Kniha Robin (Zdena Frýbová)

Kniha Robin (Zdena Frýbová)

Kniha Robin (Zdena Frýbová) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Robin (Zdena Frýbová)
  • Elérhető fájlok: Kniha Robin (Zdena Frýbová).pdf, Kniha Robin (Zdena Frýbová).epub, Kniha Robin (Zdena Frýbová).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Kniha: Robin – Zdena Frýbová

Kniha: Robin
Autor: Zdena Frýbová

Předpokládaný termín doručení dle zvoleného dopravce:
GLS: 20.2.2020
Česká pošta: 20.2.2020

Osobní odběr
Předpokládané připravení zboží proběhne v odpoledních hodinách dle zvoleného místa v termínu:
Ostrava: 19.2.2020
Ostatní výdejny: 20.2.2020
Uloženka: 20.2.2020

Pozn.: doručení nebo připravení na výdejním místě závisí na nejpomalejším produktu ve Vaší objednávce.‘, -80, 15);" onmouseout="hide_help();">Kdy zboží dostanu


93%
3 hodnocení

80%
1 recenze
počet hodnocení
90 % celkové hodnocení
3 hodnocení + 1 recenze
Nakladatelství: » Šulc-Švarc
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2012
Počet stran: 240
Rozměr: 207 x 135 x 12 mm
Úprava: ilustrace
Vydání: 12. vyd.
Spolupracovali: ilustroval Adolf Born
Vazba: Vázaný
Datum vydání: 1. 3. 2012
Nakladatelské údaje: Praha, Šulc – Švarc, 2012
ISBN: 978-80-7244-320-8
EAN: 9788072443208

Nový člen rodiny je opravdu zcela nevšední osobnost již od štěněcího věku. Díky Robinovi se tato pražská rodina od základu změní a začne žít úplně novým, nevšedním životem, a s jeho neopakovatelnými psími kousky zažije spoustu legrace i řadu horkých chvilek. Nenáročné vyprávění se bude líbit čtenářům, kteří mají rádi zvířata a smysl pro humor bez omezení věku. Úsměvný, vtipně napsaný příběh vícečlenné harmonické rodiny, jejíž zaběhaný životní styl obrátí naruby zcela originální exemplář foxteriéra.

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině, která není vždycky nadšena jeho rošťáckými kousky. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu, ale místo toho se raději toulá po Praze a utíká do šumavských hvozdů. I když Robin členům své rodiny někdy učinil ze života peklo, zamilovali si ho, protože dokáže být neodolatelně roztomilý a je vlastně nezapomenutelný.

Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe svou rodinu toulkami po Praze i útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšená. Vyprávění o Robinovi a jemu podřízené rodině se určitě bude líbit každému, kdo má rád humor a smích.

Román Robin je už po dvě desetiletí nezapomenutelný pro čtenáře, a jak se píše v knize, je nezapomenutelný také pro známé pejskaře, příbuzné a přátele Zdeny Frýbové, která k tomu dodává: "Je nezapomenutelný i pro mne, tak jako pro ženu bývá nostalgicky nezapomenutelný muž, který jí z života učinil peklo."

Próza – beletrie > Romány > Humoristické romány

Próza – beletrie > Humor a satira

Próza – beletrie > Romány > Romány dle národů > České romány

Katalog vybraných autorů > F > Frýbová – Zdena Frýbová

Katalog nakladatelství > Š > Šulc-Švarc

"Někdo má dluhy, jiný žaludeční vředy, my máme foxteriéra." Šárka Fofoňková 2015-07-27
Jednoho dne se v rodině pražské psycholožky Mileny a jejího manžela Rudolfa objeví štěně hrubosrstého foxteriéra jménem Robin. Samozřejmě ne náhodou a jen tak zčistajasna. Vše mají na svědomí dospělé děti Mileny a Rudolfa Alenka a Honza. Rodičům prý podle Alenky hrozí manželská krize po tom, co ona s Honzou vylétli z rodinného hnízda. Nebudou se mít o koho starat, budou vystaveni nudě a bezcílnosti života. Začnou si jít na nervy, budou následovat hádky a v nejhorším případě rozvod. Pejsek bude jediné řešení těchto případných budoucích problémů, rozhodla Alenka. Rodiče se budou mít opět o koho starat. A Alena s Honzou si opožděně splní svůj dětský sen o pejskovi.

Z chlupaté kuličky jsou všichni ze začátku nesmírně nadšeni. Robin si všechny omotává kolem prstu a stává se středobodem celé rodiny. Odpouští se mu otrhaný drahý koberec, cáry vzniklé ze záclon, rozkousané bačkory a podobné „pejskoviny“. Je to přece štěňátko. Jediný, kdo na Robina trochu platí, je teta Hana. Sama o něm tvrdí, že je to velice inteligentní pes, ale že si s foxteriérem ještě užijí.

Robin je také neuvěřitelně mlsný. Raději bude trpět hlady, než by snědl něco, co „nejede“ jeho chuťovým buňkám.

Nejvíce se mu líbí na chalupě ve vesničce Krásná na Šumavě, kam všichni rádi jezdí od jara do podzimu.
V rohu zahrady, kde roste džungle z maliní a ostružiní, vytváří pod plotem tunely, kterými prchá na své toulky po okolí a kam si ukrývá různé, z domu odnesené předměty. Jediná slepice ve vsi si před ním nemůže být jistá. Utíká i při procházkách po lese a všichni členové rodiny ho potom hodiny hledají.

Nejhorší je pro celou rodinku vždy návrat do Prahy. Robin si nemůže zvyknout, že z krásné chaloupky se zahradou a blízkým lesem, se najednou octne opět v bytě. A své rozmrzení dává všem pořádně najevo. Utíká, kdykoli se mu podaří prosmeknout otevřenými dveřmi, při procházkách hraje roli poslušného psíka, aby se v nestřeženém okamžiku vytrhl a i s vodítkem prchl. Jindy rozcupuje péřové polštářky, velice dobře to umí i s vlněnými klubky. Pokaždé, když vypukne nějaká z Robinových afér, Rudolf odevzdaně říká: „Někdo má dluhy, jiný žaludeční vředy, my máme foxteriéra.“

Humorná Robin od Zdeny Frýbové pobaví každého, kdo má rád pejsky. Na své si však určitě přijdou i nepejskaři. Neválela jsem se smíchy po podlaze, protože já obecně mám s humornou literaturou trošku problém, proto ji s oblibou nazývám úsměvnou. Tedy jsem se usmívala a velice živě si Robinovy kousky představovala. Některé popisy útěků a následného hledání by mohly být možná kratší, ale to je jen můj subjektivní pocit. Určitě knížku doporučuji k přečtení. Je to ten tip knihy, kterou můžete vzít kdykoliv, otevřít na jakékoliv stránce a třeba si zlepšit smutnou náladu. Robinovi a paní Frýbové se to jistě povede.

Teta Hana jí přísně vysvětlila: „Má drahá, samosebou že s obyčejným psem není žádná extra zábava. Zapomínáš, že Robin je už sám o sobě obdivuhodná rasa a on v jejím rámci výjimečný exemplář.“

ZDENA FRÝBOVÁ

Zdena Frýbová, pseudonym Zdena Redlová byla česká spisovatelka a novinářka.

Svou profesní kariéru zahájila v deníku Práce. Dále publikovala v různých českých a slovenských periodikách. V roce 1992 založila nadaci Robin, jejímž cílem je pomáhat bezprizorním a týraným zvířatům. Název nadace je inspirován psím hrdinou jedné z jejích nejúspěšnějších knih.

Zdena Frýbová

Zdenka Redlová pseudonym

česká, 1934 – 2010 statistiky

Populární knihy

Komentáře (18)

Autorky si velice vážím hlavně proto,že nezměnila svůj styl psaní,ať byl jakýkoliv režim.Její postavy v knihách vycházely ze života tak jak šel a nebyly nikdy zkreslené,aby se zalíbila režimu,který zrovna byl u vesla.

Najlepsia spisovatelka ako som kedy citala, jedina sa je vyrovna a to Betty MacDonaldova.

Knihy této autorky bývaly moje topky – už ani nevím, kolik jich bylo .

Ale půjdu na ně znovu .
Třeba Falešní hráči – nebo skvělý Robin – nebo Z neznámých důvodů /což mi připomíná hit/ a další .

Časem si je určitě připomenu znovu .

Paní Frýbová je moje srdcovka, k jejím knihám se pravidelně vracím, protože miluju její humor. Naprostou jedničkou jsou pro mě Falešní hráči!

její knížky mě vždy rozesmějí , Malinkatý kretén nemá chybu

Zdena Frýbová psala úžasně čtivě, její knihy jsem hltal, klidně jednu za noc. Perfektně uměla vystihnout současné politické poměry, stejně jako ty minulé a uměla se vcítit do svých postav a dodat jim na maximální důvěryhodnosti.

Hluboce se klaním. Když pominu nezapomenutelné romány ve psí řeči, líbí se mi její trefné pranýřování jakékoli doby v nadčasové rovině a nezapomenutelný smysl pro inteligentní humor. Přečetla jsem všechno!

Miluji knížky od Zdeny Frýbové, její Z neznámých důvodu jsem četla už snad 10x, vždy mě dokáže pohladit na duši, oslovit, najdu si v ní další a další věci, proč je tato kniha mou nejoblíbenější. Noc jako stvořená pro nevěru, Připravte operační sál, Den jako stvořený pro vážnou známost jsou jen další z krásných knih této autorky

Robin

Robin

vázaná
10. vydání,

vázaná
12. vydání, 2012
Skladem Rozebráno

Anotace

Čtenářské recenze

Lety prověřený slavný román Zdeny Frýbové doznal audio podoby. A hlavní hrdinku a vypravěčku, kterou rodina oblaží „nekonfliktním“ psím dárečkem, skvěle načetla Hana Maciuchová. Spořádaná a klidná rodina, manželé, jejichž děti již vylétly z hnízda, se náhle mění v cirkus, když klidumilný pár získává co nového člena foxteriéra Robina. Tento neposeda a tvrdohlavec však nenechá nikoho v klidu. Záměrně si dělá co chce, tyranizuje své nejmilovanější. Humoru napomáhá ironický styl, jímž paní Frýbová čtenáři dávkuje jednu šílenou příhodu za druhou. Po letech od prvního vydání (1983) kniha místy stává až lehce kontroverzní s ohledem na chov psů. Ale právě takové momenty si musíte už najít sami. Paní Maciuchová Vám bude skvělou společnicí.">Poslechl si knihkupec z Prahy, Perlová ul.

Lety prověřený slavný román Zdeny Frýbové doznal audio podoby. A hlavní hrdinku a vypravěčku, kterou rodina oblaží „nekonfliktním“ psím dárečkem, skvěle načetla Hana Maciuchová. Spořádaná a klidná rodina, manželé, jejichž děti již vylétly z hnízda, se náhle mění v cirkus, když klidumilný pár.

Z chlupaté kuličky jsou všichni ze začátku nesmírně nadšeni. Robin si všechny omotává kolem prstu a stává se středobodem celé rodiny. Odpouští se mu otrhaný drahý koberec, cáry vzniklé ze záclon, rozkousané bačkory a podobné „pejskoviny“. Je to přece štěňátko. Jediný, kdo na Robina trochu platí, je teta Hana. Sama o něm tvrdí, že je to velice inteligentní pes, ale že si s foxteriérem ještě užijí.

Robin je také neuvěřitelně mlsný. Raději bude trpět hlady, než by snědl něco, co „nejede“ jeho chuťovým buňkám.

Nejvíce se mu líbí na chalupě ve vesničce Krásná na Šumavě, kam všichni rádi jezdí od jara do podzimu.
V rohu zahrady, kde roste džungle z maliní a ostružiní, vytváří pod plotem tunely, kterými prchá na své toulky po okolí a kam si ukrývá různé, z domu odnesené předměty. Jediná slepice ve vsi si před ním nemůže být jistá. Utíká i při procházkách po lese a všichni členové rodiny ho potom hodiny hledají.

Nejhorší je pro celou rodinku vždy návrat do Prahy. Robin si nemůže zvyknout, že z krásné chaloupky se zahradou a blízkým lesem, se najednou octne opět v bytě. A své rozmrzení dává všem pořádně najevo. Utíká, kdykoli se mu podaří prosmeknout otevřenými dveřmi, při procházkách hraje roli poslušného psíka, aby se v nestřeženém okamžiku vytrhl a i s vodítkem prchl. Jindy rozcupuje péřové polštářky, velice dobře to umí i s vlněnými klubky. Pokaždé, když vypukne nějaká z Robinových afér, Rudolf odevzdaně říká: „Někdo má dluhy, jiný žaludeční vředy, my máme foxteriéra.“

Humorná Robin od Zdeny Frýbové pobaví každého, kdo má rád pejsky. Na své si však určitě přijdou i nepejskaři. Neválela jsem se smíchy po podlaze, protože já obecně mám s humornou literaturou trošku problém, proto ji s oblibou nazývám úsměvnou. Tedy jsem se usmívala a velice živě si Robinovy kousky představovala. Některé popisy útěků a následného hledání by mohly být možná kratší, ale to je jen můj subjektivní pocit. Určitě knížku doporučuji k přečtení. Je to ten tip knihy, kterou můžete vzít kdykoliv, otevřít na jakékoliv stránce a třeba si zlepšit smutnou náladu. Robinovi a paní Frýbové se to jistě povede.

Teta Hana jí přísně vysvětlila: „Má drahá, samosebou že s obyčejným psem není žádná extra zábava. Zapomínáš, že Robin je už sám o sobě obdivuhodná rasa a on v jejím rámci výjimečný exemplář.“

Hodnocení: 4/5">Jednoho dne se v rodině pražské psycholožky Mileny a jejího manžela Rudolfa objeví štěně hrubosrstého foxteriéra jménem Robin. Samozřejmě ne náhodou a jen tak zčistajasna. Vše mají na svědomí dospělé děti Mileny a Rudolfa Alenka a Honza. Rodičům prý podle Alenky hrozí manželská krize po tom, co ona s Honzou vylétli z rodinného hnízda. Nebudou se.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Zdena Frýbová

prozaička

24 se líbí, 2 se nelíbí

Zdena Frýbová, prozaička inspirovaná profesními romány, se narodila v úřednické rodině. Zdena Frýbová maturovala na reálném gymnáziu a poté pracovala v Mariánských Lázních jako administrativní pracovnice. Po návratu do Prahy se stala novinářkou a spisovatelkou z povolání. Frýbová debutovala v roce 1955 v deníku Práce, publikovala v různých českých a slovenských periodikách. V 90. letech založila nadaci na ochranu zvířat. První dvě knihy publikovala pod jménem Zdenka Redlová. Proslulost získala Zdena Frýbová spoluprací s psychologem Miloslavem Plzákem. Společně publikovali rady milencům. Dílo Zdeny Frýbové Ve většině svých děl se soustřeďuje na pracovní problematiku, propojuje psychologické, kriminalistické a reportážní postupy. Často se inspirovala profesními romány A. Haileyho. Volbou atraktivního prostředí, zajímavé společenské tematiky a dramatickým dějem jsou její prózy oblíbeny u velkého čtenářského okruhu. Podle její prózy vznikla televizní inscenace Uzavřený pavilon – 1991. Romány: Rok na haciendě – 1963, vydáno pod jménem Zdenka Redlová Příběh z lékárny – 1965, vydáno pod jménem Zdenka Redlová Připravte operační sál – 1979, u oblasti kardiochirurgického výzkumu Falešní hráči – 1982, z manželských a předmanželských poraden Robin – 1983, humoristická próza o milovaném psu. Kniha se umístila v první stovce nejoblíbenějších knih u nás. Robin druhý a jeho rodina – pokračování příběhů Robina Malinkatý kretén – o dvou skotských teriérech Andrýskovi a Ronánkovi, kteří pomohli své majitelce překonat krizi po rozvodu Z neznámých důvodů – 1988 Den jako stvořený pro vážnou známost – 1989, sbírka povídek Mafie po česku aneb Jeden den Bohuslava Panenky – 1990, kritika režimu a morálky za totality Hrůzy lásky a nenávisti – 1991 Mafie po listopadu aneb Ryba páchne od hlavy – 1992, k vývoji polistopadové společnosti Od šoku k šoku na věčné časy a nikdy jinak – 1993, humoristický román ze současnosti Polda a jeho soudce Milosti prezidenta …zobrazit celý životopis

Životopis

Zdena Frýbová, prozaička inspirovaná profesními romány, se narodila v úřednické rodině.

Zdena Frýbová maturovala na reálném gymnáziu a poté pracovala v Mariánských Lázních jako administrativní pracovnice. Po návratu do Prahy se stala novinářkou a spisovatelkou z povolání.

Frýbová debutovala v roce 1955 v deníku Práce, publikovala v různých českých a slovenských periodikách. V 90. letech založila nadaci na ochranu zvířat.

První dvě knihy publikovala pod jménem Zdenka Redlová.

Proslulost získala Zdena Frýbová spoluprací s psychologem Miloslavem Plzákem. Společně publikovali rady milencům.

Ve většině svých děl se soustřeďuje na pracovní problematiku, propojuje psychologické, kriminalistické a reportážní postupy. Často se inspirovala profesními romány A. Haileyho.
Volbou atraktivního prostředí, zajímavé společenské tematiky a dramatickým dějem jsou její prózy oblíbeny u velkého čtenářského okruhu.

Podle její prózy vznikla televizní inscenace Uzavřený pavilon – 1991.

Romány:
Rok na haciendě – 1963, vydáno pod jménem Zdenka Redlová
Příběh z lékárny – 1965, vydáno pod jménem Zdenka Redlová
Připravte operační sál – 1979, u oblasti kardiochirurgického výzkumu
Falešní hráči – 1982, z manželských a předmanželských poraden

Robin – 1983, humoristická próza o milovaném psu. Kniha se umístila v první stovce nejoblíbenějších knih u nás.

Robin druhý a jeho rodina – pokračování příběhů Robina

Malinkatý kretén – o dvou skotských teriérech Andrýskovi a Ronánkovi, kteří pomohli své majitelce překonat krizi po rozvodu

Z neznámých důvodů – 1988
Den jako stvořený pro vážnou známost – 1989, sbírka povídek
Mafie po česku aneb Jeden den Bohuslava Panenky – 1990, kritika režimu a morálky za totality

Hrůzy lásky a nenávisti – 1991
Mafie po listopadu aneb Ryba páchne od hlavy – 1992, k vývoji polistopadové společnosti

Od šoku k šoku na věčné časy a nikdy jinak – 1993, humoristický román ze současnosti
Polda a jeho soudce
Milosti prezidenta

Napsali o mně – Zdena Frýbová

Malá zadluženost mohla být dobrým startem. Vše se ale zvrtlo, naznačila spisovatelka. A pojmenovala zlo.

Parlamentnílisty.cz, 28. 12. 2013 Pokud by spisovatelka Zdena Frýbová žila, asi by byl komentář současného stavu naší společnosti a země velmi drsný a peprný. Asi by ji nepotěšilo ani to, že to, co popsala v roce 1992 ve své knize Mafie po listopadu aneb Ryba smrdí od hlavy, bude i po více jak dvaceti letech tak aktuální a přesné, jako by to psala před několika dny. A poněvadž její názory i vize lidi zajímají i nyní, ParlamentníListy.cz ještě jednou v její tvorbě zalistovaly. … více

Polistopadová mafie, dravci a zkorumpovaní dis > Parlamentnílisty.cz, 21. 12. 2013 Jsou spisovatelé, o kterých se až časem dá říci, že byli vizionáři. Většina z nich patří do žánru sci-fi, přesto se dají najít i tací, kteří dokázali v předstihu let jen na základě slabých signálů, které veřejnost ani nevnímala, odhadnout společenský vývoj. K nim se dá zařadit i Zdena Frýbová. Již v roce 1992 popsala, jak velké zklamání mnoha Čechům přinesou události listopadu 1989. … více

Zemřela spisovatelka Zdena Frýbová

Novinky, 22. 2. 2010 Populární spisovatelka Zdena Frýbová zemřela v noci z neděle na pondělí ve věku 75 let. Novinkám to potvrdilo nakladatelství Šulc-Schwarz, které v poslední čtvrtstoletí vydávalo její knihy. … více

Robin

Kniha ( pevná vazba )

  • Skladem u dodavatele
  • Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 25.2. u Vás doma (Typy doručení )
  • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

277 Kč s DPH
Ušetříte 33 Kč Běžně 310 Kč

  • Audiokniha ( CD ) 266 Kč s DPH Skladem (vybrané prodejny)

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině, která není vždycky nadšena jeho rošťáckými kousky. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu, ale místo toho se raději toulá po Praze a utíká do šumavských hvozdů. I když Robin členům své rodiny někdy učinil ze života peklo, zamilovali si ho, protože dokáže být neodolatelně roztomilý a je vlastně nezapomenutelný.

Bestseller v knihy Dobrovský

10136. v e-shopu | 14785. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.4 z 5 18 hodnocení čtenářů

10× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.5 z 5

1 z 5 hvězdiček Lucie Fendrichová 15. září 2017

Jsem pejskařka a občas si ráda přečtu nějakou podobnou oddechovku. Ale toto fakt ne. Autorka nevypráví "vtipné" historky o svém psovi, ale spíše na 240 stranách říká, že není schopná naučit psa ani "sedni" a ještě to považuje za humorné. To, co se netýká v knize samotného Robina, je totální nuda, a to o Robinovi je děs.

Pomohla vám tato recenze? Ano 23

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

5 z 5 hvězdiček Petra 21. února 2017

Knížka je úžasná, putuje v naší rodině z generace na generaci už asi 25 let, teď se nám někde ztratila, tak znova koupím. Každý kdo má pejska se hned ztotožní s hrdiny knížky, svému pejskovi ,,lépe porozumí,, a smát se bude od začátku do konce.

Pomohla vám tato recenze? Ano 19

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

4 z 5 hvězdiček Šárka Fofoňková 25. září 2017

Humorná kniha Robin od Zdeny Frýbové pobaví každého, kdo má rád pejsky. Na své si však určitě přijdou i nepejskaři. Neválela jsem se smíchy po podlaze, protože já obecně mám s humornou literaturou trošku problém, proto ji s oblibou nazývám úsměvnou. Tedy jsem se usmívala a velice živě si Robinovy kousky představovala. Některé popisy útěků a následného hledání by mohly být možná kratší, ale to je jen můj subjektivní pocit. Určitě knížku doporučuji k přečtení. Je to ten tip knihy, kterou můžete vzít kdykoliv, otevřít na jakékoliv stránce a třeba si zlepšit smutnou náladu. Robinovi a paní Frýbové se to jistě povede.

Pomohla vám tato recenze? Ano 17

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

3 z 5 hvězdiček Kris 26. září 2017

Humorná kniha, která potěší všechny pejskaře

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

5 z 5 hvězdiček Jana H. 24. září 2017

Humorná knížka o psovi Robinovi,který je svérázný a dělá si ,co chce.Určitě stojí za přečtení.Oddechovka pro zasmání.

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Šulc a Švarc, 2010, 9788072442713

5 z 5 hvězdiček Julie Melicharová 21. září 2017

Vřele doporučuji všem majitelům psů, zvláště teriérů. Přečtěte si to, ať víte, že v tom nejste sami.

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

5 z 5 hvězdiček Bozkobob Martin Vaněk 15. září 2017

Vtipně popsané slasti a strasti života s teriérem a dospívajícími děti. Ve nahlíženo s nadhledem, ke knize se vracím.

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

4 z 5 hvězdiček ladyfromskye 19. června 2017

Jak mě první polovina knihy nadchla, tak mě druhá polovina zklamala. Ta druhá část už totiž není o jednom zlobivém psu, ale o jeho mnohdy více než zvláštní rodině. Autorka měla lépe promyslet kompozici a popřípadě zvolit i jiný název.

Pomohla vám tato recenze? Ano 12

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

3 z 5 hvězdiček Martina B. 24. února 2019

Příjemné čtení s nádechem humoru. Štěněčí patálie ještě umocní příběh a dodají tomu punc.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, Šulc a Švarc, 2012, 9788072443208

4 z 5 hvězdiček Ecila 14. února 2019

Hezká knížka.A ti co maji pejska,nebo jine zvířátko se tam urcite pobaví,tak nejak to muze vypadat i u nich.

Robin (Zdena Frýbová) • ukázka • Supraphon

Popis:
Hana Maciuchová čte humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině…

Leave a Reply