Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling)

Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling)

Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling)
  • Elérhető fájlok: Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling).pdf, Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling).epub, Kniha Harry Potter a relikvie smrti (J. K. Rowling).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Joanne Kathleen Rowling

Kennilworthy Whisp, Mlok Scamander, Robert Galbraith, J. K. Rowling pseudonymy

britská, 1965 statistiky · web

Nová kniha

Smrtící bílá – Joanne Kathleen Rowling

Čtvrtý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové „Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana St. detail knihy

Populární knihy

Komentáře (189)

Skvelá autorka napadnutá slniečkárskou LGBTI mafiou..nedajte sa. zdravý rozum raz zvíťazí !

Stvorila neco genialniho. Vymyslela dokonaly svet kde vse zapada jak ma a to je u sedmi dilne serie dost tezky orisek ale ona to zvladla! Zajiste timto svetem musela nekolik let zit!

Její série Cormoran Strike se mi moc líbí. Jsou to skvělé detektivky.

Proslavila se napsáním podprůměrné literární série pro děti. Nahrabala prachy, vybodla se na psaní a začala ze sebe dělat spravedlivou a svatou. Nelze vyjádřit, jak moc touto ženou pohrdám.

Přestože po přečtení Školy černé magie, která prý poprvé vyšla před Harry Potterem, upadl trochu punc dokonalosti autorky, neboť zde se nejspíš hodně inspirovala, pořád ji ráda čtu. Píše komplexní příběhy, nikoli knihy. Humor snoubí s napětím, milostné linky s kriminální zápletkou. To není žánr, ale život. Barvitě, čtivě a detailně. A mě se to líbí. Nic z toho neříkám pod vlivem mediální masáže. Poprvé jsem četla sérii o kouzelnících ze zvědavosti, bez očekávání. A ejhle, strhlo mě to. Tak jako to ke čtení přivedlo miliony jiných dětí, což je dokázané a prověřené časem.

Bez ohledu na jiné autorčiny aktivity. Zas tolik ji nežeru, aby mě to zajímalo. Hlavní je, jak zvládá své povolaní a mě její elaboráty textu baví. 🙂 Tečka.

Kdyby nic jiného, tato spisovatelka přivedla k četbě více čtenářů, než kterýkoli jiný spisovatel. Přečetl jsem tisíce knih, než přišla se svými čaroději a nebyl jsem zklamán. Knihy s Cormoranem Strikem považuji za velice dobré detektivky, ve kterých autorka neprolévá potoky krve

Pravděpodobně nejpřeceňovanější spisovatelka a největší úspěch marketingu konce 20. a začátku 21. století

Knihy Harryho Pottera mě přivedli opravdu ke čtení. Byla jsem jak šílená – pořád jsem je četla dokola. A stále jsem je tahala s sebou. Rowlingová přivedla ke čtení knih spoustu dětí včetně mě.

Harry Potter a Relikvie smrti

kniha od: Joanne Kathleen Rowling

Sedmá kniha s Harrym a všemi jeho přáteli, ale i nepřáteli. Po všech utrápách a otázkách, které vyvstali během celé série jsem s nadšením čekala, jak to celé skončí. S dychtivostí jsem otáčela stránku za strankou, ale zpočátku spíš vyvstávalo ještě více otázek a žádné odpovědi.

Tak tady byla Rowlingová dost nekompromisní. Tam to odpadávalo, že jsem nestíhal počítat. Nebudu tu spoilerovat, nicméně osud jedné profesorské postavy je neskutečně silný. Tleskám autorce za vytvoření naprostého fenoménu. Kdysi mě ponořila do hluboké četby a úžasného světa.

Harryho jsem četla před mnoha lety a myslím, že to byla kniha která mě nakonec přivedla k fantasy knihám:-) Je to nádherná, napínavá pohádka pro všechny věkové kategorie. Úžasné příběhy, skvěle vymyšlené, propracované, skřítci v knihách supeer (ve filmech všichni nebyli). Máloco může něco tak fantastického překonat:-)

J.K. Rowlingová je má oblíbená autorka.

Skvělé zakončení celé série.

Závěrečný díl Harryho Pottera, který jsem četl úplně poprvé. V tomto díle se opětovně budou řešit VITEÁLY, dozvíme se, co jsou RELIKVIE a jaký je jejich účel.. V tomto díle bude všechno dovysvětleno a musím říci, že mě některé události překvapily.. V závěru knihy se odehraje BOJ O BRADAVICE a Harry Potter se utká v souboji s největším černokněžníkem všech dob, lordem VOLDEMORTEM, který je také nazýván PÁNEM ZLA. Jak souboj skončí, jestli zvítězí dobro nad zlem, se dočteme v tomto díle.

Citáty z knihy, které mne oslovily:

Nelituj mrtvé, Harry. Lituj živé a především lituj ty, kdo žijí bez lásky. Když se vrátíš, postaráš se možná o to, aby bylo zmrzačeno méně duší a roztrženo méně rodin.

Možný SPOILER
S věkem tomuto dílu přicházím na chuť stále více. Když jsem ho četla poprvé, tak mě pátrání po informacích o relikviích a ostatní zdánlivě ne tak podstatné linky “zdržovaly”, nyní se je naopak užívám snad i více než hlavní děj. Obzvláště mě fascinuje, jak se proměnilo moje vnímání Brumbála – v prvním díle to byl ten nejmoudřejší a nejlaskavější kouzelný dědeček, zatímco tady se ukazuje jako mistrný manipulátor, který je pro zastavení Voldemorta a “větší dobro” schopen obětovat cokoliv a kohokoliv.
Vykolejení z běžného řádu věcí – tedy cesta vlakem do školy, studium v Bradavicích atp. – dle mého knížce prospělo (ačkoliv jsem se samozřejmě velmi ráda do Bradavic nakonec vrátila), umožnilo to otevřít širší obzory, prožít různorodější dobrodružství i vytvořit správnou ponorku mezi hlavním hrdiny. S Harrym jsem se asi nejvíce ztotožnila, když zuřil nad neuctivým zacházením s profesorkou McGonagallovou. Epilog mě popravdě moc nenadchnul, přišel mi zbytečný (ačkoliv chápu autorku – mě osobně to při dokončení každého mého díla láká napsat epilog, protože prostě chci, aby čtenáři znali i další osudy mých postav).
A jako fanynka Blacků si nemůžu odpustit poznámku o tom, jak ráda jsem “poznala” Andromedu. Naopak Bellatrixin konec, respektive osoba, která jí k němu dopomohla, mi nebyl příliš po chuti.
Jediné, co mě trochu zklamalo bylo to, jak se Ron s Hermionou dostali do Tajemné komnaty, jako fakt? Ron prostě napodobil zvuk, který slyšel před několika lety a snad jen jednou?

Harry Potter a relikvie smrti

Joanne Rowling, všeobecne známa ako J.K. Rowling sa narodila 31. júla 1965, v Yate. Rowlingová je známa ako autorka sérií fantasy kníh o Harry Potterovi, ktoré vzbudili medzinárodný záujem a získali množstvo cien.

Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné.

Bežná cena Bežne 21,99 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nelítostný boj dobra se zlem vrcholí! Závěrečný díl potterovské série v novém vydání.

Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkrytech neztrácejí podporu svých přátel.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Co dodat? Je to prostě Harry Potter. Já jsem sérii četla už několikrát a čtu ji každý rok znova. Je to taková moje tradice 🙂

Každý díl je něčím zvláštní a unikátní, každý má něco do sebe, proto ani nemůžu říct, který mám nejraději. I když tento – Harry Potter a relikvie smrti je pro mě ještě větší srdcovka než ostatní díly, protože je to poslední díl. A to je nejhorší, protože tímto dílem celá série končí.

Nebudu se tu rozepisovat o ději (protože pokud jste Harryho nečetli, honem to běžte napravit! – tak abych radši něco neprozradila 😉 ). Spisovatelka J. K. Rowlingová je neskutečná. A myslím to vážně. S každým dílem Harry roste a je neuvěřitelné, jak se Rowlingová dokázala v každém díle posunout o rok výše a myslet jako dvanáctileté děti, poté třináctileté, čtrnáctileté atd.

Harry Potter je fenomén, v dnešní době není snad člověka, který by o něm minimálně neslyšel. A nejlepší na tom je, že Harry Potter se stal slavným oprávněně a je zbytečné ho tady vychvalovat do nebes, protože jediné správné řešení je jít si přečíst tuto sérii.

Tak ráda bych se někdy podívala do Bradavic, poznala Hermionu a učila se kouzelné formule! Nejen na tyto myšlenky vás přivede Harry Potter.

Donutí vás se zamyslet nad životem, nad kamarády, vztahy s druhými lidmi a mnohem více.

Nejen, že je to dobrodružná a fantasy kniha, je ale také filosofická a vtipná. Je také originální a mnohem více.

I když jsem už u hodně knih napsala: “doporučuji všem, protože zde každého něco osloví”, tak tady to ale myslím na naprosté maximum. Není série, kterou bych doporučovala tolika lidem, jako tahle. Takže si ji běžte přečíst (nebo si ji přečtěte znova pokud jste už četli 🙂 ) a věřte mi, že nebudete litovat. Čítaj viac

Český-jazyk.cz aneb studentský underground ­

Rowlingová Joanne Kathleen (*31.07.1965)

Harry Potter a Relikvie smrti (5)

  • díl v sérii: 7 (předchozí: Harry Potter a Princ dvojí krve)

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harrym Potterovi, ve kterém eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí.

Vydalo nakladatelství Albatros v Praze roku 2008 (1. vydání). Z anglického originálu Harry Potter and the Deathly Hallows přeložil Pavel Medek. Počet stran: 626. ISBN: 978-80-00-02122-5.

MÍSTO A DOBA DĚJE:

Děj se odehrává převážně v Anglii (Londýn, škola čar a kouzel v Bradavicích). Doba není přesněji určena.

Harry Potter – nemá rodiče, pohotový a velmi dobrý kouzelník; jediný, koho se kdy lord Voldemort bál; když byl malý, přežil smrtící kletbu
Ron Weasley – zrzavý, ne moc nadaný; nejlepší kamarád Harryho
Hermiona Grangerová – velmi chytrá; její rodiče nejsou kouzelníci
lord Voldemort – pán zla

Jako každá knížka o Harrym Potterovi i tato začíná na začátku školního roku. Tento rok je však jiný, lord Voldemort má větší sílu než kdy jindy a má na povel i samotné ministerstvo kouzel. Tři hlavní hrdinové se proto nevydají do Bradavic, ale nalézat viteály (části Voldemortovy duše, které ho činí nesmrtelnými). Ze začátku našli útočiště ve starém domě po Harryho kmotrovi. Překvapivě rychle zjistili, kde se nachází první viteál, měla ho jedna z nejvyšších pracovnic ministerstva: Dolores Umbridgeová. Mezitím lord Voldemort zařídil, aby se stal Harry Potter “nežádoucím číslo 1”. Proto byl vstup na ministerstvo velmi riskantní. V přestrojení se jim to povedlo a dokonce získali viteál, bohužel kvůli tomu udělali velký rozruch. Se štěstím unikli chycení, bohužel se nemohli vrátit do domu. Proto se utábořili v lese. Po jedné hádce mezi Ronem a Harrym se Ron vrátil domů. Zůstali tedy pouze Harry a Hermiona. Ti se rozhodli navštívit Godrikův Důl, Harryho rodiště. To však Voldemort očekával a oni mu opět jen s velkou dávkou štěstí unikli. Ron si uvědomil svoji chybu a chtěl se vrátit, Hermionina obraná kouzla byla ale velmi dobrá. Jednu noc se Harrymu zjevila laň, on ji následoval až k jezírku, v němž se nacházel Nebelvírův meč. Ten potřebovali na zničení viteálů, a proto se pro něj Harry potopil. Začal se topit a zachránil ho Ron, který pak také zničil viteál. Poté společně navštívili otce jedné z jejich kamarádek, aby se dozvěděli něco o symbolu, jenž našli v knize po Brumbálovi. Jedná se o symbol tří věcí: neporazitelné hůlky, kamenu vzkříšení a neviditelného pláště – jinak relikvií smrti. Bohužel je poté zradí a zavolá smrtijedy (příslušníky Voldemorta), oni uniknou. O pár dní později Harry omylem vyslovil Voldemortovo jméno nahlas, což zrušilo všechna jejich ochranná kouzla a chytila je banda lapků (skupiny lidí, kteří hledali uprchlíky za finanční odměnu). Ti je i přes Hermioninu snahu změnit podobu poznali a odvedli do sídla smrtijedů. Tam v zajetí objevili své 2 přátele a jednoho skřeta. Těsně před příchodem Voldemorta se jim však podařilo uniknout díky Dobbymu, domácímu skřítkovi, kterého Harry zachránil ve druhém dílu. Dobby bohužel při jejich záchraně zahynul. V zajetí však zjistili, kde se nachází další viteál. Byl v bance v jednom z nejhlídanějších trezorů. Domluvili se s již zmiňovaným skřetem, že výměnou za Nebelvírův meč jim pomůže se tam dostat. V bance skutečně našli viteál, ale byli prozrazeni a opět s velkou dávkou štěstí unikli na drakovi. Chyběly už jim pouze 2 viteály, jedním byl had Voldemorta a o druhém se domnívali, že je v Bradavicích. Museli jednat rychle, protože Voldemort již věděl, že hledají a ničí jeho viteály. Za pomoci Aberfortha Brumbála, bratra bývalého ředitele. Tam prvně vyženou ředitele Snapea (smrtijeda) a poté s učiteli zabezpečí školu, aby Harry mohl hledat viteál. Ten ho skutečně našel a také zničil. Na škole vypukla bitva a smrtijedi měli převahu, proto se Harry sám šel vydat k Voldemortovi. Po vražedné kletbě se ocitl ve své mysli, kde našel Brumbála. Ten mu řekl, že není mrtvý, protože Harry byl viteál, který Voldemort vytvořil omylem a ani o tom nevěděl. Harry se tedy vrátil do svého těla a hrál mrtvého. Voldemort chtěl jeho tělem dokázat svou výhru v bitvě, ale všichni stále kladli, alespoň slovní, odpor. Voldemort chtěl zničit Moudrý klobouk a nechat jedinou kolej, zmijozel. Ale Neville (Harryho kamarád) vytáhl z Moudrého klobouku Nebelvírův meč a zabil Voldemortova hada. Tím Voldemort ztratil poslední viteál. Ve stejnou chvíli začaly přistávat šípy kentaurů mezi smrtijedy. Harry využil situace a schoval se pod svůj neviditelný plášť. Bitva se přesunula do hradu, a když se chtěl Voldemort vrhnout na Ronovu matku, Harry se objevil. Poté už to nebyla bitva, všichni sledovali Harryho a Voldemorta. Voldemort ale nemohl vyhrát, protože jeho hůlka patřila Harrymu. Z toho důvodu, když se jejich kouzla střetla, Voldemort padl a Harry zvítězil.

Poslední kapitola je věnovaná budoucnosti. Harry posílá své děti do Bradavic.

V textu se vyskytují přirovnání.

Knížka je velmi obsáhlá. Pro mě bezkonkurenčně nejlepší díl Harryho Pottera. Stále se v ní něco dělo, a to mám rád.

Zdroj: Vít Petříček, 25.03.2013

J. K. Rowling

Photo © David Dettmann for Warner Bros. Entertainment

Biografie

Joanne “Jo” Rowlingová, známá spíše pod jménem J. K. Rowling, se sice neproslavila ve filmovém řemeslu, stala se však velmi důležitou kapitolou kouzelnické dětské fantasy literatury, díky své sedmidílné fantasy sérii Harry Potter, která se v roce 2001 začala filmovat a poslední díl (rozdělen na dvě části) bude natočen v roce 2011. Díky této sérii je Joanne známá po celém světě a má nespočet fanoušků a obdivovatelů.

J. K. Rowlingová se narodila 31. července roku 1965 ve městě Yate v Anglii. Její rodiče se jmenovali Peter James Rowling a Anne Rowlingová a měla sestru Dianne. Když jí byly čtyři roky, přestěhovala se společně s rodinou do nedaleké vesnice zvané Winterbourne. Navštěvovala základní školu St Michael’s Primary School, kde také potkala školního ředitele Alfreda Dunna, který se později stal její inspirací pro ředitele Bradavic – Albuse Brumbála.

Joanne již jako malá psala fantasy povídky, které pak často četla se svou sestrou. Její první takováto povídka vyprávěla o králíkovi jménem Rabbit, který dostal spalničky a následovně ho začali navštěvovat všichni jeho přátelé. Její literární vzor byla spisovatelka Jessica Mitford, od které měla všechny její díla.

Joanne navštěvovala střední školu Wyedean School and College, kde její matka pracovala jako technik v oddělení vědy. V tom období také byla vzorem pro vznik Hermiony z Harryho Pottera, tím se však příliš nechlubí. Po roce studia v Paříži se přestěhovala do Londýna, kde začala pracovat jako výzkumník a dvoujazyčný tajemník pro Amnesty International.

V roce 1990 byla čtyři hodině Joanne zdržena ve vlaku do Londýna, přičemž se jí začínal rýsovat příběh o brejlatém kouzelníkovi Harrym Potterovi. Za nedlouho se z tohoto tématu stala literární i filmová legenda. U prvního dílu u prvních vydání byla Joanne zveřejněna s celým jménem, později se však začala strachovat, že by její díla lidé nekupovali kvůli tomu, že je žena a proto se začala publikovat jako J. K. Rowling a dnes téměř žádní nefanoušci neznají její celé jméno.

Harry potter a relikvie smrti rowling j k

Albatros Harry Potter a Relikvie smrti – Rowlingová Joanne Kathleen

TATO KNIHA VYCHÁZÍ 31.1.2008 ! Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucen.

Harry Potter a relikvie smrti

Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrátdo posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním.

Harry Potter a dary smrti 7

Harry čaká na Privátnej ceste, odkiaľ ho má Fénixov rád premiestniť na bezpečnejšie miesto. No čo bude robiť potom? Dumbledore ho poveril nebezpečnou a zdanlivo nesplniteľnou úlohou nájsť a zničiť všetky Voldemortove horcruxy. Okrem nich však musí čeliť pokušeniu, ktoré prenasledovalo čarodejníkov po niekoľko generácií. Dá sa zlákať túžbou po Daroch Smrti? Pevná bez přebalu lesklá Slovensky

Harry Potter a relikvie smrti – Rowling J.K

Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hle

Harry Potter a relikvie smrti – J. K. Rowling

Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu oddaných přátel a tajné spojení s nimi. Závěrečná bitva s Voldemortem a jeho přívrženci

Harry Potter a relikvie smrti – Joanne K. Rowling

Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu p.

Harry Potter a Relikvie smrti – Joanne K. Rowling

„Vydejte mi Harryho Pottera,“ přikazoval Voldemortův hlas, „a nikomu se nic nestane. Vydejte mi Harryho Pottera a nechám školu nedotčenou. Vydejte mi Harryho Pottera a budete odměněni. Dávám vám čas do půlnoci.“ Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak je.

Harry Potter a relikvie smrti – J.K. Rowling, Mary GrandPré (ilustrácie)

Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu p.

Harry Potter a relikvie smrti – J.K. Rowling, Jonny Duddle (ilustrácie)

Nelítostný boj dobra se zlem vrcholí! Závěrečný díl potterovské série v novém vydání.Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkryte.

Harry Potter a Relikvie smrti – J. K. Rowlingová

Sedmý (poslední) díl Harryho Pottera. Více o knize se dozvíte v naší recenzi na Nokturno.net. Potterovská sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpe.

Harry Potter a relikvie smrti (nové vydání) – J. K. Rowlingová

Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkrytech neztrácejí podporu svých přátel.

Harry Potter a Dary smrti (Kniha 7) – J.K. Rowling

Harry čaká na Privátnej ceste. Fénixov rád prichádza, aby ho čo najbezpečnejšie presunul preč od Voldemorta a jeho pomocníkov. Ale čo bude Harry robiť potom? Ako má splniť dôležitú a zdanlivo nemožnú úlohu, ktorú mu zanechal profesor Dumbledore? Okrem nich však musí čeliť pokušeniu, ktoré prenasledovalo čarodejníkov po niekoľko generácií. Dá sa zlákať túžbou po Daroch Smrti? Harry Potter a Dary smrti (Kniha 7) – J.K. Rowling od authora J.K. Rowling a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Ma.

Harry Potter a Dary smrti (Kniha 7) – J.K. Rowling

Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu. Harry čaká na Privátnej ceste. Fénixov rád prichádza, aby ho čo najbezpečnejšie presunul preč od Voldemorta a jeho pomocníkov. Ale čo bude Harry robiť potom? Ako má splniť dôležitú a zdanlivo nemožnú úlohu, ktorú mu zanechal profesor Dumbledore? Okrem nich však musí čeliť pokušeniu, ktoré prenasledovalo čarodejníkov po niekoľko generácií. Dá sa zlákať túžbou po Daroch Smrti? Harry Potter a Dary smrti (Kniha 7) – J.K. Rowling od authora J.K. Rowling a nakla.

Harry Potter a relikvie smrti | J. K. Rowlingová, Pavel Medek, Jonny Duddle

Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkrytech neztrácejí podporu svých přátel.

Harry Potter (BOX 1 – 7) – J.K. Rowling

Všech sedm dílů Harryho Pottera pohromadě!POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo.Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve, Relikvie smrti. Všech sedm příběhů čarodějnického .

Pyramid International Klíčenka Harry Potter Relikvie smrti

Když se vydáte nalézt všechny tři Relikvie smrti, není cesty zpět. Ale na cestě vás může doprovázet praktická klíčenka a pěkný dekorativní přívěsek v jednom. Vystihuje symbol tří nejmocnějších artefaktů ve fantastickém světě kouzelníků od J. K. Rowlingové.

Harry Potter BOX 1 – 7 – J.K. Rowling

Albatros Harry Potter box 1-7 Harry Potter přichází za dětmi tentokrát v ucelené sadě sedmi dílů. Od dětství, kdy s radostí mířil do Škol čar a kouzel od rodiny mudlů Dursleyových, přes jeho pobyt v Bradavicích až po boj u Bradavic v Relikvii kouzel. Sága zahrnující tituly Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve a Relikvie smrti nechává děti prožít příběhy ve kterých se setkávají s Ronem, Hermionou.

Harry Potter a relikvie smrti | J. K. Rowlingová, Václav Rytina, Mary GrandPré, Pavel Medek

Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu .

Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část S.E. – 3xDVD

„Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. Harry, Ron a Hermiona se vydávají na cestu, aby objevili a zničili tajemství Voldemortovy moci – viteály. Tři přátelé jsou sami a na útěku a musejí na sebe nyní spoléhat víc než kdy dříve. hrozí jim ale, že je temné síly rozdělí.OBSAHUJE NOVÝ DOKUMENT: VYTVÁŘENÍ MAGICKÉHO SVĚTA HARRYHO.

Harry Potter a Relikvie smrti – 2. část (2 BLU-RAY)

„Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lord.

Carat Shop Klíčenka s odznakem Harry Potter – Relikvie smrti

Relikvie smrti se objevují a sehrávají významnou úlohu v příběhu o Harry Potterovi a jejich charakteristický znak tvořený kruhem s trojúhelníkem a svislou čarou zdobí sadu s bezvadnou klíčenkou a odznakem. Praktický set nalezne zalíbení jak u filmových fanoušků, tak všech čtenářů děl J. K. Rowlingové.

Harry Potter (BOX 1 – 7) – J.K. Rowling, Mary GrandPré (ilustrácie)

Všech sedm dílů Harryho Pottera pohromadě!POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve, Relikvie smrti. Všech sedm příběhů čarodějnického.

Harry Potter 1-7 (box) – Joanne K. Rowling

POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve, Relikvie smrti. Všech sedm příběhů čarodějnického učně v nové, ještě krásnější dárkové kole.

Harry Potter 1-7 (BOX) – Joanne K. Rowling

Všech sedm dílů Harryho Pottera pohromadě! POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Všech sedm příběhů čarodějnického učně v nové, ještě krásnější dárkové kolekci. Krabice obsahuje romány: – Harry Potter a Kámen Mudrců – Harr.

Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část (BLU-RAY+DVD BONUS) – STEELBOOK

„Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. Harry, Ron a Hermiona se vydávají na cestu, aby objevili. „Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. Harry, Ron a Hermiona se vydávají na cestu, aby objevili a zničili tajemství Voldemortovy moc.

Harry Potter a Relikvie smrti – 2. část (BLU-RAY+DVD BONUS) – STEELBOOK

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry. Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstou.

RECENZE / Harry Potter a Relikvie smrti / J. K. Rowling

Popis:
Ahoj, vítám vás u mého prvního videa. Doufám že se vám bude líbit.

“>

Leave a Reply