Kniha Erebos (Ursula Poznanski)

Kniha Erebos (Ursula Poznanski)

Kniha Erebos (Ursula Poznanski) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Erebos (Ursula Poznanski)
  • Elérhető fájlok: Kniha Erebos (Ursula Poznanski).pdf, Kniha Erebos (Ursula Poznanski).epub, Kniha Erebos (Ursula Poznanski).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Ursula Poznanski

rakouská, 1968 statistiky · web

Nová kniha

Únos. Tři vraždy. A jeden dávný pachatel… Muž, kterého našli hrozivě znetvořeného v jeho bytě. Porodní asistentka, kterou někdo utopil – dva případy, které musí vyřešit B. detail knihy

Populární knihy

Komentáře (8)

Zkusím Pět a Hlasy,ale Cizinec mě bohužel neoslovil.
Jaruna644

Ursula Poznanski, je přesně tou autorkou, u které nikdy nevíte. Její první kniha s Beatrice Kasparyovou, kniha Pět, byla prostě skvělá. Slepí ptáci mě naopak hrozně zklamali, a Hlasy autorku opět dostaly na vrchol. I přes zklamání, které mi způsobili Slepí ptáci, si stále kupuji její další knihy. Momentálně na mě čeká kniha Cizinec, která doufám, bude skvělá.

S touto autorkou jsem se setkala teprve nedávno, ale o to silnější zážitek to byl. Její série s Beatrice je výborná, postavy sympatické a rozuzlení vždy kulervoucí. Ještě mi schází Erebos a aktuální novinka Cizinec, ale zklamání neočekávám. Výborná autorka!

K dnešnímu dni mám přečteny zatím všechny její knihy, co u nás vyšly. Právě kvůli téhle autorce nejvíce lituji, že neovládám němčinu.

Pamatuji si když jsem (už pěkných pár let zpátky) četla Erebos a byla z něj nadšená. Potom od autorky v češtině hrozně dlouho nic nevyšlo, až konečně Saeculum. Na něj jsem narazila úplně náhodou tady na databázi a byla ráda, že vidím znovu jméno Ursula Poznanski na obálce. 😀 Saeculum je jediná kniha do které jsem se začetla tak, že jsem ve vlaku nezaregistrovala průvodčího a všimla si ho až ve chvíli, kdy mě oslovil a natáhl ruku pro lístek. 😀

No a tenhle rok jsem se konečně dostala k detektivní sérii o Beatrice a i přesto, že jsem nikdy detektivky nečetla, Pět a Slepé ptáky jsem nemohla odložit. Poznanski prostě umí psát knihy se skvělými a originálními zápletkami a proto u mě bude mít vždy v srdci i v knihovně místo. Na závěr můžu jen dodat to, že se neskutečně těším na Hlasy. 😀

Ursula mě baví. Četla jsem až na Slepé ptáky (chystám se na ně :D) všechno a i přesto,že Saeculum a Erebos je YA tvorba,tak jsem byla spokojená.

Po přečtení všech třech knih se změnil můj náhled na spisovatelky. Nikdy bych nemyslel, že něco takového by mohla napsat žena. Díky těmto knihám, už při přečtení ženského jména na obálce knihy, dílo neodsuzuji a dám mu šanci. Né však všechny spisovatelky jsou takové. Knihy od U. Poznanski mám rád, ale také v nich nacházím (hlavně u PĚT) prvky ženské tvorby. Doufám, že bude v psaní pokačovat rychle a stejně kvalitně.

Všechny její knihy sklízí obrovské úspěchy a je o nich všude slyšet. Erebos jsem si opravdu zamilovala. Ještě jsem snad nečetla žádnou jinou knihu, která by mě dokázala tak vtáhnout do děje a závidět hlavním hrdinům, že mají možnost hrát tak úžasnou hru!
Chystám se na Pět a Saeculum, na které jsem slyšela jen samé chvály, tak uvidíme 🙂
Rozhodně se ale jedná o úžasnou spisovatelku a patří k mým oblíbeným.

Skvělá spisovatelka. Erebos jsem si zamilovala.

Erebos: Hra, která zabíjí

Anotace

Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla?

Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání.

Čtenářské recenze

A tak se hra dostane k Nikovi. Chlapci jež se nejdřív nad podivných chovaním ostaních podivoval, ale nakonec do toho spadl také.
Tato kniha je jedním slovem zvláštní. A dost zajíamvá. S ničím podobným jsem se ještě nesetkala. Čekala jsem od ní uplně něco jiného a velice mile mě překvapila. Propletení herního života s tím bežným bylo skvěle zpracované. Spisovatelka umí své dílo dobře a dokonale vystihla povahu hráčů. Líbilo se mi, že hru hráli i holky a bylo vidět, že i ona sama má s hrami zkušenosti a vše bylo jak má být. Pár věcí mi trochu nesedělo, třeba nazvání hry adventurou, ale to spisovatelce či překladateli odpustím. Celý příběh byl skvělý. V polovině vás tak strhne, že se od něj nedokážete odtrhnout. Kniha čtenáře vcucne stejně jako hra Erebos vcucla její hráče. A nečekaný zvrat na konci, kdy se kniha začíná stávat napínavou detektivkou byl naprosto dokonalý.
Postavy byly uvěřitelné, všechny se chovaly přirozeně a čtenář jim prostě musí fandit.
Doporučuju opravdu doporučuju. Bylo to něco skvělého a já jsem si jistá, že ji bduu číst ještě minimálně jednou, někdy. Hned se zařadila mezi mé nejoblíbenější. Není na ní jediné chyby. Občas mě rozčilovalo jednání hrdinů, ale to asi proto, že bylo tak realistické a někdy mě rozčiluje i v reálu.
Prostě plnej počet bodů, jinak to nejde. A určitě si to přečtěte.
Když se v jedné knize spojí vše co mám ráda- tedy fantasy, počítačové hry a láska, tak je jasné, že to bude skvělé. A tohle bylo ještě lepší.

">Erebos je hra. Ale ne tak ledajaká. Působí velice realisticky, do relaity se protíná a má přísná pravdila. Každý jí zná, skoro každý ji hraje ale nidko o ní nemluví.
A tak se hra dostane k Nikovi. Chlapci jež se nejdřív nad podivných chovaním ostaních podivoval, ale nakonec do toho spadl také.
Tato kniha je jedním slovem zvláštní. A.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Erebos – Hra, která zabíjí!

kniha od: Ursula Poznanski

Nevím proč někteří o knize píší jako o sci-fi nebo fantasy příběhu, protože toto je, bohužel, až nepříjemně reálný příběh.
Za mě asi nejlepší kniha od Ursuly, kterou jsem četla. Námět mě zaujal a oceňuji popis hry, kdy autorka musela vyvinout velkou představivost. Popis krajiny, měst, bojů jsem si dokázala vybavit a ani jsem se nemusela moc snažit a přemýšlet ” jak to jako myslela ? ” .
A věřím tomu, že kdyby podobnou hru někdo vymyslel, tak by se našli jedinci, co by jí taky dotáhli až do konce.

Pro mě byla kniha Erbos nejslabší dílo této autorky. Téma mi moc nesedlo.

Fantasy sice není můj oblíbený žánr, ale tohle se mi opravdu líbilo.

Kniha je dobře napsaná, ale mě bohužel nezaujala tematika. Jasně, věděla jsem, že to bude z herního prostředí a říkala jsem si, že aspoň zkusím něco jiného, než obvykle. ale asi to není úplně to pravé pro mě. Nicméně nic to nemění na faktu, ze je kniha aktuální a je hodně dobře napsaná 🙂

Tahle kniha je hrozne aktuální. Příběh o hře, která zasahuje do soukromých životů hráčů, plnění questů. Tohle si přečtěte, bylo to výborný.

Světe div se, sci-fi a navíc s počítačovou hrou, a mně se to líbilo! O tom, jak se dá geniální výtvor spolehlivě zneužít u mládeže (a určitě nejen u nich). A líbilo se mi víc ve virtuálním světě. Měla jsem ale takový pocit, že na posledních asi 100 stranách kniha začala ztrácet na tempu a konec mi přišel nějak málo dramatický. Ale vykročila jsem do světa sci-fi a snad taky trošku fantasy a zkusím ještě něco dalšího.

Brala jsem “Erebos” z knihovny s notnou dávkou skepse, protože, co si budeme nalhávat, když mám náladu (a čas) na počítačovou hru, prostě sednu ke kompu a pařím. Čtení o tom, jak hraje někdo jiný, se interaktivnější formě stěží může vyrovnat. Kupodivu však příběh o školácích, co propadli tajemstvím opředené hře, nebyl vyloženě marný. Zápletka s virtuální realitou nevybíravě zasahující do všedních životů má své dobré momenty i úsměvné lochny v logice, nicméně v rámci young adult škatulky si není na co stěžovat. Správný věk pro tuto knihu jsem bohužel minula téměř o čtvrt století, nenašla jsem cestu k sobeckému, hormony zmítanému smradovi v hlavní roli ani k ostatním postavám. Nick se choval přiměřeně své pubertě, což nesnižovalo mou touhu vlepit mu pár výchovných, vzduchem chlazených.
Být mi nějakých 15 (+/- 3 roky), stačil by zážitek jistě na čtvrtou hvězdu. A mít k tomu všemu ještě camprlíka, možná by “Erebos” dostal plnou palbu. Za usedlé maminy (postižené PC hravostí) dávám tak 60-65%.

Hlasy

Kniha ( pevná vazba )

  • Skladem 3 ks
  • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
  • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

268 Kč s DPH
Ušetříte 31 Kč Běžně 299 Kč

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe.Kteří se odhalují, slyší hlasy.Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy.Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší,… Přejít na celý popis

Doplňte si svou sbírku Julese Verna! Knihy z této edice nyní objednáte s 50% slevou Více informací

Bestseller v knihy Dobrovský

27355. v e-shopu | 23348. minulý týden | 537. nejlepší dosažené 09.02.2018

374. v Thrillery | 344. minulý týden | 132. nejlepší dosažené 26.01.2020

Hodnocení čtenářů

4.6 z 5 11 hodnocení čtenářů

6× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Žaneta Podivínská 9. listopadu 2017

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. Nedalo se od ní odtrhnout. Napínavé od první stránky. Vřele doporučuji!

Pomohla vám tato recenze? Ano 23

Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024257846

5 z 5 hvězdiček Bronislava Řežábková 23. února 2018

Super knížka. Četla se vlastně sama. Napínavá až do konce s překvapivým rozuzlením.

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024257846

5 z 5 hvězdiček Anonym 16. července 2018

Knížku jsem přečetla téměř jedním dechem. Na detektivky moc nejsem ale tahle kniha mě velice mile překvapila. Na autorku jsem poprvé narazila u knížky Saeculum, která mě naprosto pohltila. Těším se na další její knihy. A snad bude nějaké pokračování s Beatricí a Florinem.

Pomohla vám tato recenze? Ano 6

Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024257846

4 z 5 hvězdiček Veronika 23. února 2019

Další skvělá kniha od této autorky. Líbil se mi námět a zpracování. Je napínavý a vtáhne vás do děje. Doporučuji.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024257846

4 z 5 hvězdiček Tereza Urbanová 7. února 2019

Hezky psany pribeh a zajimavy dej,jen mi prijde skoda,ze to bylo prilis rychle vsechno. Zaslouzila by si kniha trosku rozepsaz,tento typ literatury mam rada.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, Knižní klub, 2017, 9788024257846

5 z 5 hvězdiček Michaela 6. února 2019

Na knihu jsem se těšila. Přišlo mi ze je tam az moc jmen a názvů měst a podobně ale nakonec jsem se zacetla a můžu doporučit !

Erebos

Kniha ( měkká vazba )

EREBOS – HRA, KTERÁ ZABÍJÍ!Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i… Přejít na celý popis

Mrkněte se, na jaké knížky vám knihkupci zařídili slevu 30 %! Jejich výběr obsahuje samá slavná jména Více informací

EREBOS – HRA, KTERÁ ZABÍJÍ!Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Bestseller v knihy Dobrovský

42204. v e-shopu | 36817. minulý týden

370. v Světová sci-fi | 331. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.4 z 5 11 hodnocení čtenářů

7× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5

5 z 5 hvězdiček Wajny 3. září 2017

Parádní kniha, která mě ihned vtáhla do děje! Děj knihy mě pohltil, zajímavý příběh a sympatičtí hrdinové – nejvíce se mi líbilo prolínání hry s realitou a takový konec jsem vůbec nečekala.

Pomohla vám tato recenze? Ano 26

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Pchasí 24. září 2017

Knihu jsem si náramně užila! A ten konec? No wow. Všem doporučuju!

Pomohla vám tato recenze? Ano 25

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Kateřina Zelenková 31. srpna 2017

Knížka se mi neskutečně líbila. Napínavá a vtáhne Vás ihned do děje. Určitě je to výstraha pro moderní dobu. Klidně by se něco takového mohlo stát.

Pomohla vám tato recenze? Ano 24

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Kristýna Fikarová 13. září 2017

Tato kniha se mi opravdu moc líbila. Přečetla jsem ji během chvilky a určitě doporučuji. Díky podrobnému popisu jsem si vše mohla představit. 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 22

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Aríka 3. září 2017

Nechala jsem se zlákat anotací a kladnými recenzemi, ale po první kapitole jsem si říkala, za co jsem to zase ty peníze utratila. Ovšem potom přišel rychlý spád a kniha mě neskutečně bavila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kniha byla velmi čtivá, poutavá a od děje jste se odtrhli na samotném konci. V knize se nenalézají místa, která by mě nudila a kniha si udržela moji plnou pozornost. Rozhodně doporučuji.

Pomohla vám tato recenze? Ano 19

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Štěpánka Hyblerová 12. září 2017

No asi takhle bych to popsala, kdyby mi někdo knihu chtěl vzít, tak bych ho asi plácla přes prsty 😀 Kniha byla čtivá, poutavá, hlavní hrdina sympaťák. S romantickou linkou jsem nijak neměla problém. Spoiler! Jen mě mrzelo, že Sarius, tak brzo skončil, ten mě hodně bavil.

Pomohla vám tato recenze? Ano 18

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

5 z 5 hvězdiček Anonym 8. března 2018

Úžasné a velmi čtivé!

Pomohla vám tato recenze? Ano 14

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

4 z 5 hvězdiček Anonym 20. února 2019

U této knihy mě opravdu bavilo propojení reálného a herního světa a to, jak hra ovlivňovala realitu. Opravdu dobrý nápad na knihu.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, Fragment, 2011, 9788025313039

4 z 5 hvězdiček Adriana Dosedělová 8. února 2019

Není to špatná kniha, ale četla jsem i lepší. Srovnání s Hunger games je dle mého nepřesné.

Erebos – Hra, ktorá zabíja!

Erebos je počítačová hra s prísnymi pravidlami. Toho, kto ich poruší, čaká krutý trest, alebo… smrť. Erebos ale dokáže splniť aj tie najtajnejšie priania.

Bežná cena Bežne 12,99 €

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Triler, pri ktorom vám v žilách tuhne krv…

Erebos je počítačová hra s prísnymi pravidlami. Toho, kto ich poruší, čaká krutý trest, alebo… smrť. Erebos ale dokáže splniť aj tie najtajnejšie priania. Ako je možné, že hra o každom všetko vie? Čo vlastne Erebos chce?

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

art is the game of our skills

Absolútne úžasná kniha! Neodtrhla som sa od nej ani len na sekundu, ak aj áno, tak jednoznačne nedobrovoľne. Ako bola samotná hra drogou pre hráčov, pre mňa bola drogou tá kniha. Bola som na nej závislá! Originálne nápad, originálna zápletka, originálne spracovanie – jedným slovom ORIGINÁL! Niečo podobné som nikdy predtým nečítala a musím zložiť klobúk pred autorkinou jedinečnosťou.

Vrelo odporúčam absolútne všetkým, ktorí chcú pri čítaní strácať dych! Čítaj viac

O autorovi

Vydavateľstvo

Vydavateľstvo Fragment, s. r. o., vzniklo na Slovensku v novembri 2004 ako pobočka Nakladatelství Fragment, s. r. o., ktoré v Česku pôsobí už od roku 1991 a v súčasnosti patrí medzi najväčších a najžiadanejších vydavateľov v Českej republike. Počas svojej existencie na Slovensku sme vydali už vyše 800 titulov a urobili radosť tisíckam čitateľov.
Hlavným predmetom záujmu nášho vydavateľstva je literatúra pre deti a mládež, no naša ponuka je oveľa širšia. Vydávame beletriu, populárno-náučnú literatúru, pracovné zošity, leporelá, samolepkové albumy, učebnice, slovníky.

V tomto roku sme obohatili našu produkciu o tituly pre čitateľov z kategórie Young Adulst.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Sledujeme najmä trendy v zahraničí, snažíme sa ponúknuť čitateľom tituly s pútavými témami. V tomto období sú veľmi obľúbené u tínedžerov fantasy a mystery série ako napr. Upírske denníky alebo séria Percy Jackson. Mladšie deti uprednostňujú knihy, ktoré obsahujú záhady a sú interaktívne, príbehy, do ktorých sa môžu priamo zapojiť. Takúto formu ponúka napríklad aj naša nová edícia Krimi tím, ale stále zostáva mimoriadne obľúbený Klub záhad.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Za náš najväčší úspech považujeme sériu Odkaz Dračích jazdcov z pera mladého autora Christophera Paoliniho, ktorá zožala obrovský úspech u nás i v zahraničí. Na celom svete sa predalo 34 miliónov výtlačkov celej série a práva kúpili do viac ako 50 krajín sveta. Podľa prvej časti série s názvom Eragon bol aj nakrútený film.

Erebos: Hra, která zabíjí

brožovaná
1. vydání,
Rozebráno

Anotace

Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla?

Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání.

Čtenářské recenze

A tak se hra dostane k Nikovi. Chlapci jež se nejdřív nad podivných chovaním ostaních podivoval, ale nakonec do toho spadl také.
Tato kniha je jedním slovem zvláštní. A dost zajíamvá. S ničím podobným jsem se ještě nesetkala. Čekala jsem od ní uplně něco jiného a velice mile mě překvapila. Propletení herního života s tím bežným bylo skvěle zpracované. Spisovatelka umí své dílo dobře a dokonale vystihla povahu hráčů. Líbilo se mi, že hru hráli i holky a bylo vidět, že i ona sama má s hrami zkušenosti a vše bylo jak má být. Pár věcí mi trochu nesedělo, třeba nazvání hry adventurou, ale to spisovatelce či překladateli odpustím. Celý příběh byl skvělý. V polovině vás tak strhne, že se od něj nedokážete odtrhnout. Kniha čtenáře vcucne stejně jako hra Erebos vcucla její hráče. A nečekaný zvrat na konci, kdy se kniha začíná stávat napínavou detektivkou byl naprosto dokonalý.
Postavy byly uvěřitelné, všechny se chovaly přirozeně a čtenář jim prostě musí fandit.
Doporučuju opravdu doporučuju. Bylo to něco skvělého a já jsem si jistá, že ji bduu číst ještě minimálně jednou, někdy. Hned se zařadila mezi mé nejoblíbenější. Není na ní jediné chyby. Občas mě rozčilovalo jednání hrdinů, ale to asi proto, že bylo tak realistické a někdy mě rozčiluje i v reálu.
Prostě plnej počet bodů, jinak to nejde. A určitě si to přečtěte.
Když se v jedné knize spojí vše co mám ráda- tedy fantasy, počítačové hry a láska, tak je jasné, že to bude skvělé. A tohle bylo ještě lepší.

“>Erebos je hra. Ale ne tak ledajaká. Působí velice realisticky, do relaity se protíná a má přísná pravdila. Každý jí zná, skoro každý ji hraje ale nidko o ní nemluví.
A tak se hra dostane k Nikovi. Chlapci jež se nejdřív nad podivných chovaním ostaních podivoval, ale nakonec do toho spadl také.
Tato kniha je jedním slovem zvláštní. A.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

3 Fragen an Ursula Poznanski

Popis:
http://
brožovaná
1. vydání,
Rozebráno

Leave a Reply