Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl)

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl)

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl)
  • Elérhető fájlok: Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl).pdf, Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl).epub, Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel (Patrik Hartl).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Anotace

Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti.
Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery.
Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl.
A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on!

Tento román autora úspěšných divadelních komedií doporučuje čtenářům Eva Holubová.
Milan Lasica o knize napsal: "Túto knižku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach."
Jiří Menzel ji hodnotí takto: "Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení."">Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.
Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

kniha od: Patrik Hartl

Nenáročná kniha, začátek mě tedy moc nenadchnul, pak se vše zlepšilo a knížku jsem si užíval, pár posledních stránek se to zase trochu zvrtlo divným směrem.

Knížce pomáhá, že se odehrává v českých reáliích, takže dokáže čtenáře více vtáhnout do děje. Kromě toho má dobré téma, každý chlap ví, jaký je to pocit, když mu začíná pomalu ujíždět vlak a zná ten plíživý pocit, jak pomalu opouští své ideály a přizpůsobuje se šedé realitě.

čekala jsem od této knihy víc, za mě nejhorší kniha od Patrika Hartla

Chvíli trvá, než si člověk na postavy zvykne, alespoň u mě to tak bylo.. Zhruba polovina knihy se u mě vinula v duchu “nic extra”, prostě jsem si četbu nijak zvlášť neužívala. Čekala jsem asi větší vtip, hlubší pointu.. Později se to zlomilo a kluci mě začali bavit, jejich životní osudy byly poměrně originální a nakonec to nebylo tak špatné. Nicméně přečíst stačí jen jednou.. Nic to nemění na tom, že autor je sympaťák 🙂

Opět knížka od Hartla která nezklamala! Tyhle vtipné oddechovky miluju 🙂

Kniha se mi lehce četla, asi jsem v ten moment měla i náladu na trochu nadsazeného humoru. Kromě těch svlíkacích, sázkových částí, mi to celé přišlo i dost reálné, životy kluků, všechny ty kotrmelce – život už takový je a dobře to vystihlo to, že nikdy není vše přesně tak, jak si plánujeme. Jako velmi oddechové čtení bych knihu klidně i někomu doporučila..
Každopádně epilog by být vážně nemusel, naprosto zbytečný zvrat a ukončení celé atmošky, kterou jsme jako čtenáři nasáli v pohodových chvilkách předchozí kapitoly, kdy si kluci užívali společného rybaření.
Na film až vyjde ale velmi pravděpodobně mrknu.

Neřekla bych, že když dojde na humor tak jsem nejaka extra náročná. Pobaví mě kde jaká blbina. Humor v této knize byl ovšem tak trapný, že jsem namísto smíchu jen obracela oči v sloup. Kniha je nevkusná a zbytečně vulgární. Myslím, že příběh čtyř mužů, kteří se potřebují ujistit, že ještě nepatří do starého železa by se dal napsat mnohem lépe. Opravdu nechápu hype, který kolem knihy byl.

Fajn kniha psana muzskym pohledem.

Kniha se ke mně dostala po několika týdnech rezervací v knihovně. Dočetla jsem ji do necelé poloviny a končím. Zdá se mi, že je to trochu víc pánské čtení s hláškami o sexu, popíjení s macho vulgaritami. Možná jsem ji nedokázala přijmout jako zábavu a nic jiného mi nenabídla. Tak jsem si řekla, že je na ni škoda času.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Kniha ( měkká vazba )

  • Skladem 5+ ks
  • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
  • Osobní odběr zítra po 15:00 ZDARMA, ( Vyberte prodejnu )

241 Kč s DPH
Ušetříte 28 Kč Běžně 269 Kč

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat. Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato… Přejít na celý popis

Poznejte Monu Kasten, královnu romantického čtení. Její knížky teď objednáte za 149 Kč Více informací

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat. Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti. Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery. Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl. A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on! Tento román autora úspěšných divadelních komedií doporučuje čtenářům Eva Holubová. Milan Lasica o knize napsal: “Túto knižku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach.” Jiří Menzel ji hodnotí takto: “Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení.”

Bestseller v knihy Dobrovský

49. v e-shopu | 40. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.5 z 5 191 hodnocení čtenářů

117× 5 hvězdiček 61× 4 hvězdičky 15× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.2 z 5

3 z 5 hvězdiček Luboš Panda 23. listopadu 2016

Tuhle knihu ocení muži, kteří řeší krizi středního věku. Mladší ani starší lidé ji pravděpodobně nepochopí.

Pomohla vám tato recenze? Ano 274

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Tonda Anděl 1. srpna 2016

To s jakou lehkostí nám autor předává osudy 4 mužů v krizi středního věku, je úžasně úsměvné. Trampoty. Patálie. Jak málo stačí, aby se člověku obrátil poklidný život naruby. Toto dílko by stálo za zfilmování. Jednoznačně doporučuji všem čtenářům, kteří si chtějí při četbě odpočinout a pobavit se.

Pomohla vám tato recenze? Ano 267

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Věra Reňáková 8. ledna 2017

Kniha je dobře psaná, čtivá, vtipná i smutná, vše co v životě bývá. Kamarádství je silné pouto, které může jakkoliv skončit, ale tím líp, když se i zlé překoná a odpustí. A tak by to mělo být, vždyť tu nebudeme věčně, proč si kazit život situacemi, které ani nechceme, přesně je to popsáno i v knize a k zamyšlení sám nad sebou.

Pomohla vám tato recenze? Ano 193

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

3 z 5 hvězdiček A. 23. listopadu 2016

Už dlouho jsem se při čtení nesmála nahlas 🙂 skvělá oddychovka.

Pomohla vám tato recenze? Ano 162

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Petra 5. prosince 2016

Knížku jsem “zhltla” za víkend, vyloženě jsem se těšila, na chvilku klidu, abych mohla číst. Pecka!

Pomohla vám tato recenze? Ano 157

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Praha Václavské náměstí 18. února 2017

Kniha se čte sama jedním dechem. Nejen úsměvně životní situace jsou vyprávěné s lehkostí a humorem. Jednoduchá kniha pro odreagování.

Pomohla vám tato recenze? Ano 143

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Kostka 1. února 2017

Jde o to si dokázat, že i když dávno nejste mladí, ještě pořád dokážete nebýt sráči. A taky o to, že co pomůže jednomo, nemusí nutně pomoci i druhému. S humorem podané vyprávění, které je vhodná snad pro každého – snad kromě těch materialismem a komfornismem zpracovaných sráčů, kterými se hrdinové zoufale snaží přestat být 😀

Pomohla vám tato recenze? Ano 132

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

4 z 5 hvězdiček Markéta 12. února 2017

Knížka mě moc bavila i pobavila. Určitě doporučuji každému, kdo se chce pobavit. Určitě by stálo za zfilmování, jak už tady bylo zmíněno od čtenářů.

Pomohla vám tato recenze? Ano 131

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

4 z 5 hvězdiček nucicek 21. února 2017

Pěkná vtipná oddychovka 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 128

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

5 z 5 hvězdiček Andrea 16. února 2017

Patrik Hartl píše neskutečným způsobem, že se začte i takový nečtivec jako já! Mám všechny 3 tituly a jsem naprosto nadšená s jakým humorem vše podal! Opravdu doporučuji.

Pomohla vám tato recenze? Ano 119

Kniha, Bourdon, 2012, 9788090517301

Další knihy autora

Patrik Hartl

Autor s nezaměnitelným smíchem, muž nabitý energií, člověk mnoha schopností a aktivit. To je Patrik Hartl, který se věnuje filmové, divadelní a televizní režii. To ale není vše! Tento muž stojí také za humoristickou knihou Prvok, Šampón, Tečka a…

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní.

Bežná cena Bežne 12,64 €

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.
Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti.
Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery.
Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl.
A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on!

Tento román autora úspěšných divadelních komedií doporučuje čtenářům Eva Holubová. Milan Lasica o knize napsal: “Túto knižku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach.” Jiří Menzel ji hodnotí takto: “Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení.”

PRVOK ŠAMPÓN TEČKA a KAREL

Tento román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.

Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti. Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery. Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl. A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on!

O KNIZE NAPSALI

“Túto knižku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach.”
Milan Lasica

„Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení.“
Jiří Menzel

SLOVO AUTORA

Letos v srpnu mi švagr nabídnul, že kdybych měl chuť napsat knížku, pomohl by mi s jejím vydáním. Nikdy předtím mě nenapadlo zkusit napsat román. Psal jsem jen divadelní komedie a filmové scénáře. Ale protože jsem měl právě rozpracovaný námět na filmovou komedii o čtyřech kamarádech Prvokovi, Šampónovi, Tečkovi a Karlovi, rozhodl jsem se zkusit jejich příběh tentokrát jako román napsat. Velmi příjemně mě překvapilo, jak je psaní literatury v porovnání s dramatickými texty svobodné a formálně nesvázané. A psaní mě těšilo víc, než jakákoliv práce předtím. Abych měl čas na psaní knížky, musel jsem se sice na několik měsíců finančně hodně uskromnit a rodinný rozpočet utrpěl nezanedbatelné trhliny, ale vůbec toho nelituju. Naopak. Už teď plánuju, jak a kdy napsat další knížku.

PODĚKOVÁNÍ

Děkuju všem kamarádům, kteří mi pomohli s dokončením a vydáním knížky. Především děkuju Ivanovi za návrh, abych vůbec knížku napsal, své ženě za první čtenářskou zpětnou vazbu, Martinovi Hofmannovi a Kateřině Šavlíkové za inspirující připomínky, Evě Popovič , PhDr. Dagmar Machyčkové a Lindě Klecatské za jazykové korektury, Silvii Klasové za korekturu slovenštiny, Markétě Horák za krásnou obálku, Michalovi Hrubému za mnohostrannou výpomoc propagační a prodejní, Tomášovi Přenosilovi za PR management, Yvettě Lizatovič a Point production za propagaci v rámci divadelních představení Caveman, kapele Davida Krause za vystoupení na křestu knihy, policistům z Vyšší policejní školy MV za odborné konzultace, Luďkovi Pravdovi za bezbolestné pořízení mých fotografií, Milanovi Lasicovi a Jiřímu Menzelovi za doporučení a hodnocení knížky, a také Kryštofovi Hádkovi a Evě Holubové za pokřtění.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Vystudoval filmovou a televizní režii na pražské FAMU, kterou absolvoval TV filmem Adam a Eva 2001. Střídavě se věnuje divadelní, filmové a televizní režii. V divadle režíroval řadu divácky velmi úspěšných inscenací (Otevřené manželství, Caveman, Absolvent, Půldruhé hodiny zpoždění, Madame.

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní.

Běžná cena Běžně 269 Kč

Na skladě, posíláme ihned

  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.
Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti.
Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery.
Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl.
A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on!

Tento román autora úspěšných divadelních komedií doporučuje čtenářům Eva Holubová. Milan Lasica o knize napsal: “Túto knižku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach.” Jiří Menzel ji hodnotí takto: “Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení.”

Patrik Hartl

česká, 1976 statistiky · web

Komentáře (20)

Právě jsem dočetla mojí první knížku od Patrika Hartla – Malý pražský erotikon a určitě nebyla poslední.

Prý novodobý Viewegh. tak ať. Oddychovka, co nemá větší ambice než relax a pobavení – navíc ze života. To přesně od Hartla čekám a dostanu. Za mě palec nahoru.

K Hartlovi mne přivedla kamarádka, se kterou se sice vídáme sporadicky, ale pojí nás silné přátelství a každé setkání je něčím obohacující. A tentokrát mne obohatila objevením Patrika Hartla. Jeho knihy jsem četla postupně, jak vycházely, a upřímně musím konstatovat, že nejvíc se mi prostě líbí jeho prvotina. “Prvok, Šampón, Tečka a Karel” mají sice oproti ostatním knížkám obtížně zapamatovatelný název (minimálně co do pořadí jmenovaných postav), ale kniha má své dějové zvraty i poselství, a na rozdíl od ostatních díky menšímu rozsahu čtenáře tolik “nezahlcuje”. U dalších knih mi totiž připadá, že toho měl autor hodně na srdci, a tak je děj leckdy překombinovaný, hutný a odehrává se toho hrozně moc. Kdyby se něco trochu rozmělnilo a natáhlo, anebo nechalo do pokračování či jiné knihy, nebylo by to na škodu. Přesto ale u Hartla hodlám setrvat a číst ho dál. Na rozdíl od Viewegha, kterého jsme svého času skupovaly s kamarádkou, jen co se objevil na pultech knihkupectví, se mi totiž jeho styl líbí mnohem víc, lehkým perem píše i o vážných věcech, a mám pocit, že čtenář, který už má něco odžito, si v něm pokaždé najde něco svého, co ho osloví. V neposlední řadě, co jsem viděla Všechnopárty a četla pár rozhovorů(protože Hartl je teď v kurzu!), na mne autor působí jako sympaťák a hezky se na něj dívá :-). Jen jeho smích bych doma asi nedávala, nad tím jsme s manželem kroutili hlavami ještě hodně dlouho :-D.

Teď jsem si ještě po sobě přečetla komentáře k jednotlivým přečteným knížkám a udělala si radost. U Šampona, Prvoka a spol. (já je prostě ve správném pořadí nedám!) jsem si přála zfilmování, a co jsem pochytila v další Všechnopárty, tentokrát s Martinem Hofmannem, film bude. Hofmann prohlásil, že v něm hraje postavu, která i myslí, takže tipuji Karla? a velmi se těším!

Myslím si, že Patrik Hartl ve svých románech dokonale vystihl dobu, ve které žijeme a stejně tak i postavy, o kterých píše. Mám ho ráda a vždy se těším na to, co nového nám nabídne. Někdy mám pocit, že všechno beru až moc vážně. A tak se ráda od toho všeho současného dění odreaguji a přečtu si, jak se se životem “perou” s tou dnešní dobou jeho hrdinové. Četba pro chvíle odpočinku. A Patrika Hartla si řadím mezí své oblíbené spisovatele.

Kniha: Prvok, Šampón, Tečka a Karel – Patrik Hartl

Kniha: Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Autor: Patrik Hartl

Předpokládaný termín doručení dle zvoleného dopravce:
GLS: 18.2.2020
Česká pošta: 18.2.2020

Osobní odběr
Předpokládané připravení zboží proběhne v odpoledních hodinách dle zvoleného místa v termínu:
Ostrava: 17.2.2020
Plzeň: 17.2.2020
Ostatní výdejny: 18.2.2020
Uloženka: 18.2.2020

Pozn.: doručení nebo připravení na výdejním místě závisí na nejpomalejším produktu ve Vaší objednávce.‘, -80, 15);” onmouseout=”hide_help();”>Kdy zboží dostanu

brožovaná
1. vydání, 2012
Skladem

90%
10 hodnocení

100%
1 recenze
počet hodnocení
91 % celkové hodnocení
10 hodnocení + 1 recenze
Nakladatelství: » Bourdon
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2012
Počet stran: 270
Rozměr: 170 x 122 x 21 mm
Vydání: 1. vyd.
Vazba: Vázaný
Umístění v žebříčku: 52. nejprodávanější kniha za poslední měsíc
Hodnocení: 210. nejlépe hodnocená kniha
Datum vydání: 1. 3. 2012
Nakladatelské údaje: V Praze, Bourdon, 2012
ISBN: 978-80-905173-0-1
EAN: 9788090517301

Prvok, Šampón, Tečka a Karel jsou kamarádi ze střední školy. Jejich životy pomalu postupují do středního věku a oni si uvědomují, že spousta věcí je jinak, než si v mládí předsevzali. Pokusí se tedy pomocí série bláznivých úkolů obvzláštnit svoje každodenní stereotypy a laxní vnímání světa nahradit znovu vzrušením a dobrodružstvím. Každý s nich je jiný a každý potřebuje pomoci s jiným problémem. Někomu se to podaří lépe, někomu hůř, ale změna nakonec dostihne všechny z nich.

Svěže napsaný mužský příběh je Hartlovou literární prvotinou, ale autor má za sebou již zkušenosti z psaní a proto je kniha příjemně čtivá bez začátečnických přešlapů. Nejsou zde pokládány hlubokomyslné otázky, cílem je hlavně pobavit a také ukázat, že ačkoliv málokdo z životního balancování vychází vítězně, nikdy není pozdě s tím něco dělat.

Patrik Hartl – Nejlepší víkend – ČESKÝ BESTSELLER 2018

Popis:
Patrik Hartl

Leave a Reply