Kniha Bez naděje (Colleen Hoover)

Kniha Bez naděje (Colleen Hoover)

Kniha Bez naděje (Colleen Hoover) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Bez naděje (Colleen Hoover)
  • Elérhető fájlok: Kniha Bez naděje (Colleen Hoover).pdf, Kniha Bez naděje (Colleen Hoover).epub, Kniha Bez naděje (Colleen Hoover).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Ztracená naděje

kniha od: Colleen Hoover

Po knize Bez naděje je to druhá kniha v sérii. Příběh dívky Sky, která se dozví šokující pravdu o své minulosti a Deana Holdera, který se pro ní stal více než kamarádem. Tentokrát se na Skyin příběh díváme očima Holdera.

Tak s touto knížkou mám velký problém. Proč byla vůbec napsána? Je to absolutně stejné jako kniha Bez naděje, jen vypravěč se změnil, místo Sky je jím Holder. Právě díky první knize už víte vše, co bude následovat, co se stane. Takže právě ty skvělé okamžiky v knížce, kdy Vás autorka dokáže zasáhnout nečekaným zvratem, nejsou. Rozhovory jsou tam přepsané slovo od slova, jen občas nějaká Holderova myšlenka je nová. A asi posledních 5 stránek nám ukáže něco jiného, ale to bohužel nestačí. Tato kniha je úplně zbytečná.

Dávám 3 hvězdičky jen díky tomu, že mě moc baví rukopis autorky, snadno se čte, postavy si zamilujete. Ale pokud jste četli knihu Bez naděje, tak tuto ke čtení nedoporučuji.

Jak tu nekdo psal, vlastne jsem cetla podruhe jednu knizku. Ale na pribehu to nic nemeni, ten byl dobry.

Příběh o Sky, z pohledu Holdera. Četla se hezky, ale víc mě bavil pohled Sky.

Kniha se hezky čte, i přes těžké téma je to jednohubka, která se dá doslova zhltnout za večer 🙂 Na můj vkus jsou však “erotické” scény zbytečně rozpitvané a děj je tak natažený víc, než by skutečně musel.
Nevěděla jsem, že je i kniha “Bez naděje”, která pojednává o tom samém jen z dívčího pohledu. Nicméně číst již nebudu, stačil mi náhled Holdera.

Děj stejný jak v Bez naděje. Jen z pohledu Holdera. Z mého pohledu velmi zajímavé, četla jsem hned po dočtení první knihy. Situace naskakovaly samy, protože byly známé, jen teď jeho slovy. Bylo zajímavé poznat i jeho myšlenky, bezradnonst. Sestřin deník, tvrdý náhled do bezradné duše puberťáka. Nejsem vůbec na romantické čtení, ale tyto dvě knihy jsou prostě úžasné.

Bez naděje, Ztracená naděje

Vždycky si připadám jako absolutní blbec, když o knize, která zpracovává závažné téma, napíšu, že je krásná. Jenže ono to jinak popsat nejde. Ty knihy jsou nádherné. Srdcervoucí. Ale nádherné.
Autorka je opravdu nejlepší ve svém oboru. Její knihy jsou psány s láskou.
Nechybí jim humor, napětí, vášeň. Postavy jsou tak sympatické, že si je okamžitě zamilujete.
Bez naděje a Ztracená naděje jsou knihy, která mají ode mě obrovské DOPORUČENÍ .

Obě knihy jsem přečetla během několika hodin.
BEZ NADĚJE vypráví příběh o dívce Sky, která se setká s klukem jménem Holder. Její život se tímto setkáním změní. Sky mi byla od počátku velmi sympatická. Její minulost je opravdu tragická, smutná, šílená. Přesto se během čtení najdou okamžiky, kdy jsem se usmívala od ucha k uchu. Autorčiny styl psaní je jedinečný.
Dean Holder získal moje srdce.

ZTRACENÁ NADĚJE je psána z pohledu Holdera. Vracíme se zpět na začátek příběhu a prožíváme jej znovu. Jeho život poznamenaly dvě velmi tragické události, které si vyčítá.
Občas jsem si říkala, jestli jsem neudělala chybu, když jsem se do příběhu pustila hned po dočtení Bez naděje, jelikož tato kniha obsahuje mnoho scén, které jsem četla pár hodin předtím. Rozhovory jsou popsány slovo od slova stejně jako v první knize. Ovšem tentokrát nám myšlenky sděluje Holder. Nakonec jsem uznala, že to bylo správné. Intimní scény z Holderova pohledu se mi více vryly pod kůži. A více jsem pochopila Holderovo chování, když jsem mu teď viděla do hlavy.
Dean Holder získal moje srdce podruhé a navždy.
Připravte si kapesníčky a ponořte se do jednoho z nejemotivnějších příběhů.

Tak jako první díl i tenhle mne dostal. Sledovat příběh z pohledu Holdera bylo tak nové a přitom známé. Na konci jsem byla dojatá. Je to krásný příběh smutný ale plný lásky.

Druhý díl mě neskutečně bavil, stejně jako ten první. I když jsem četla ten stejný příběh, měla jsem pocit, že se dozvídám tolik nových informací a detailů, že přehodnocuji některé myšlenky a názory, které jsem si utvořila při čtení prvního dílů. Moc se mi líbily všechny ty dopisy, jak od Holdera, tak ten závěrečný od Les, kde jsem opravdu neměla daleko k slzám. Autorka prostě psát umí a tady to jen opět potvrdila.

Bez naděje: Je lepší zjistit pravdu nebo věřit lžím?

Bez naděje

brožovaná
2. vydání, 2019 Skladem brožovaná
1. vydání, Rozebráno

Anotace

Čtenářské recenze

No mně to vůbec nevadí, protože to co následovalo, se skoro ani slovy popsat nedá. Bez naděje je rozhodně hodně neprávem zařazované do kategorie pro puberťáky. Je sice fakt, že hlavní hrdinové jsou celkem mladí, že chodí do školy, že jde o první lásky a tak dále, ale to je jen vrchní kabát. To co se ukrývá pod tím, to vás naprosto odbourá – přejede jak kombajn.

Nejdřív se smějte, pak sdílíte lásku hlavních hrdinů a pak řvete jak malá holka. To, že je to o puberťácích a z jejich prostředí, nic nemění na tom, že je to velice hluboký a vyspělý příběh, který vás zasáhne. Ta pointa je mrazivá a vám se sevře srdce. A na chvíli začnete pochybovat.

Přednosti knihy jsou ale nejen v tom působivém příběhu – o kterém vám nic nepovím, protože vás o to nechci ošidit – ale taky ve stylu psaní. Celá knížka se čte skvěle, má spád, je vtipná, autorka skvěle volí slova a úžasně pracuje s dialogy – je to jako doopravdy. Navíc Sky, hlavní hrdinka, je prostě neskutečně sympatická – já měla problém neztotožňovat se s ní, nepřipadat si jako ona. Oproti tomu Holder je prostě ten kluk, ten špatný, kterého ale budete milovat.

Jsem nakonec ráda, že jsem svůj slib porušila a Bez naděje si přečetla. Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. příběh do mě zapustil svoje kořeny a podmanil si mě – a mně to vůbec nevadí. “>Nejdřív se mi do téhle knihy opravdu nechtělo. Veškerá ta publicita a reklama, co se kolem Bez naděje točí, mi přišla až moc velká. A já zkrátka čtu raději věci, o kterých se tolik nemluví. Jenže pak jsem knížku uviděla u své neteře, a stejně tak jako kdysi s Harry Potterem, jsem ani tentokrát nedokázala odolat. Přestože jsem se zařekla, že to číst.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Bez naděje

kniha od: Colleen Hoover

Libila se, prectena na jeden zatah.

Kniha se mi celkově docela líbila, protože mám ráda romány a taková téma knížek. Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, chvílemi to bylo nudné a už zdlouhavé, ale dala jsem tomu ještě šanci a nelituju toho. Když jsem se do toho začetla, tak jsem se už od té knihy nemohla ani odtrhnout, bylo to napínavé a krásné. Chvilkami jsem měla teda i slzy v očích, jak to bylo dojemné, ale ten čas za tu knihu stál. Rozhodně by se nemusela líbit někomu, kdo nemá rád tyhle typické slaďárny, ale já jsem si ji teda úplně zamilovala a určitě bych ji doporučila. Knížka je teď jedna z mých nejoblíbenějších.

Autorky první vydaná knížka. Nejprve jsem byla skeptická a říkala jsem si, že kniha ode mě dostane jen nízké hodnocení. Má totiž hrozně pomalý rozjezd a ze začátku vám bude připadat jako obyčejná slaďárna pro puberťáky. Naprosto průhledná. Pak ale nastane naprosto šokující zvrat, který všechno změní. Jakoby najednou nic z příběhu nebyla pravda a vy jen koukáte a musíte číst dál, abyste zjistili, jak to celé je, jak to dopadne. V knize je hodně lásky, smutku a bolesti, hodně emocí. A jak to bývá u Colleen zvykem, opět řeší závažné téma. A ač se vám bude možná zdát příběh místy dětinský nebo přitažený za vlasy. v konečném důsledku na to všechno zapomenete. Kniha určitě zanechá svou stopu a budete o ní přemýšlet.
Těším se na další díl z pohledu Holdera, ale knihu si nechám na později. nejprve to musím vstřebat.

Hlavní hrdinkou knihy je Sky, sedmnáctiletá slečna, která se seznámí s Deanem Holderem, klukem, kterého provází špatná pověst. Holder ji uchvátí i vyděsí a Sky pomalými krůčky zjišťuje, že Holder není tím, za koho ho považovala a vše vede k otázce, kdo je vlastně ona sama.

Uf, tak tohle byla opět další úžasná Colleen a tato kniha mě opět totálně dostala. Ze začátku Vám kniha přijde milá, románek dvou „rebelů“, romantické projevy, různé „láskové“ zvraty, čtete v pohodě, užíváte si to. A pak přijde odhalení, jaké rozhodně nečekáte a dostane Vás to. A k tomu ještě vyústění, jak to celé dopadne…. wau. Připravte si hromadu kapesníčků, budete je prostě potřebovat.

Knížky od Colleen jsou neskutečně čtivé. Stránky Vám mizí pod rukama, užíváte si to. Pak ve správné chvíli Vás kniha emocionálně položí a Vy nestíháte zírat a brečet.

Prostě nemám slov, tohle si musíte jednoduše přečíst.

Řekla bych, že jakákoliv kniha od autorky není krokem vedle. Opět jsem byla mile překvapena příběhem Sky. Mám pouze jednu výtku. Přišlo mi, že těch tragických události bylo až příliš, jakoby autorka chtěla tu dramatickou linii s každou stránkou ještě prohlubovat.

Knihy od této autorky jsou velmi oblíbené, ale já jim bohužel nemůžu přijít na chuť. Příběh se nějak vleče a působí na mě dost nepřirozeně. Navíc mě tato kniha odradila na nějakou dobu od čtení, nevím, na mě působila až depresivne a rozhodně jsem z ní neměla dobrý pocit.

Tahle kniha je mišmaš tězkých životních událostí bez adekvátní emocionální a psychické odezvy. Je to přemrštěný příběh, ve kterém se samy řeší problémy, zasahuje ruka osudu a navíc dějová linka ustupuje sexuálním scénám, které jsou vzhledem k tématu knihy (i zasazení do událostí) více než nevhodné. Tahle kniha je pro mě velké ne.

asi už nejsem cílová skupina, kdy bych tady věřila autorce každý slovo. Rozhodla jsem se dát 3* za plynulost čtení

Bez naděje

Kniha ( měkká vazba )

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala… Přejít na celý popis

Poznejte Monu Kasten, královnu romantického čtení. Její knížky teď objednáte za 149 Kč Více informací

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost. vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.

Bestseller v knihy Dobrovský

41537. v e-shopu | 42182. minulý týden

889. v Romány pro ženy | 902. minulý týden

345. v Dívčí romány | 358. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.4 z 5 41 hodnocení čtenářů

29× 5 hvězdiček 6× 4 hvězdičky 6× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5

5 z 5 hvězdiček Anonym 24. září 2017

super kniha, opravdu velmi dobrá a emotivní 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 39

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček Kateřina Ulmanová 5. září 2017

První kniha co jsem od Colleen četla, a tahle způsobila, že se stala tou nejlepší autorkou YA.

Pomohla vám tato recenze? Ano 38

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

4 z 5 hvězdiček Oldřiška Schüllerová 5. září 2017

Upřímně jsem čekala hodně velkou romantiku a nic víc. Příjemně mě překvapilo, že jsem se mýlila. Jediné co mi přišlo hodně mimo mísu byl způsob vyrovnávání se hrdinky s všemi těmi věcmi, co se v knize staly nebo odhalily. Vyrovnat se s určitými věcmi jediným mrknutím oka prostě nejde.

Pomohla vám tato recenze? Ano 36

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček Soňa 25. září 2017

První kniha od Collen Hooverové, poté jsem si musela dokoupít ztracenou naději. A další její knihy. Píše fantasticky, kniha je čtivá od první strany vás pohltí do děje.

Pomohla vám tato recenze? Ano 35

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček Ester Grobařová 20. září 2017

Jedna z mých prvních knih. Jednou jsem začala Colleen Hoover číst a už jsem nepřestala. Skvělá kniha, skvělý příběh prostě všechno skvělé.

Pomohla vám tato recenze? Ano 34

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček MichalaT. 6. září 2017

Wow, tohle bylo drsný. Miluju autorku Colleen Hoover, umí chytit za srdce, při čtení jejích knih hltám každé slovo a u téhle to nebylo jiné. Smutný příběh o dívce, která neměla lehké dětství a o nic lepšího nebylo ani, když si na něj začala v dospělosti vzpomínat. Na štěstí znovu potkala Deana, kluka, který vždy byl a bude na její straně.

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

3 z 5 hvězdiček Bára 28. září 2017

Další velmi povedený a silný příběh, který talentovaný autor dostal na papír. Výborně se čte a čtenář hltá větu po větě.

Pomohla vám tato recenze? Ano 32

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

3 z 5 hvězdiček Klara 10. září 2017

První polovina byla pro mě mnohem čtivější. Asi jsem čekala něco jiného, než jsem čekala.

Pomohla vám tato recenze? Ano 25

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček veronika Rambousková 14. září 2017

Velice zajimave cteni. Rozuzleni pribehu dojemne. Moc pekne

Pomohla vám tato recenze? Ano 24

Kniha, YOLI, 2014, 9788086938912

5 z 5 hvězdiček KačaOva 7. září 2017

První kniha od autorky a bylo mi jasné , že od ní chci všechny knihy . Krásný příběh.

Bez naděje

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly.

Bežná cena Bežne 14,05 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Čo si myslíme my

K přečtení této knihy jsem se nechala strhnout vlnou nadšení, která se bezprostředně po jejím vydání strhla. Nečekala jsem od té oranžové knihy nic více šokujícího, než jsou ty ukrutně předlouhé nehty holky na obálce.
Nečekaně však přišlo jedno velké wow. Přestože nelze o knize tvrdit, že by byla literárně nějak převratná, je napsaná tak, že se jí v rámci žánru málokterý knižní kus může rovnat. Autorce tleskám za skvělou práci se čtenářem a libuju, že i všechny její další knihy budu rozhodně číst.

Recenzie

Najužitočnejšie recenzie

Od svetového bestselleru by som čakala viac. Kniha ma nezaujala, žánrovo vhodné pre dorast.

Po dvaceti letech jsem se konečně vrátila k mé dávné lásce – čtení. Čtu knížky různých žánrů – romantické, krimi, thriller, fantasy.

Hlavní hrdinkou knihy je Sky, sedmnáctiletá slečna, která se seznámí s Deanem Holderem, klukem, kterého provází špatná pověst. Holder ji uchvátí i vyděsí a Sky pomalými krůčky zjišťuje, že Holder není tím, za koho ho považovala a vše vede k otázce, kdo je vlastně ona sama.

Uf, tak tohle byla opět další úžasná Colleen a tato kniha mě opět totálně dostala. Ze začátku Vám kniha přijde milá, románek dvou „rebelů“, romantické projevy, různé „láskové“ zvraty, čtete v pohodě, užíváte si to. A pak přijde odhalení, jaké rozhodně nečekáte a dostane Vás to. A k tomu ještě vyústění, jak to celé dopadne…. wau. Připravte si hromadu kapesníčků, budete je prostě potřebovat.

Knížky od Colleen jsou neskutečně čtivé. Stránky Vám mizí pod rukama, užíváte si to. Pak ve správné chvíli Vás kniha emocionálně položí a Vy nestíháte zírat a brečet.

Prostě nemám slov, tohle si musíte jednoduše přečíst. Čítaj viac

Bez naděje

Běžná cena: 299 Kč Sleva: 20%

“>

Dostupnost: Nedostupné Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?

Hlídat dostupnost a cenu »

Kód: D0213810
EAN: 9788086938912
ISBN: 978-80-86938-91-2
Nakladatel: YOLI
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran: 384
Rok vydání: 2014
Rozměry: 127,0×201,0x31,0mm
Váha: 367g
Jazyk: Česky
Kategorie: Romantika

„Knihy Dobrovský jsou prostě pojem. Skvělý výběr, velmi vstřícný vztah k zákazníkovi, téměř osobní přístup.“

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost. vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.

MOJE KNIHOVNY

Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.

Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.

Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.

Bez naděje

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím?

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly.

Vyprodané , jsou však dostupná jiná vydání.

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Co si myslíme my

K přečtení této knihy jsem se nechala strhnout vlnou nadšení, která se bezprostředně po jejím vydání strhla. Nečekala jsem od té oranžové knihy nic více šokujícího, než jsou ty ukrutně předlouhé nehty holky na obálce.
Nečekaně však přišlo jedno velké wow. Přestože nelze o knize tvrdit, že by byla literárně nějak převratná, je napsaná tak, že se jí v rámci žánru málokterý knižní kus může rovnat. Autorce tleskám za skvělou práci se čtenářem a libuju, že i všechny její další knihy budu rozhodně číst.

Recenze

Nejužitečnější recenze

Od svetového bestselleru by som čakala viac. Kniha ma nezaujala, žánrovo vhodné pre dorast.

Po dvaceti letech jsem se konečně vrátila k mé dávné lásce – čtení. Čtu knížky různých žánrů – romantické, krimi, thriller, fantasy.

Hlavní hrdinkou knihy je Sky, sedmnáctiletá slečna, která se seznámí s Deanem Holderem, klukem, kterého provází špatná pověst. Holder ji uchvátí i vyděsí a Sky pomalými krůčky zjišťuje, že Holder není tím, za koho ho považovala a vše vede k otázce, kdo je vlastně ona sama.

Uf, tak tohle byla opět další úžasná Colleen a tato kniha mě opět totálně dostala. Ze začátku Vám kniha přijde milá, románek dvou „rebelů“, romantické projevy, různé „láskové“ zvraty, čtete v pohodě, užíváte si to. A pak přijde odhalení, jaké rozhodně nečekáte a dostane Vás to. A k tomu ještě vyústění, jak to celé dopadne…. wau. Připravte si hromadu kapesníčků, budete je prostě potřebovat.

Knížky od Colleen jsou neskutečně čtivé. Stránky Vám mizí pod rukama, užíváte si to. Pak ve správné chvíli Vás kniha emocionálně položí a Vy nestíháte zírat a brečet.

Prostě nemám slov, tohle si musíte jednoduše přečíst. Čti víc

Leave a Reply