Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier)

Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier)

Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier)
 • Elérhető fájlok: Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier).pdf, Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier).epub, Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Rudá jako rubín

kniha od: Kerstin Gier

Sice už dávno nejsem cílovka, ale tenhle čtivě napsaný příběh o nechtěně zděděném genu cestování časem se mi líbil. Kniha odsýpala, velmi rychle a dobře se četla. Sympatické, uvěřitelné postavy a plus humor, za který dávám bod navíc.

O tom, že Kerstin Gier umí psát, mě přesvědčila už její další kniha První stříbrná kniha snů. ale tohle bylo ještě stokrát lepší. Strašně moc se těším, až si přečtu další díly.

Už bylo načase, abych si tuhle knihu přečetla, protože jsem na ni ze všech stran slyšela samé pozitivní reakce. A naprosto jim rozumím.

Kerstin Gier má osobitý, čtivý a poutavý styl psaní. A kniha je opravdu originální a promyšlená. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, a tak mi stránky rychle mizely pod rukama.

Ale na druhou stranu ji vnímám jako úvod do série a předpokládám, že to nejlepší se ukáže až v dalších dílech. Štvalo mě totiž, že celý příběh je postavený na tom, že hlavní hrdince pro její dobro nikdo nechce nic prozradit.

Takže se moc těším na další díly, kde se vše určitě vyplyne na povrch.

Cestování časem, romantika, vtipy, odpočinek. To je tahle knížka. Nedokážu říct, co přesně na ní mě přitahovalo, ale strašně mi sedla a já ji přečetla jedním dechem. Gideon, Gwen i Leslie byli sympatičtí, a bavilo mě, že vlastně nevíme, o co go. Nevíme to tím správným způsobem 😀

Bývá to tak, že si člověk přečte knihu a teprve pak je zklamán filmem. Já to vzala tedy napřed film, který byl celkem pro mě vyhovující a kniha samozřejmě vede jako vždy . Moc pěkný a celkem propracovaný příběh chvílemi na mě malinko preslazený, ale musí se nechat, že hlavní hrdinka je velice výjimečná a odvážná a jistě má šmrnc. Nechyběly napínavé zápletky a luštění záhady. Tajemnem se nešetřilo. Takže kdo má rád romanci s nádechem tajemna a dobrodružství určitě doporučuji.

Milá oddechovka. Za mě takový průměr. Chvílema se to dost vleklo. Ale i tak čtení této knihy celkem odsýpá. Jelikož jde o začátek série, tak od dalších dílů čekám více. Snad nezklamou.

Konečně jsem se k sérii dostala. Bylo to téměř nemožné, v knihovnách skoro pořád rozpůjčované na x měsíců dopředu.
Ale povedlo se a musím říct, že jsem nadšená. I když je tento první díl takovým spíše úvodem do celé série, tudíž tam ještě není tolik napětí, ale přišlo mi to naprosto v pořádku – je přece důležité se seznámit s postavami, světem a zvyklostmi v něm.
Líbí se mi hlavní postavy Gwen (normální, trošku praštěná holka, některé pasáže nutily se usmívat) i Gideon (zpočátku vypadá jako namachrovaný frajírek, ale oblíbit si ho prostě musíte). Jsem zvědavá, jak to s nimi bude pokračovat 🙂
Kniha krásně odsýpala a četla se v podstatě sama, už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další díl, který na mě už čeká na stolku.

Celá trilogie se mi líbila, občas se kniha lišila od filmu, ale to mi během čtení nevadilo. Líbil se mi systém přenášení do minulosti i nevědomost Gwendolyn o Společenství. Doporučuji k přečtení.

Rudá jako rubín

Láska nezná čas

začala s psaním románů pro ženy v době, kdy zůstala jako diplomovaná pedagožka víceméně bez práce. A měla úspěch: hned její prvotina Männer und andere Katastrophen byla zfilmována a rovněž její další romány se těší velké oblibě a získaly řadu cen. Kerstin Gierová žije jako autorka na volné.

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. A co teprve když pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama.

Běžná cena Běžně 299 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

 • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
 • více než 2500 výdejních míst
 • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem. Kerstin Gierová nechává ožít ten nejkrásnější pocit na světě! Příběh vás potěší, budete se smát a budete s hrdiny soucítit. Láska Gideona a Gwendolyn překračuje všechny hranice času!

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

som hrdý Martinusák, ktorý okrem čítania tiež športuje a pečie:) Mám rada svoju prácu, dlhé letné večery, zmrzlinu, kávu, potulky po neznámych mestách. a tiež pozitívne naladených ľudí:)

O autorovi/autorce

začala s psaním románů pro ženy v době, kdy zůstala jako diplomovaná pedagožka víceméně bez práce. A měla úspěch: hned její prvotina Männer und andere Katastrophen byla zfilmována a rovněž její další romány se těší velké oblibě a získaly řadu cen. Kerstin Gierová žije jako autorka na volné noze s manželem, synem, dvěma kočkami a třemi slepicemi na vesnici poblíž Bergisch Gladbachu nedaleko Kolína nad Rýnem. Studovala germanistiku, hudební vědu a anglistiku, nakonec však má diplom z psychologie komunikace. V roce 1995 začala psát romány pro ženy, které jsou v Německu velmi úspěšné. Do světa však prorazila teprve svou trilogií Drahokamy o lásce a cestování časem. Knihy již byly přeloženy do celé řady jazyků a chystá se i film na jejich motivy.

Nakladatelství

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a teenagery a “skorodospěláky”. Je název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se nebojíme vydávat knihy provokativní, často až kontroverzní, ale ani tituly, které jsou určené jen na pobavení a oddych. Ročně se od nás můžete dočkat 40-50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo teď právě nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelství pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme uklidnit, protože mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i nových komiksů. Mezi naše hýčkané “děti” patří například série Selekce od Kiery Cass, příběhy z Horselandu, Ztracené dny Emily Strange nebo slavný Shakespeare v hávu japonské mangy.

Český-jazyk.cz aneb studentský underground ­

Gierová Kerstin (*08.10.1966)

Rudá jako rubín (Láska nezná čas)

 • díl v sérii: 1 (následuje: Modrá jako safír)

První část trilogie s fantastickými prvky, jejíž hrdinkou je anglická středoškolačka, rozvíjí motiv cestování časem.
Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř 100 let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.
Kerstin Gierová nechává ožít ten nejkrásnější pocit na světě! Příběh potěší, budete se smát a s hrdiny soucítit. Láska Gideona a Gwendolyn překračuje všechny hranice času!

Vydalo nakladatelství CooBoo v Praze roku 2012 (1. vydání). Z německého originálu Rubinrot (Liebe geht durch alle Zeiten) přeložila Tereza Pecková. Počet stran: 334. ISBN: 978-80-7447-089-9.

Gwendolyn “Gwen” Shepherdová (* 7. října 1996) – studentka střední školy Saint Lennox v Londýně; matka Grace; jméno otce neuvedeno, zemřel na leukémii; hnědé dlouhé vlasy, modré oči, vysoká štíhlá postava.

Jedná se o první díl série knih Drahokamy (nebo Láska nezná čas), po této knize vyšly ještě dva další díly: Modrá jako safír a Zelená jako smaragd.
První dvě knihy série se již dočkaly i filmové verze (Rubínově červená /Rubinrot/, 2013; Saphirblau, 2014), třetí kniha by měla být zfilmována v roce 2016 (Smaragdgrün).

Gwen žije relativně normální život v relativně nenormální rodině na londýnském předměstí. Se svou nejlepší kamarádkou Leslie studuje na saint-lennoxské střední škole a jediná divná věc v jejím dosavadním životě je, že dokáže vidět mrtvé, což jí věří jen velice málo lidí: její matka Grace, bratr Nick, sestra Caroline, prateta Maddie a Leslie. Ale to vše se děje jen do doby, než se Gwen zamotá hlava a ona se ocitne ve známé ulici, jenže téměř před sto lety. Zprvu si myslí, že se někde stala chyba, protože původně měla mít “časocestovací gen” (gen, jenž se předává z generace na generaci a lidé, kteří ho vlastní, mohou kontrolovaně cestovat časem) její až příliš snaživá sestřenice Charlotte, která se již od šesti let učí jezdit na koni, šermovat a tančit gavotu.

Když už potřetí skočí časem, donutí ji Leslie, aby to řekla své matce, a ta ji hned odveze do Temple, který je sídlem velice starého tajného řádu, do něhož patřila spousta slavných lidí, například Isaac Newton a jeho zakladatelem byl pověrami opředený hrabě Saint Germain. Seznámí se zde s velice milým velmistrem lože, panem Georgem, s děsivým doktorem Jakem Whitem, milým Falkem de Villiersem a hlavně s druhým doposud žijícím cestovatelem v čase, Gideonem de Villiersem, do kterého se, i přes prvotní nesympatie, zamiluje.

Pan George jí vysvětlí, že k tomu, aby mohla kontrolovaně cestovat časem, je potřeba chronograf, což je přístroj o velikosti nástěnných hodin, dále že každému cestovateli byl přidělen jeden kámen (Gwendolin je rubín a Gideon je diamant), že hlavním cílem této lože je odhalení “tajemství v tajemství” a že každý cestovatel času je obdařen “magií”. Gwendolin pochopí, že její “magie” spočívá v dovednosti komunikovat s duchy a démony.

Opál a Jantar tvoří první pár, Achát pěje v B coby vlčí avatar, duet – Solutio! – s Akvamarínem. Mocně následují smaragd s Citrínem, dvojčata Karneolu ve znamení štíra, a Nefrit, číslo osm, distingeo uzavírá. V E – dur: černý Turmalín, Safír v F, jak světlý se zdá. A vtom Diamant troufalý jako jedenáct a sedm, pozná lva. Projectio! Čas je řeka, s Rubínem začátek i konec nás čeká.

Mě, jakožto velkého fanouška fantasy knih, toto dílo nadchlo a nevyčetla bych mu asi vůbec nic. I když se někomu může zdát 334 stran hodně, při čtení této knihy to nevnímáte a divíte se, že už jste na konci, ačkoliv se vám zdá, že se děj začíná teprve zaplétat. Kerstin Gierová má jednu nedocenitelnou vlastnost – dokáže člověka dokonale vtáhnout do děje a i dlouho poté, co dočtete její knihu, musíte o ní neustále přemýšlet a nakonec si ji přečtete znova. A budete se asi divit, ale autorka to dokázala tak úžasně napsat, že bych jí byla schopna to cestování časem i věřit. Opravdu jde o knihu, která je promyšlená do posledního puntíku, a to se, alespoň mně, co se téma cestování v čase týče, stává velice zřídka.

Sue is reading

Kerstin Gier – Rudá jako rubín

 • Získat odkaz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • E-mail
 • Další aplikace

Ahoj všichni, dnes jsem pro vás připravila slíbenou recenzi na Rudá jako rubín. Původní plán na přidání tohoto příspěvku byl někdy minulý měsíc, ale měla jsem nějaké osobní problémy a do školy toho bylo opravdu hodně do školy. Jinak opět maličko měním vzhled příspěvku a jeho obsah – nebudu sem dávat anotace, které jsou na knize. Proč? Zaprvé mi to přijde lehce zbytečné a zadruhé si je každý může přečíst sám na stránkách různých knihkupectví. A to, že anotace není vůbec součástí recenze zmiňovat nemusím 😀

nakladatelství: CooBoo
rok vydání v ČR: 2015
počet stran: 335
cena: 299 ,-
vydání: 2.

Hlavní postava knihy se jmenuje Gwendolyn. Gwen žije v Londýně, má nejlepší kamarádku Leslie a trochu podivnou rodinu. Bydlí ve velkém domě spolu se svou mamkou, sourozenci, sestřenicí Charlotte, příšernou tetou, přísnou babičkou a trochu pomatenou pratetou. A proč je jejich rodina zvláštní? V ženské linii se dědí časocestovací gen. Všichni si mysleli, že tento gen zdědila Charlotte a také ji podle toho na vše připravují. Jednoho dne se však s Gwendolyn zatočí svět a ona se ocitá
v minulosti. Tímto začíná dobrodružství, při kterém se seznamuje s Gideonem, druhým cestovatelem v čase.

postavy, a co jsem se o nich dozvěděla

Gwenolyn a Leslie mi přijdou jako super holky. Nejsou nijak povýšené a nedělají jiným naschvály. Prateta je mi velice sympatická, ikdyž se občas chová trochu zvláštně. Vždy však stojí po boku Gwendolyn a je jasné, že by pro ni udělala cokoliv. Babička Gwendolyn mi přijde jako nepříjemná, přísná, stará potvora. Ikdyž v některých částech mi to přijde, jako maska. A teď k Charlotte a její povedené mamince. Obě se chovají, jako harpie, které Gwendolyn nesnáší. Pořád ji kritizují, a když se dozvěděly, že gen zdědila Gwendolyn, chovaly se dost žárlivě. Gideon mi byl sympatický hned od začátku.

přebal knihy

Barva přebalu je dokonalá a hodí se i k názvu knihy. Písmo má krásný vzor a obrázky na knize jsou božské. Jedná se o vazbu paperback, avšak pokud se s knihou dobře zachází, vazba zůstane dlouho, jako nová.

Kniha má originální příběh i název. Moc se mi líbily “přílohy” mezi kapitolami. Myslím tím třeba rozrody (rodokmen i s ženskou linií), nebo zápisy z deníků strážců. Děj je rozvrstven rovnoměrně a postavy jsou skvěle popsány. Kniha se mi moc líbila a patří mezi mé oblíbené série.

hodnocení knihy: 4.8/5★
hodnocení přebalu: 5/5★

Rudá jako rubín

Kniha ( měkká vazba )

 • Skladem 2 ks
 • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
 • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

223 Kč s DPH
Ušetříte 26 Kč Běžně 249 Kč

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč… Přejít na celý popis

Mrkněte se, na jaké knížky vám knihkupci zařídili slevu 30 %! Jejich výběr obsahuje samá slavná jména Více informací

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem. Oblíbený časocestovací příběh nově v paperbacku!

Bestseller v knihy Dobrovský

7958. v e-shopu | 7303. minulý týden

77. v Dívčí romány | 70. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 13 hodnocení čtenářů

11× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Pája 2. března 2017

Tak tuto knihu jsem doopravdy přečetla jedním dechem a pak ještě několik krát – taky jedním dechem 😀 Příběh má spád, je napínavý, úžasně vtipný a hlavní hrdinové (včetně Charlotte a lady Aristy) mi byli velice sympatičtí. Téma cestování časem je dle mého taky hodně originální.

Pomohla vám tato recenze? Ano 37

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

4 z 5 hvězdiček Lucie Paterová 24. března 2017

Kniha se skvělým tématem-cestování časem. Před přečtením jsem na knihu přečetla spoustu skvělých recenzí, ale i tak jsem se do ní poštěla s tím, že od ní moc nečekám, protože je určena pro mladší čtenáře. Po přečtení několika stran jsem ale zjistila, že kniha je naprosto skvělá – poutavý příběh, cestování časem, sympatické hlavní postavy. Knihu jsem přečetla jedním dechem a rozhodně si přečtu i další díly. Těším se na shlédnutí fimového zpracování. Rozhodně si nemyslím, že je kniha “pouze” pro young adults. Doporučuji.

Pomohla vám tato recenze? Ano 36

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

4 z 5 hvězdiček Barbora Brunclíková 10. ledna 2017

Zábavné a osvěžující

Pomohla vám tato recenze? Ano 34

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

4 z 5 hvězdiček Edona 14. září 2017

Nevím, proč jsem knížku tak dlouhou odkládala, protože je naprosto skvělá. Jsem fascinována nejen poutavým dějem, sympatickými postavami, ale i detaily o strážcích, o cestovatelském genu a o celém prolínání časů. Vše je velmi jasně a srozumitelně vysvětleno, svět K. Gier Vás určitě vtáhne jako mě a bude se Vám líbit. Jednu hvězdičku přece jen ubírám, počkám si na další díly a také jsem ke konci postrádala rychlejší spád.

Pomohla vám tato recenze? Ano 24

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

4 z 5 hvězdiček sd1992 12. září 2017

Tak tohle je naprosto boží trilogie. Ačkoliv musím přiznat, že právě první díl se mi zdál nejslabší ze série, tak i přesto to byla pecka! Příběh je celý zahalený rouškou tajemství, které se postupně odhaluje.. nápad s cestováním v čase byl super a o to více se mi líbí jak to autorka celé pojala a vymyslela k tomu dokonale propracovanou minulost počínaje předky hlavních postav a dobovými kostýmy konče. Ke každému dílu je natočen i film, který taktéž doporučuji

Pomohla vám tato recenze? Ano 22

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

5 z 5 hvězdiček adask2000 17. září 2017

Nemůžu říct, že se kniha něčím výrazně liší od jiných YA fantasy, ale K. Gierová má nadání dodat příběhu šmrnc a napětí! Samozřejmě je tu jako ve správně YA knize také romantická zápletka, která se ale do tohoto sladkého příběhu hodí (navíc Gierová tyhle románky doopravdy umí). Cestování časem je jedním z mých oblíbených témat a tady nechybí nic. Ani humor. Skvělé na oddych

Pomohla vám tato recenze? Ano 21

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

5 z 5 hvězdiček Áňa 4. září 2017

Nový příběh o cestování časem. Příjemné nenáročné čtení, které mě moc bavilo.

Pomohla vám tato recenze? Ano 21

Kniha, COOBOO, 2015, 9788074479519

5 z 5 hvězdiček Veronika 31. srpna 2017

Velice čtivá knížka se zajímavým a poutavým příběhem. Určitě doporučuji si přečíst další dva díly a jiné knížky od skvělé autorky. 🙂

Rudá jako rubín (E-KNIHA)

Běžná cena: 299 Kč Sleva: 39%

“>

Dostupnost: Nedostupné
Kód: D0267572
ISBN: 978-80-744-7089-9
Nakladatel: COOBOO
Počet stran: 336
Jazyk: Česky
Zabezpečení: Bez Adobe DRM
Kategorie: Dívčí romány
Knihu obdržíte ve formátech:
pdf epub mobi

„Moderní e-shop s velkým výběrem, vynikajícími cenami a rychlím vyzvednutím v Praze. Jako bonus možnost platit Flexi passy.“

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.

MOJE KNIHOVNY

Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.

Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.

Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.

Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier)

Ani nevieš, aká som happy že sa ti to tak páčilo c:
Mňa osobne Gideon trochu štval, ale mám ho celkom rada. A tak celkovo je to moja srdcová séria. Epické boje tam síce nie sú, ale počkaj si na koniec trojky. Súhlasím s tvojím názorom na postavy a ešte musím dodať, že osobne som si neskutočne obľúbila Lucy a Paula.
A tiež by som ti doporučila "Prvú striebornú knihu snov", tiež od Kerstin, podobný štýl, to by sa ti tiež mohlo páčiť 🙂

Hlavne mi nič neodporúčaj takto 😀
Potom sa mi do toho nechce. Radšej povedz, že je to strašné.
A Prvá strieborná kniha snov. ja neviem. na Drahokamoch sa mi páčilo hlavne to cestovanie v čase, sny ako idea mi veľmi nesedia.

Kniha Rudá jako rubín (Kerstin Gier)

Žánr: Sci-fi a fantasy
Díl: Drahokamy #1
Počet stran: 336
Rok vydání: 2012
Nakladatelství: CooBoo

Anotace: Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.
Kerstin Gierová nechává ožít ten nejkrásnější pocit na světě! Příběh vás potěší, budete se smát a budete s hrdiny soucítit. Láska Gideona a Gwendolyn překračuje všechny hranice času!

Obsah : Gwendolyn Shepherdová je normální šestnáctiletá dívka, pocházející z rodiny opředené mnoha tajemstvími. Ta se týkají zvláštního genu, který je vždy předáván někomu v rodině a který umožňuje cestovat v čase. Nikdo nepochybuje, že byl gen předán její sestřenici Charlotte. Když se však Gwen náhle ocitne v Londýně na konci 19. století, ví, že právě ona je tou vyvolenou. Stojí před ní ovšem úkol. Aby objasnila největší tajemství své rodinné historie, naváže přátelství s Charlottiným arogantním přítelem Gideonem z Villiersu. Přitom zjistí, že by se člověk neměl zamilovat do někoho v jiné době. To je to pak opravdu složité!

Rudá jako rubín (Kerstin Gier) | Recenze knihy

Popis:
Ahoj všichni 🙂 VŠECHNO INFO NÍŽE….KLIKNI….ČTI INFOBOX NEŽ SE ZEPTÁŠ -Po delší době se vám opět hlásím, tentokrát s …

Leave a Reply