrovská představivost. Milují své rodiny a domácí mazlíčky, rády vymýšlejí něco zábavného a šíleného. A nejvíce se bojí toho, že se rozhádají.

V příběhu vystupuje hlavní hrdinka, Ella Harperová, která si za svůj krátký život už stihla projít peklem. Nemá lehký život, má co dělat, aby si udržela střechu nad hlavou, a protože se touží dostat na vysokou, snaží se být ve škole nejlepší, do toho musí pracovat, aby měla na živobytí. Protože ji umře matka, musí se ohánět, aby se o ni nestarala sociálka, vymýšlí různé fígle, aby zůstala svou vlastní paní.
Jednoho dne do její školy nakráčí Callum Royal a docela ji změní život. Přepych a luxus, na který nikdy nebyla zvyklá má ovšem i své stinné stránky. Všichni ji považují v novém městě a v nové škole za nicku a nulu, je pro ně šlapka a Ella, pokud chce tenhle nátlak zvládnout, se musí všem postavit a ukázat, že je holka, která má srdce na správném místě, nenechá po sobě šlapat a ví co chce. Když se ji ale do cesty postaví všichni Royalové, není to vůbec lehké. Problémy se kupí a Ella začíná mít pocit, že tohle nezvládne.

Měla jsem tušení, že tahle kniha bude dobrá. Ale že bude až tak dobrá. Že si se mnou pohraje, nechá mě s otevřenou pusou (a velmi otevřeným koncem) čekat na druhý díl. Tohle si nezasloužím! Já potřebuju nutně číst dál!
Doslova a do písmene mně kniha strhla, hltala jsem každé písmenko, otáčela dychtivě stránky a užívala si perfektně vypracovaný, napínavý, vtipný a dramatický příběh.

Papírová princezna je příběh, který vás dostane. Neočekávejte žádné sladké čtení, i když tam jsou nějaké kousky s erotickým nádechem. Dostane se vám do ruky kniha, která je plná lží, intrik, přetvářky, ubližování, nenávisti. A přitom, i když je tam hromada takových negací, je to něco, co budete milovat, protože to autorky napsaly neskutečně dobře, čtivě a hlavně uvěřitelně. Někde na světě je horních deset tisích, kteří vyhazují své statisíce či miliony okny, nebojí se ukázat svou moc a sílu pomocí peněz a právě tito lidé taky dokážou nejvíce ublížit. Jsou to přesně ti, kteří si myslí, že když má člověk peníze, tak má všechno. S obyčejnými lidmi zacházejí jako s kusem hadru a záleží právě na té konkrétní osobě, jestli se jim postaví, nebo se nechá zašlápnout jako odporný a dotěrný hmyz.

Kniha je napsána velmi čtivě, nebudete se u ní nudit. Naopak, je tam spousta míst, u kterých mi vynechával dech či jsou měla pocit, že se mi rozskočí hlava, jestli s tím někdo něco neudělá. Ella a její život vás nenechají na pokoji, dokud nedočtete poslední stránku, ale i přesto, máte smůlu. Protože když se dostane na konec knihy, s otevřeným koncem a předzvěstí dalšího dílu, zase nebudete mít klid. Takové vydávání knih by mělo být trestné. Věřím, že málokterý čtenář nebude toužit se ihned začíst do dalšího dílu. To čekání teď bude nekonečné! Já sama mám problém to strávit. Potřebuji nutně další díl. Už včera, kdy jsem dočetla Papírovou princeznu bylo pozdě!

Myslím, že z mé recenze poznáváte, jak moc se mi kniha líbila a že ji vřele doporučuji. Sice je to klasická YA literatura, kdy dívku v nesnázích zachrání sympatický a bohatý muž (muži?), ale je to napsáno tak, že vám tohle klišé bude jedno.
Čtivé, zábavné, vtipné, napínavé, neobyčejné. Takto bych Papírovou princeznu shrnula. Věřím, že se dívkám, dámám, ženám bude líbit. A co bych ještě vyzdvihla, tak jsou popisy postav, tak jak je autorky zvládly. Nemám slov. Teda jo, ale i tak musím uklidnit bouchání srdce. I po dočtení, když si jen vzpomenu na Reeda a to, jak jej autorky vykreslily, mi vyskakuje husí kůže. Vlastně i Easton. I sám Callum. Tohle bylo na klobouček.
Opravdu, perfektní práce!

Jednoznačně knihu doporučuji. Tady není co víc psát. 🙂

Děkuji nakladatelství Baronet za zaslání recenzního výtisku a pokud si chcete knihu koupit, můžete tak učinit přímo tady.

Co na knihu říkáte? Jdete do ní? 🙂
Pěkný den všem, Daramegan

Kniha Papírová princezna (Erin Watt)

Info o knize:

 • název: Papírová princezna
 • orig. název: Paper princess
 • série: Royalové (1.)
 • autor: Erin Watt – pseudonym ( ELLE KENNEDY & JEN FREDERICK )
 • žánr: literatura světová, romány, román pro ženy
 • rok vydání: 05/2017
 • nakladatelství: Baronet
 • počet stran: 336

Popis děje:

Je docela úleva pracovat. Když je rušno, alespoň zapomenu na to, jak se mi život obrátil vzhůru nohama. A to už je co říct vzhledem k tomu, že jsem utekla ze Seattlu, abych unikla sociálním pracovnicím, které mě chtěly strčit do dětského domova. Na cestě jsem strávila týden, než jsem se usadila v Kirkwoodu. Myslela jsem, že padělání podpisu mojí mrtvé mámy na přihlášce na školu byla úplná magořina, ale s Royalovými a jejich suitou se to vůbec nedá měřit.

Tohle nikdy nebude můj domov. Nepatřím do takového luxusu, patřím do špíny. To vím moc dobře. A cítím se tam dobře protože špína nikdy nelže. Není zabalená v hezkém balíčku s mašlí. Je taková, jaká je.

Můj dojem:

Upřímně? Nečekala jsem tak krásný příběh. Krásný a přesto krutý. Kniha je o tom, jak se chudá holka dostane do bohaté rodiny, která se jí má stát domovem. A aby toho nebylo málo, dozvídá se i další věci související s jejím otcem a její budoucností. Ella je skvělá sedmnáctiletá holka, kterou si hravě oblíbíte a budete jí fandit.

Rodina Royalů je kapitola sama o sobě. Bohatí, krásní a zlí. Tedy, všichni ne. Callum Royal je sice utrápený otec, ale chlap se srdcem na dlani. Měla a mám ho moc ráda. On jediný Ellu bral takovou, jaká byla, bez předsudků. Což se ovšem nedá říci o jeho synech.

Ella si v knize prochází peklem, uvnitř je raněná, ale navenek se snaží tvářit silně a bojuje hrdě a se vztyčenou hlavou. A věřte mi, to co trpěla ona, by jen tak někdo nezvládl. Smetánka místní školy se na Elle krutě vyřádila.

Kniha je román pro ženy, dívky, pro romantičky. a ačkoli se autorka vyhnula přehnanému erotickému aktu, z knihy neskutečně srší sex appeal. To jiskření je doslova hmatatelné. V knize přijdou chvíle, kdy si budete okusovat nehty netrpělivostí a hrůzou, pak je vystřídá horkost ve tvářích a nutkavá potřeba touhy.

Papírová princezna je trpkou pohádkou o chudé holce v prostředí bohatých vlků a supů. Síly nejsou a nebudou vyrovnané. Důvěra bude křehká a láska rozbitá. Jestli se Ella nechá zničit nebo podlehne kouzlu, to se ovšem musíte dozvědět sami.

Nevýhodou sérií je jediný fakt. Musíte čekat! A věřte mi, že tohle čekání bude utrpením. Autorka se netají otevřeným koncem, to se dozvíte hned na začátku knihy v děkovačce. I přesto, že jsem na to byla připravená, tak mě to zlomilo.

Ten kluk býval mým nepřítelem, původcem tolika citové bolesti. Teď se k němu ale přivinu, jako by byl jediný, kdo mě na tomhle světě dokáže utišit.

Anotace kniha:

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama…
Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.
Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.
Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

Papírová princezna

Běžná cena: 299 Kč Sleva: 24%

“>

Dostupnost: Nedostupné Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?

Hlídat dostupnost a cenu »

Kód: D0350282
EAN: 9788026906117
ISBN: 978-80-269-0611-7
Nakladatel: BARONET
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 336
Rok vydání: 2017
Rozměry: 150,0×220,0x25,0mm
Váha: 376g
Jazyk: Česky
Kategorie: Společenské romány

„Jedná se o můj několikátý nákup. Zatím bylo vše ok, i při platbě předem nebo na fakturu.“

Nakupte společně – Royalové

Kniha Papírová princezna patří do série Royalové. Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 716 Kč.

Běžná cena: 947 Kč
Naše cena: 716 Kč
Celkem ušetříte: 231 Kč

Do košíku

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama…
Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.
Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.
Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

Série Royalové (1)

MOJE KNIHOVNY

Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.

Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.

Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.

Papírová princezna

kniha od: Erin Watt (p)

Popis:
Ahoj! Vítám vás u nového videa, které je recenzí na úplně suprovou sérii

“>

Leave a Reply