Kniha Poslední oběť (Richelle Mead)

Kniha Poslední oběť (Richelle Mead)

Kniha Poslední oběť (Richelle Mead) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Poslední oběť (Richelle Mead)
  • Elérhető fájlok: Kniha Poslední oběť (Richelle Mead).pdf, Kniha Poslední oběť (Richelle Mead).epub, Kniha Poslední oběť (Richelle Mead).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Poslední oběť

kniha od: Richelle Mead

THIS MIGHT CONTAIN SPOILERS.
Úžasný záver úžasnej série. Musím sa dostať k Pokrevním putám nech sa deje čokoľvek. Chcem veľmi vedieť kde sa podel môj milovaný Adrian, aká je Lissa kráľovná, vzťah Rose a Dimitriho – ide to tak ako sme všetci dúfali? A hlavne, už nikto sa ozaj nebude zapodievať Viktorom a Robertom?
Knihu som znovu úplne zhltla. Bola to parádna jazda.

Divergence byl takový trochu přelom v dystopiích na našem trhu, vlastně to byla druhá populární dystopie po Hunger games. Má to originální svět, je to akční, napínavé, Neohrožené budete milovat. Trochu to pracuje s konceptem podceňované holky, která to dotáhne daleko, ale co už. Divergence je výborný začátek série se zajímavou zápletkou a a světem, ale tenhle koncept nedokáž v dalších dílech smysluplně rozvíjet.

Díl poslední oběť je poslední zakončení této úžasné trilogie Vampýrská akademie. Za mě určitě nejlepší a nejvíc nejnapínavější dílem této trilogie. Tuto knížku jsem hodně prožívala, jelikož se tu furt něco dělo a proto jsem jí četla se zatajeným dechem. Rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější knížky. A i když to bylo trochu předvídatelné, byla jsem ráda že Rose a Dimitrij nakonec skončili spolu.

Naprosto úžasná série knih,do které jsem se zamilovala. A jsem nezkutečně ráda,že jsem si ji přečetla, všem můžu jen doporučit. Vždy zůstane tato úžasná série knih v mém srdci a s láskou si ji přečtu znovu.

Hodnotím jako celou sérii. První dvě knihy mě moc nezaujali, mám ráda, když mezi hlavními hrdiny funguje chemie ale tady to nebylo. Četla jsem dál, protože mě zaujala zápletka a po každé další knize série gradovala. Každá další kniha byla lepší a lepší. To jsem nečekala. Jsem tak ráda, že jsem dala sérii šanci a četla dál. Všechny kladné postavy jsem si tolik oblíbila. Rozhodě můžu doporučit a určitě znovu přečtu.

Po cca 4 letech jsem se konečně dostala k poslednímu dílu Vampýrské akademie. Styl psaní autorky je jako vždy velmi čtivý. Ani po delší době jsem neměla problém se do děje vcítit, zvláštně proto, že autorka některé události minulých knih zrekapitulovala. Přestože všechno nedopadlo přesně, jak jsem původně chtěla, ten plný počet si to zaslouží, už i kvůli té delší pauze, která mohla mít na čtení vliv.

Tak a je to. Poslední díl této úžasné série je za mnou. Cítím stejnou depresi jako každý milovník knih, který přečte úžasnou sérii, zavře poslední knihu sérii a přemýšlí co teď bude dál se svým životem dělat. 😀 Dobře a teď už vážně. Mohla bych samozřejmě jen říct, že je kniha (a celá tato série) naprosto úžasná a že doporučuji každému si jí přečíst, ale ráda bych se zaměřila i na děj. Jistě jsme všichni fanoušci Dimitrie a Rose nadmíru spokojeni, i když si myslím, že to i tak nebudou mít úplně nejlehčí. Ale rozhodně mě trápí jak to dopadlo s Adrianem. Už se těším, až se vrhnu na pokračování této série a dozvím se, jak se z toho Adrian dostane. Konec knihy byl tak rychlí, že jsme se ani pořádně nedozvěděli, co se stalo s Eddiem a Sydney, ale to se naštěstí můžeme dozvědět v navazující sérii. VA je pro mě srdcovka a je to jedna z nejlepších sérií co jsem kdy přečetla a rozhodně se k ní budu s láskou vracet. Už s napětím očekávám až se budu moct začíst do Pokrevních pout.

PS: Dozvíme se někdy, čím se Abe vlastně živil?!

Přemýšlela jsem o tom, že poslední díl odměním jen třemi hvězdami. Ale přeci jen by to bylo hodnocení dneška a já hodnotím podle pocitů z doby čtení. Motiv k zavraždění královny jsem opravdu nepochopila. Konec jsem čekala.
Zatím pokračování Pokrevní pouta číst nehodlám. Třeba někdy, ale zatím mě to neláká.

Richelle Mead

americká, 1976 statistiky · web

Nová kniha

Tamsin Wrightová je nezastaviteľná. Za každú cenu sa musí stať dievčaťom s najlepšími výsledkami, najohromujúcejším šatníkom a najlepšími vyhliadkami na získanie prominen. detail knihy

Populární knihy

Komentáře (56)

Richelle Mead je skvělá spisovatelka. Četla jsem skoro všechny její knihy. 1. sérii Vampýrské akademie jsem četla všechny, bohužel měla jsem je jen zapůjčené a nemám je doma, ale byli hrozně skvělé. Doma mám jejich pokračování 2.série Pokrevních pout a musím říct, že jsem se od knížek neuměla vůbec odtrhnout. Přečetla jsem její nové knihy Třpytný dvůr a Půlnoční klenot, které na sebe navazují a to znamená, že vyjde za chvíli poslední díl z této řady na který se už moc těším.

Od této autorky jsem četl jen 2 knihy ( Šachovnice bohů a Nesmrtelná koruna, obě ze série Age X ). Čekám na poslední díl trilogie, upírské knihy vážně číst neplánuju, nemám je zrovna v lásce.

Přesto ale přidána do oblíbených, už jen za ten masterpiece v podobě Age X 😉

Právě jsem dočetla Neslyšno jedním dechem. Nikdy v životě mě žádná kniha takhle nezaujala. Její styl psaní je neuvěřitelný, moc se mi to líbí. Hlavní postavy Fej a Li Wey jsou úžasné a zamilovala jsem si je. Určitě doporučuji přečíst, nezklame vás. Mrzí mě, že nedostanu pokračování, ale co se dá dělat. Určitě si od této autorky přečtu více knih ❤

Má oblíbená autorka a její nej série VA. =) Nevíte někdo, zda u nás vyjde její vydání bonusových povídek k VA a jejímu 10. výročí?? Bylo by to super.

Výborná spisovatelka. Zatím jsem četla Sukubu (jedna z mých úplně nejoblíbenějších knižních řad) a Vampýrskou akademii, dva díly VěkuX a novelku Neslyšno – všechno se mi líbilo. Mám doma i několik dílů Pokrevních pout a Třpytný dvůr, tak se moc těším, až se začtu. Nepochybuju, že budou stejně skvělé jako celá Richellina tvorba. :3

Knihy od této autorky jsem začala číst na doporučení kamarádky, která si nenechala ujít ani jeden díl z jejích sérií.
Musím uznat, že knihy mají spád, jsou vtipné a ve správných chvílích i romantické 🙂 moc, moc její knihy doporučuju, nebudete se nudit, rozhodně ne 😀 :).

Richelle se věnuje žánru young adult a fantasy. Vystudovala umění a komparativní religionistiku a kromě psaní, kterému se věnuje na plný úvazek, ji baví cestování, příprava koktejlů, pití kávy a nakupování. Její knižní série Vampýrská akademie, Pokrevní pouta i Sukuba se staly velmi oblíbenými a záhy se zařadily seznam bestsellerů The New York Times a USA Today. Knihy této autorky si velice rychle našly své čtenáře i u nás.

Nečetl jsem od této autorky ještě nic, nicméně všichni pouze chválí a byť přebaly knih naznačují nějakou růžovou knihovničku, tak na to asi hodím vočíčko a něco zřejmě počtu 🙂

Vampýrská akademie 6: Poslední oběť – Richelle Mead | Nakladatelství Domino

Vampýrská akademie 6: Poslední oběť

Popis: Vampýrská akademie 6: Poslední oběť

Rose Hathawayová sedí v cele smrti a čeká na popravu za vraždu, kterou nespáchala. Před krutým osudem ji zachrání kamarádi a ona se ocitá na útěku. Společně se svou láskou Dimitrijem a dalšími přáteli se snaží nalézt jediného člověka, který ji může spasit.

Její nejlepší kamarádka Lissa se ji snaží zachránit tím, že se uchází o královský trůn. K dosažení nesnadného cíle však musí nalézt ztraceného sourozence, a to je velmi nesnadný a nebezpečný úkol. Lissa a její přátelé musí najednou spoléhat na dávné nepřátele a začít pochybovat o těch, kterým dříve věřili.

Teď se opravdu rozhoduje o všem. Kterou ze svých lásek si Rose zvolí za životního partnera: Dimitrije, nebo Adriana? Co všechno bude muset Rose obětovat pro záchranu své kamarádky? A neztratí během toho všeho jedna druhou?

Dotaz k produktu Vampýrská akademie 6: Poslední oběť

Autor: Richelle Mead

Richelle Mead se narodila roku 1976 ve znamení Štíra. Vystudovala umění a komparativní religionistiku, ale v současnosti je spisovatelkou na plný úvazek. Celosvětovou slávu si získala především Vampýrskou akademií, na kterou volně navazují Pokrevní pouta, obrovský ohlas získala i série Sukuba.

V češtině všechny Richelliny knihy vydalo nakladatelství DOMINO. A co vaše oblíbená autorka dělá, když zrovna nepíše? Sleduje pokleslé reality show, cestuje, ochutnává neobvyklé koktejly a kupuje si oblečení. Spoustu oblečení. Svědomitým pitím kafe se dopracovala k závislosti na kofeinu. S tou už se smířila. Nadále se však snaží bojovat s tendencí odkládat věci tak dlouho, jak je to jenom možné.

Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

Ukázka z knihy Vampýrská akademie 6: Poslední oběť

Hlídač dostupnosti Vampýrská akademie 6: Poslední oběť

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Poslední oběť: Vampýrská akademie 6

brožovaná
3. vydání, Rozebráno

Anotace

Její nejlepší kamarádka Lissa se ji snaží zachránit tím, že se uchází o královský trůn. K dosažení nesnadného cíle však musí nalézt ztraceného sourozence, a to je velmi nesnadný a nebezpečný úkol. Lissa a její přátelé musí najednou spoléhat na dávné nepřátele a začít pochybovat o těch, kterým dříve věřili.

Teď se opravdu rozhoduje o všem. Kterou ze svých lásek si Rose zvolí za životního partnera: Dimitrije, nebo Adriana? Co všechno bude muset Rose obětovat pro záchranu své kamarádky? A neztratí během toho všeho jedna druhou?

Společně se svou láskou Dimitrijem a dalšími přáteli se snaží nalézt jediného člověka, který ji může spasit.

Její nejlepší kamarádka Lissa se ji snaží zachránit tím, že se uchází o královský trůn. K dosažení nesnadného cíle však musí nalézt ztraceného sourozence, a to je velmi nesnadný a nebezpečný úkol. Lissa a její přátelé musí najednou.

Vampýrská akademie 6 Poslední oběť

Kniha ( měkká vazba )

V šesté části série Vampýrské Akademie Posledníoběť od autorky Richelle Mead se rozhoduje o všem! Královna je mrtvá a svět Morojů už nikdy nebude jako dřív! Vražda. Láska. Zrada. A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy. Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi doopravdy nebude nic… Přejít na celý popis

Mrkněte se, na jaké knížky vám knihkupci zařídili slevu 30 %! Jejich výběr obsahuje samá slavná jména Více informací

V šesté části série Vampýrské Akademie Posledníoběť od autorky Richelle Mead se rozhoduje o všem! Královna je mrtvá a svět Morojů už nikdy nebude jako dřív! Vražda. Láska. Zrada. A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy. Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi doopravdy nebude nic takové jako dřív…

Bestseller v knihy Dobrovský

73123. v e-shopu | 62593. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 21 hodnocení čtenářů

19× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.7 z 5

5 z 5 hvězdiček MichalaT. 3. září 2017

Poslední oběť – To už je konec? Ještě se mi s akademií nechce loučit. Po dlouhých strastích a hledání tajemství, dopadlo vše na jedničku. Až na chudáka Adriana, ten se nejspíš uchystal k smrti.

Pomohla vám tato recenze? Ano 28

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Archers 31. srpna 2017

Perfektní konec a řekněme rozlousknutí celé série. Ne všeho samozřejmě, ale myslím ,že dost se toho ještě ukáže i třeba v Pokrevních poutech. Je mi líto Adriana, mám ho ráda, ale popravdě jsem stejně ráda, jak to skončilo, i když to, kdo byl nakonec vrah, jsem moc nečekala. O to lepší to však je.

Pomohla vám tato recenze? Ano 22

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

4 z 5 hvězdiček Alice 6. září 2017

Autorka opět nezklamala, skvělé ukončení celé serie. Když to člověk dočte, tak je mu až líto, že už to dočetl.

Pomohla vám tato recenze? Ano 21

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Monika 7. září 2017

S Vampýrskou akademií se mi loučilo hodně těžce. Při čtení posledního dílu jsem skoro ani nedýchala, tak moc jsem chtela, aby vše dopadlo dobře. A po dočtení. No nutno říct, že jsem hodně litovala, že je konec.

Pomohla vám tato recenze? Ano 20

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček 1. září 2017

Už od první knížky hlavní hrdinové patřili k sobě. Jsem ráda že to takto dopadlo. Dokonalý konec

Pomohla vám tato recenze? Ano 19

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Klára Nováková 13. září 2017

Moc mě mrzí, že už je konec, celou sérii jsem ji užila.

Pomohla vám tato recenze? Ano 17

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Wajny 10. září 2017

Krásné zakončení celé série – škoda, že už je konec. Akce, napětí, láska až za hroby a miliony zvratů, které jsou v této knize Vám vyrazí dech. Jen mi bylo trochu líto Adriana.

Pomohla vám tato recenze? Ano 15

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Nikola Bartoňová 28. září 2017

Pro mě nádherná série, mám ji celou doma a rada se k ni vracím 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 14

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček wnikisek 21. září 2017

Škoda, že je konec. Úžasná série. Chce to pokračování 😀

Pomohla vám tato recenze? Ano 13

Kniha, Domino, 2014, 9788074980114

5 z 5 hvězdiček Anonym 28. února 2019

Skvělý konec celé série. Rose jsem to přála, ale Adriana mi je líto (kdo nečetl tak doporučuji sérii Pokrevní pouta). Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

Kniha Poslední oběť (Richelle Mead)

Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání Vampýrská akademie – Richelle Mead

V katalogu nemáme podrobnější informace o Vampýrská akademie – Richelle Mead. Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem “Do obchodu” navštívíte přímo internetový obchod.

Zobrazuji 1 – 2 ze 2 produktů

Vampýrská akademie 1 – filmové vyd. váz. – Mead Richelle (Vampire Academy)

Zvláštní filmové vydání prvního dílu, vázaného, s obrazovou přílohou.

LEGIE – databáze knih Fantasy a Sci-Fi

195. nejlépe
hodnocené
knihy místo

Richelle Mead

Poslední oběť

originální název: Last Sacrifice
originál vyšel: 2010

Neřazené díly série

Vražda. Láska. Zrada. A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy. Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…

Jiné ocenění :
2010 – Goodreads Choice Awards – Best Young Adult Fantasy & Science Fiction – 2. místo

Vampýrská akademie 6 – Poslední oběť (Richelle Mead)

Vražda. Láska. Zrada. A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy. Lissa chce uplatnit svůj.

Recenzie a kritiky

Ďalšie z kategórie Dark

Bratrstvo černé dýky 17 – Spasitel

Prokletí Salemu

Zběsilost krve

Bratrstvo černé dýky 16 – Zloděj

Rozbřesk – 4. díl (Stephenie Meyerová)

Nech vojde ten pravý (John Ajv >John Ajvide Lindqvist

Ticho (Becca Fitzpatricková) [SK]

Přísaha krve (J. R. Ward)

Ostří mrtvého muže (Luke Scull)

Carmilla (Joseph Sher >Joseph Sheridan Le Fanu

Nový měsíc – 2.díl (vázané) (Stephenie Meyerová)

Zatmění – 3.díl (vázané) (Stephenie Meyerová)

Magie vítězí

Vyvolená (J. R. Ward)

Úsvit – Oficiálny ilustrovaný sprievodca filmom 1. čásť (Cotta Vaz Mark)

Mrazení (Maggie Stiefvaterová) [CZ]

Stmívání – komplet v krabici – tetralogie (Stephenie Meyerová)

Bestie (J. R. Ward)

Upíři z Morganville 1 – Prokletý dům (Rachel Caine)

Šestá hlídka (Sergej Lukjaněnko)

Zaradené v kategóriách

Čo sú cookies, pixely a na čo ich potrebujeme?

Ako mnoho iných spoločností poskytujúcich svoje služby na internete, ajmy využívame cookies, pixely a ďalšie technológie. V tomto článku vám popíšeme, ako fungujú a na čo ich potrebujeme.

Súbory cookies sú malé kúsky údajov, ktoré sa ukladajú vašom prehliadači alebo mobilnom zariadení počas prezerania webových stránok. Pixely sú maléobrázky alebo “kúsky kódu”, nachádzajúce sa na internetovej stránke alebo v e-maile, ktoré zbierajú informácie o vašom prehliadači alebo mobilnom zariadenía niektoré z nich môžu ukladať aj cookies.

Jednotlivé cookies majú rôznu dobu “trvanlivosti” – rôznu dobu uloženia vo vašom zariadení. Niektoré cookies sa vymažú z vášho zariadenia po tom, ako zatvoríte okno prehliadača (sessioncookie), iné zostávajú vo vašom zariadení uložené aj po ukončeníprehliadania našich webových stránok (permanent cookie).

Prečo používame cookies?

Súbory cookies nám umožňujú zapamätať si vaše úkony a preferencie (napríklad prihlasovacie údaje, údaje o objednávke v nákupnom košíku) v priebehu určitého časového obdobia, aby ste ich nemuseli opakovane zadávať vždy, keď sa vrátite na webovú stránku alebo prechádzate z jednej webovej stránky na druhú. Cookies nám zároveň pomáhajú pochopiť, čo vás zaujíma na našej webovej stránke, či je pre Vás dostatočne prehľadná a viete na nej nájsť to, čo hľadáte. Cookies teda používame tiež za účelomzlepšenia užívateľského zážitku.

Súbory cookies môžu tiež zaznamenávať ďalšie informácie, ako počet návštevníkov našich webových stránok a tiež aké podstránky nášho webu najčastejšie navštevujete. Používajú sa tiež na to aby vám bola zobrazovaná reklama a obsah stránky, ktoré sú pre Vás relevantné vzhľadom na Vaše záujmy a potreby.

Aké cookies používame?

Funkčné a technické cookies – tieto cookies zabezpečujú riadne fungovanie našej webstránky, napríklad zabezpečujú funkciu prihlásenia sa do užívateľského konta na stránke, ukladanie tovaru do nákupného košíka, odhaľujú pokusy o neoprávnené prihlásenie sa do konta, či umožňujú efektívne zobrazovanie obsahu. Bez týchto cookies by naša webová stránke riadne nefungovala, ich použitie je nevyhnutné, doba uchovania poväčšine krátka, a preto si od vás nepýtame súhlas na ich uloženie a pristupovanie k nim. Do tejto kategórie zaraďujeme aj cookies vďaka ktorým pre vás uchováme obsah košíka aj bez toho, aby ste boli prihlásení – mnohí z vás od nás vyžadujú, aby ste si knihy, ktoré si u nás odložíte počas roku do košíka, pred Vianocami našli a mohli tak potešiť svojich blízkych perfektnými darčekmi.

Analytické cookies – tieto cookies slúžia na získanie údajov o návštevnosti našej internetovej stránky, informácii o vyhľadávaniach vykonaných na našej stránke a tiež na zisťovanie, ako sa po našej stránke pohybujete, aby sme ju vedeli spraviť pre vás čo najjednoduchšou na používanie. Keďže pri týchto cookies sme vykonali opatrenia, aby sme zabránili ich zneužitiu (anonymizáciu na strane našich dodávateľov) a súčasne sú implementované opatrenia, aby ste ľahko kontrolovali a obmedzovali využívanie týchto cookies, nepýtame si od vás na ich používanie súhlas. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom na odmietnutie cookies si môžete inštalovať softvérový doplnok dostupný tu.

VIVnetworks.com / Conversant (CJ Affiliate)

Adresa: Adresa: VIVnetworks.com s.r.o., Jungmannovo náměstí 753/18, 110 00 Praha 1, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu a kliknutím sem môžete vylúčiť používanie cookies.

Marketingové a reklamné cookies – tieto cookies používame na to, aby sme Vám vedeli zobrazovať reklamu, ktorá Vás podľa Vašich predchádzajúcich preferencií môže zaujímať, na realizáciu obdobných marketingových činností, či za účelom zabezpečenia našej účasti v sieti afilliatneho marketingu. Cookies tohto typu ukladáme iba na základe Vášho súhlasu. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Adresa: Facebook Ireland Ltd. 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Heureka Shopping s.r.o.

Adresa: Karolinská 650/1, 18600 Praha 8 – Karlín, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: QuarticOn S.A. Al. Jerozolimskie 123A 02-017 Warsaw, Poland

Bližšie informácie o ochrane súkromia, vrátane možnosti vylúčiť používanie cookies nájdete tu.

Adresa: L.Svobodu 552/46, Badín 976 32, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: Karpatská 6, Bratislava – Staré Mesto 811 05, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Červnový unboxing #1

Popis:
Můj blog: http://www.suzannesworldofbooks.cz/ Instagram: http://instagram.com/suzanne_a._white …

“>

Leave a Reply