Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green)

Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green)

Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green)
 • Elérhető fájlok: Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green).pdf, Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green).epub, Kniha Hvězdy nám nepřály (John Green).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Český-jazyk.cz aneb studentský underground ­

Green John (*24.08.1977)

Hvězdy nám nepřály

Vydalo nakladatelství Euromedia Group (Knižní klub) v Praze roku 2013 (1. vydání). Z anglického originálu The Fault in Our Stars přeložila Veronika Volhejnová. Počet stran: 237. ISBN: 978-80-242-3821-0.

STRUČNĚ O AUTOROVI:

John Michael Green je americký spisovatel narozený v roce 1977 v Indianapolis. Je držitelem mnoha ocenění. Hvězdy nám nepřály byla jeho pátou knihou, která byla vydána v roce 2012.

Hazel Grace Lancasterová – mladá šestnáctiletá dívka, jež čelí své nemoci; má rakovinu štítné žlázy, tvoří se jí metastázy v plicích a jak sama říká, snaží si na rakovinu zvyknout; její nemoc není vyléčitelná a doktoři ji udržují při životě jen díky léku Phixilaphoru; podle její matky upadá do depresí, a proto musí začít navštěvovat podpůrnou skupinu pro lidi s rakovinou; předčasně ukončila střední a dálkově studuje vysokou školu; má drobnou postavu a krátké vlasy; je prý podobná herečce Natalii Portmanové
Augustus Waters (Gus) – sedmnáctiletý kluk, vyléčený z rakoviny, kvůli níž má amputovanou nohu; předtím hrál závodně basketbal; hezký, a jak Hazel říká, sexy; má modré oči a tmavé vlasy; nechybí mu smysl pro humor a rád si střílí i ze své nemoci; má rád metafory a ve všem hledá hluboký smysl
Isaac – nejlepší Augustův kamarád; má vzácnou rakovinu oka; jedno má vyoperované a zanedlouho mu vyoperují i to druhé, aby zabránili dalšímu šíření nemoci; přivede Augusta do podpůrné skupiny
Petera Van Houten – autor Hazeliny oblíbené knížky; alkoholik; když ho Hazel navštíví, absolutně zničí její představy o něm
rodiče obou hlavních hrdinů

Hazel Grace diagnostikovali ve třinácti letech rakovinu štítné žlázy, teď je jí šestnáct a rakovina je v posledním stádiu. Nikdo neví, jak dlouho bude žít, ale vědí, že smrt je nevyhnutelná.

Hazel Grace tráví dny sledováním nekonečného pořadu Amerika hledá topmodelku a čtením dokola její oblíbené knížky Císařský neduh od holandského spisovatele Petera Van Houtena. Začne z donucení rodičů chodit do podpůrné skupiny, kde se schází lidé s rakovinou. Tam se seznámí s okouzlujícím Augustem Watersem, neboli Gusem, s klukem, jenž vyšel z boje s rakovinou s amputovanou nohou.

Hazel začne trávit s Gusem hodně času. Baví se například sledováním filmů, hraním videoher a jinými naprosto běžnými činnostmi. Gus jednoduše probudí v Hazel znovu chuť žít. Hazel si ale plně uvědomuje, že brzy umře, a proto se zpočátku bojí do Guse zamilovat, neboť má obavy, že mu její smrt zlomí srdce. Gus ji ale neustále přesvědčuje, že by si tu krásu zamilovanosti měli užít právě proto, že oba dobře vědí, jak málo času jim zbývá.

Zažívají tedy spolu spoustu dobrodružství i krásných chvil. Například se spolu jedou podívat do Holandska, kde navštíví Petera Van Houtena – autora Hazeliny oblíbené knížky a podívají se do muzea Anny Frankové. Užívají si nádherné chvíle jejich malé věčnosti a nic jim nechybí.

Augustus ale těsně před jejich odjezdem do Holandska navštíví lékaře, kde zjistí, že se mu rakovina vrátila, a to v úplně té nejhorší fázi, v jaké by mohla být. Je zřejmé, že zemře dřív než Hazel. Gus ale Hazel v Holandsku nic neřekne, protože ji nechce připravit o skvělý pocit, který jí dal už jen tím, že je s ní.

Poté když vyjde pravda o Gusově stavu najevo, je Hazel opět úplně na dně, je naštvaná na rakovinu a na život vůbec, ale Gus si ještě snaží užít s ní poslední dny jejich společného života.

Když už je to s Gusem velmi vážné, uspořádají společně s kamarádem Isaacem na Gusovo přání nácvik jeho pohřbu. Osm dní poté umírá.

Rakovina u mladých lidí, ukázání toho, že i za velmi krátkou dobu se dá prožít malá věčnost.

Děj je psán chronologicky.

Příběh je napsán spisovnou češtinou, v knížce se vyskytuje hodně citátů, hlubších myšlenek a metafor.

Hvězdy nám nepřály je kniha, kde už od začátku víme, že nemůžeme čekat žádný happy end. Byla to prostě knížka o skutečné, tvrdé realitě, o všech radostech i bolestech, jež nám život přináší, o tom, že svět není továrna na splněná přání. Já osobně bych ji nejradši zhodnotila pouze dvěma slovy – úžasný příběh. Úžasný příběh proto, že i když mladým hrdinům připravil život nelehký boj, dokáží se s překážkami poprat a dokáží si užívat každého okamžiku. Knížka je plná citů a emocí a ve mně samotné vyvolala emoce tak silné, že jsem se při jejím čtení opravdu od srdce smála i plakala.
Taky musím zmínit to, že obdivuji autora, jak se skvěle dokázal vcítit do role dívky.
Co dodat, tato knížka mě prostě dostala!

"Já jsem si ještě nikdy žádnou nezapálil. Je to metafora, chápeš? Strčíš si zabijáka do pusy, ale nedovolíš mu zabíjet."
(Augustus k Hazel)

John Green

americká, 1977 statistiky

Populární knihy

Komentáře (63)

Greena som zbožnovala v posledných ročníkoch základnej a prvých ročníkoch strednej školy, no postupne, ako mi roky pribúdali, som z neho vyrástla, jednoducho som už nebola cieľovka jeho kníh a prestali ma baviť, pripadali mi slabé. Oceňujem, že sa v knihách dotýka citlivejších tém – nevyliečiteľná choroba, smrť, samovražda, LGBTI tematika, psychické poruchy atď, ale predsa len jeho štýl je určený len pre istú vekovú skupinu.

Od autora jsem četla tyto knihy: Hvězdy nám nepřály, Hledání Aljašky, Papírová města, Sněží, sněží. a Příliš mnoho Kateřin. Poslední dvě jmenované jsou dle mého názoru hodně podprůměrné, zbylé jsou opravdu originální a dobré, i když já nejsem cílová skupina, tak i přesto jsem spokojená. Chystám se ještě na knihu Jedna želva za druhou, tak doufám, že mě nezklame. Knihu Will Grayson, Will Grayson číst nebudu, námět mě nezaujal.

Tohoto autora mam rada i kdyz mi to s jeho knihami prijde trochu jako na houpacce. Jedna je skvela a druha nebavi. Mne osobne tedy nebavil od nej asi jen Will Greyson. Jeho byl proste o dost slabsi. No a Kateriny me nelakaji ale ostatni knihy jsem vzdy cetla s velkym nadsenim, byly napinave, ctive, romanticke. On opravdu rozumi svym ctenarum

Četla jsem knihu papírová Města a naprosto jsem se do ní zamilovala je skvělá a rozhodně všem doporučuji

Dříve patřil mezi mé nejoblíbenější autory. Teď se mi trochu změnil styl. Ale Johnovy knihy si vždy s radostí přečtu.

Knihy Johna Greena mám ráda. Není to žádné velkolepé dílo, ale ráda s k nim vracím. Mám doma všechny jeho knihy. Začalo to samozřejmě s knihou Hvězdy nám nepřály ta je přímo dokonalá. Příliš mnoho Kateřin mě až tak nezaujala, ale dočetla jsem. Sněží , sněží neurazí. Nápad mi to přišel skvělý. Hledání Aljašky ,Papírová města a Will Grayson, Will Grayson jsou pro mě ovšem srdcovky. K těm se prostě budu vracet stále dokola, i když je budu znát nazpaměť. Nedávno jsem zakoupila nejnovější knihu Jedna želva za druhou, a jsem zvědavá jaký názor si na ni udělám. 🙂

Sice si o knihách Johna Greena nemyslím, že by to byly nějaké literární zázraky, ale oceňuji, že přivedl ke čtení i dost nečtenářů. Vzpomínám na rok 2014 kdy byly jeho Hvězdy na vrcholu popularity a moje spolužačky na základce, co v životě přečetly jen Honzíkovu cestu v první třídě to hltaly. Já sama od něj četla čtyři knížky s tím, že Hvězdy hrajou hlavně na dojemný příběh, Aljaška byla dobrá, Will Grayson je od něj má nejoblíbenější, ale zásluhou druhého autora a Papírová města byl naprostý, ale naprostý průšvih.

Podtrženo sečteno, sice průměrný autor, ale musí se mu nechat, že jeho jazyk je čtivý. Nicméně v pubertě už nejsem, takže po jeho knížce už asi nesáhnu. 🙂

Ne všechny Greenovy knihy jsou stejné kvality, ale například kniha Hvězdy nám nepřály mě zaulala. Green není až tak dobrý spisovatel, ale každá jeho kniha nese nějákou zajímavou myšlenku a v každé knize je vždy spoustu zajímavých citátů. Dle mého názoru nejsou knihy tohohle autora jenom přitroublé Young adult knihy. Tyhle příběhy mají v sobě něco nostalgického, různé události, kterým si každý z nás projde (např. smrt, smiřovaním se s tím, že ne všechno jde podle plánu či opouštění známého prostředí). Sice to nejsou perfektní knihy, kterým nic nechybí, avšak i tak chápu lidi, co tyhle knihy milujou.

Hvězdy nám nepřály – John Green

Jemu je sedmnáct, jí šestnáct. Potkají se a zamilují se do sebe. Ona má rakovinu v posledním stadiu, on ze souboje s rakovinou vyšel s amputovanou nohou. Ti dva se výborně. celá specifikace

Nejlevnější nabídky Hvězdy nám nepřály – John Green

Cílem Heureky je co nejvíce vám usnadnit nakupování a poradit s výběrem toho správného obchodu.V tomto boxu najdete pouze ty obchody, ve kterých se nemusíte bát nakupovat, protože:

 • jsou ověřené a kvalitní,
 • zákazníci s nimi nemají problémy,
 • nabízí produkt za výhodnou cenu nebo mají produkt ihned k dispozici.

V případě, že výše uvedeného dosahuje více obchodů zároveň, vybereme až čtyři obchody systémem PPC biddingu.

Užijte si nakupování a nespoléhejte vždy jen na nejnižší cenu.

Tento nákup garantujeme.

Nákupem přes náš Košík získáte také naši záruku vrácení peněz, pokud nákup neproběhne tak, jak má.

Vše o Garanci nákupu najdete zde.

ShopRoku

Kompletní výsledky soutěže naleznete na www.shoproku.cz.

Alternativní produkty

Řekni mi proč? — Dětská obrazová encyklopedie 1000 otázek a odpovědí

Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Žvanda a Melivo – Cvičení na rozvoj slovní zásoby – Ester Stará, Milan Starý

Velký třpytkový podraz – Meg Cabotová – Holčičí prav >

Hvězdy nám nepřály – John Green – Specifikace

John Green

dětské

Knižní klub

240

2013

Jemu je sedmnáct, jí šestnáct. Potkají se a zamilují se do sebe. Ona má rakovinu v posledním stadiu, on ze souboje s rakovinou vyšel s amputovanou nohou. Ti dva se výborně doplňují, a navíc je spojuje osobitý pohled na život i na chorobu, která je postihla. Jejich společná cesta trvá jen pár měsíců a jako každý velký milostný příběh končí smrtí. Přesto kniha není o smrti. Je o lásce. O tom, že hrdinové nemusejí být zblízka takoví, jak jsme si je představovali, že svět není továrna na splněná přání a že opravdová statečnost nemusí vždycky zachraňovat lidstvo. O tom, že i za pár měsíců se dá prožít malá věčnost. Originální a citlivá knížka je napsána s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vypravěčskému talentu má neuvěřitelně silné vyznění. Nové vydání připravujeme v.

Hvězdy nám nepřály

Kniha ( pevná vazba )

 • Skladem 5+ ks
 • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
 • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

268 Kč s DPH
Ušetříte 31 Kč Běžně 299 Kč

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor i sarkasmus a díky autorovu… Přejít na celý popis

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor i sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Bestseller v knihy Dobrovský

908. v e-shopu | 851. minulý týden | 723. nejlepší dosažené 26.07.2018

9. v Dívčí romány | 7. minulý týden | 7. nejlepší dosažené 09.02.2020

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 48 hodnocení čtenářů

43× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček Anonym 1. února 2018

Velice dobrá kniha

Pomohla vám tato recenze? Ano 25

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Eliška Kaňová 11. února 2018

Nikdy jsem nic nádhernějšího nečetla. Chtěla bych číst podobné tak okouzlující knihy jako byla tato. Pro mě byla úplně dokonalá a smekám před panem Jonen Greenen.

Pomohla vám tato recenze? Ano 24

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Petra 14. března 2018

Nádherná knížka, ale moc smutná. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Pomohla vám tato recenze? Ano 20

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

4 z 5 hvězdiček Áďa 22. února 2018

Skvělá knížka – nejde u ní nebrečet.

Pomohla vám tato recenze? Ano 19

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Michaela 20. září 2018

Krásná kniha se smutnym koncem .Velmi dobře napsaná protože se četla lehce .Nutí Vás k zamyšlení že když má člověk zdraví tak má všechno .Doporučuji k přečtení .

Pomohla vám tato recenze? Ano 7

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Klára 31. srpna 2018

Moc pěkná knížka s velmi smutným koncem. Ale líbila se mi ta romantika a co toho spolu za tak krátkou dobu stihli prožít. Je to knížka o tom, že by člověk měl žít okamžikem. Doporučuji přečíst. 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 3

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Martin Paseka 7. února 2019

Knihu jsem četl před pár lety na doporučení mé přítelkyně. "Jó, to zase bude nějaká slátanina." řekl jsem si. No a po přečtení knížky jsem brečel jak želva.

Pomohla vám tato recenze? Ano 1

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

5 z 5 hvězdiček Nela Brebisová 19. října 2019

Tato kniha vás donutí se usmívat a zároveň nenechá vaše oči suché. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst. Velice silný emotivní příběh.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

4 z 5 hvězdiček Eva Francová 7. září 2019

Hazel, šestnáctiletá dívka ve čtvrtém stádiu rakoviny. Augustus, sedmnáctiletý kluk, který ze souboje s rakovinou vyšel s amputovanou nohou. Během chvíle je jasné, že ti dva patří k sobě. Jejich společná cesta trvá jen pár měsíců a jako každý velký milostný příběh končí smrtí. Přesto kniha není o smrti, jak píše anotace. Je o lásce. O tom, že svět není továrna na splněná přání a opravdová statečnost nemusí vždycky zachraňovat lidstvo. Tato kniha i film mě úplně minuly. Mám trochu problém s knihami, které jsou moc vychvalované. Čekám od nich více, než pak ve skutečnosti dostanu. Hvězdy nám nepřály – co k tomu napsat? Já sama nevím, mám z knihy smíšené pocity. Kniha je o nemoci, je hlavně o lásce, je plná humoru, který se snaží zlehčovat situaci. Knížka byla pěkná, dobře se četla, ale "něco" mi na ni nesedlo. Knížka s podobným námětem, Pět kroků od sebe, se mi líbila víc.

Pomohla vám tato recenze? Ano 0

Kniha, YOLI, 2017, 9788075495105

4 z 5 hvězdiček Ell 6. září 2019

Krásná kniha. Dojemný příběh o tom, že některým lidem je na tomhle světě vyměřena tak krátká doba. Právě to pro mě dělá tuto knihu tak mimořádnou – fiktivní příběh zobrazuje skutečnou nespravedlnost tohoto světa. Některým je opravdu dáno tak málo času. Právě díky tomu je tohle pro mě nejlepší a také ta jediná kniha od Greena.

Hvězdy nám nepřály

Kniha ( pevná vazba )

 • Film ( DVD ) 143 Kč s DPH Skladem
 • Audiokniha ( CD ) 223 Kč s DPH Skladem
 • Film ( DVD ) 143 Kč s DPH Skladem
 • Kniha ( měkká vazba ) 223 Kč s DPH Skladem u dodavatele
 • Kniha ( měkká vazba ) 249 Kč s DPH Nedostupné

Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Bestseller v knihy Dobrovský

29673. v e-shopu | 27930. minulý týden

157. v Young Adult | 148. minulý týden

1001. v Světová beletrie | 953. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.5 z 5 241 hodnocení čtenářů

170× 5 hvězdiček 46× 4 hvězdičky 27× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5

5 z 5 hvězdiček 14. listopadu 2016

V knize bylo plno pocitů, moc jsem u toho brečela, ale nelituji! Jak kdyby měla duši. Knihu jsem měla pujčenou a hodlám si ji koupit.

Pomohla vám tato recenze? Ano 276

Kniha, Knižní klub, 2013, 9788024238210

4 z 5 hvězdiček 30. srpna 2017

Young adult literature. Podle mě jsou ale všechny Greenovy knihy více méně stejné, a to jsem četla skoro všechny. Přesto jako oddychovka na dvě hodinky k vodě ideální.

Pomohla vám tato recenze? Ano 218

Kniha, Knižní klub, 2014, 9788087543146

5 z 5 hvězdiček Hana Bittersmannová 8. prosince 2016

Knížka byla naprosto skvělá, četla jsem jí už nejméně třikrát a stále mě velice baví a vím, že mě bude bavit i dalších x let. 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 215

Kniha, Knižní klub, 2014, 9788087543146

5 z 5 hvězdiček Dominica 4. září 2017

Moc dobrá kniha s krásnou obálkou.

Pomohla vám tato recenze? Ano 209

Kniha, Knižní klub, 2014, 9788087543146

3 z 5 hvězdiček Ivka 28. září 2017

Je to smutný a zajímavý příběh, ale mě moc nebavil.

Pomohla vám tato recenze? Ano 204

Audiokniha, Knižní klub, 2015, 8594169480602

4 z 5 hvězdiček Gigy 31. srpna 2017

Kniha, na jejímž konci se neubráníte slzám. Dokonce ani když ji dočítáte v přeplněném kupé.

Pomohla vám tato recenze? Ano 204

Kniha, Knižní klub, 2013, 9788024238210

5 z 5 hvězdiček 26. listopadu 2016

Asi nejhezčí knížka co jsem kdy četla. )

Pomohla vám tato recenze? Ano 197

Kniha, Knižní klub, 2014, 9788087543146

3 z 5 hvězdiček Nela Mansfeldová 4. září 2017

Ano, kniha je zajímavá. Toto téma je smutné, ale čekala jsem od knihy víc. Chvílemi jsem přeskakovala odstavce a to by se mi asi u knihy, která mne opravdu zaujala nestalo.

Pomohla vám tato recenze? Ano 179

Audiokniha, Knižní klub, 2015, 8594169480602

3 z 5 hvězdiček Aneta S. 2. září 2017

Není to úplně můj šálek kávy, ale rozhodně pěkné – procítěné. Mínus hodnotím filmovou obálku a měkkou vazbu, která se postupně ničí.

Pomohla vám tato recenze? Ano 179

Kniha, Knižní klub, 2014, 9788087543146

5 z 5 hvězdiček 1. září 2017

Je to kniha, která mi vehnala slzy do očí. Je to velmi smutný příběh,ale měl by si ho každý přečíst, aby si uvědomil co je v životě důležité. Přečetla jsem to jedním dechem.

HvД›zdy nГЎm nepЕ™ГЎly

ZajГ­mavГЎ a citlivГЎ knГ­Еѕka o ЕЎestnГЎctiletГ© Hazel, kterГЎ trpГ­ rakovinou a sblГ­ЕѕГ­ se s Augustem, jemuЕѕ se podaЕ™ilo tuto nemoc pЕ™ekonat. Ti dva mladГ­ l > VГ­ce

 • NenГ­ skladem
 • Doprava ZDARMA nad 699 KДЌ.
 • OsobnГ­ odbД›r na prodejnГЎch.

Anotace

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor i sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

John Green citáty

John Green

Datum narození: 24. srpen 1977

John Michael Green je americký spisovatel a vlogger. V roce 2006 získal Printzovu cenu za své první dílo Hledání Aljašky. Jeho román Hvězdy nám nepřály z ledna 2012 se umístil na seznamu bestselleru New York Times a v roce 2014 byl do kin uveden stejnojmenný film podle knižní předlohy, ve kterém si sám autor zahrál. Film Papírová města podle Greenovy knižní předlohy přichází do kin v létě 2015. V současné době se natáčí už třetí film podle jeho knihy, tentokrát se jedná o stejnojmenné Hledání Aljašky. Včetně dříve jmenovaných napsal John Green ještě další tři knihy- v roce 2006 An Anbundance of Katherines, v roce 2010 Will Grayson, Will Grayson a v roce 2008 knihu Let It Snow:Three Holiday Romances .

V roce 2014 byl časopisem Time zahrnutý mezi 100 nejvlivnějších lidí světa.

Žije se svou manželkou Sarah, synem Henrym a dcerou Alicí v Indianapolisu, stát Indiana .

HvД›zdy nГЎm nepЕ™ГЎly

ZajГ­mavГЎ a citlivГЎ knГ­Еѕka o ЕЎestnГЎctiletГ© Hazel, kterГЎ trpГ­ rakovinou a sblГ­ЕѕГ­ se s Augustem, jemuЕѕ se podaЕ™ilo tuto nemoc pЕ™ekonat. Ti dva mladГ­ l > VГ­ce

 • NenГ­ skladem
 • Doprava ZDARMA nad 699 KДЌ.
 • OsobnГ­ odbД›r na prodejnГЎch.

Anotace

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor i sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Hvězdy nám nepřály 1.kapitola (Audiokniha)

Popis:
Hvězdy nám nepřály, v anglickém originále The Fault in Our Stars, je

Leave a Reply