Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith)

Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith)

Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith)
  • Elérhető fájlok: Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith).pdf, Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith).epub, Kniha Ve službách zla (Robert Galbraith).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Ve službách zla

kniha od: Robert Galbraith (p)

Tak zase za 5*. Cormoran a Robin opět excelují. Líbila se mě nejen kriminální zápletka, ale i osobní životy hlavních postav. Čekám na Smrtící bílou a pořád nejsem v knihovně na řadě.

Třetí díl této skvělé série mne opět uchvátil a to po přečtení pouhých pár stránek. Hned na začátku knihy se rozjede úžasné pátrání. Čtenáři je odhaleno Robinino temné tajemství, díky čemuž dochází k upevnění vztahu Robin a Strika. Myslím, že nejsem jediná, kdo by si přál, aby ti dva byli spolu, ale souhlasím i s tím, že by kniha ztratila docela dost napětí, které v jejich vztahu panuje. V mnoha komentářích lidé vytýkají, že je zde mnoho zbytečných popisů, které odvádějí pozornost a zbytečně natahují knihu na obrovské množství stránek a že se po přečtení knihy v podstatě nic moc v příběhu neděje. Tento názor nikomu nezazlívám. Je potřeba to brát tak, že tento styl psaní je pro autorku typický a tyto knihy prostě nesednou každému (tak jako u spousty jiných knih). Mně osobně tento styl psaní vyhovuje, líbí se mi občasné detailní popisy, i Strikovo neustálé stěžování na bolavé koleno a Robinino fňukání ohledně práce (upřímně, kdo z nás by na jejich místě nefňukal také. )
Příběh mě znovu vtáhl a jen stěží jsem se od něj odpoutávala. Odhalení, tentokrát masového vraha, mi opět vyrazilo dech. Obdivuji ten nápad autorky, že pokaždé vymyslí tak dokonalou zápletku. Kniha se mi opravdu moc líbí a s velkou chutí otevírám čtvrtý díl. Mohu říct, že s velkým napětím přemýšlím, co se bude dál vyšetřovat? Co Robin? Co Strike? Co Matthew? Odpověď na poslední otázku: za mě je to pěkný mizera, ale to ať si posoudí každý z vás.

První kniha od JKR, jelikož mě minula mánie okolo knih z Bradavic, takže jsem si dal až detektivku a rovnou třetí díl série. To si myslím, že nebylo na závadu, neměl jsem pocit, že bych se nějak těžce dostával do děje nebo tak. Příběh byl zajímavý, byť jsem měl problém se dvěma věcma, které se promítly do hodnocení. Jednak mi přišla knížka hodně rozvláčná, pořád nějaké popisy na půl stránky, flashbacky a podobně (až se mi vybavila Babička od Němcové, která je pro mě etalonem popisnosti a neposouvání děje. ) a druhou hvězdičku v hodnocení musím sundat za postavu Robin. Ta postava mi absolutně nesedla, měl jsem pocit, že si na něco pořád stěžuje, že ona je nejlepší a nikdo to nedocení, no, prostě ne. Přemýšlím, zda mám motivaci číst v sérii něco další. Ale to si asi raděj dám něco ze severu, kde to odsýpá jiným tempem.

A zase to dokázala. Je mi záhadou, jak to dělá, ale je to výborné, nápadité, čtení.

Jsem veliký fanda této série. Opět skvěle napsáno. Od začátku tři podezřelí, všichni neskuteční záporáci. Nová postava na scéně – Kudla a sehraje důležitou roli. Vyřešení je logické a zároveň zase překvapivé. Mezi Robin a Matthewem to skřípe, ale vypadá to, že to šťastně končí . Nebo ne? Co přinese Smrtící bílá?
Joan R. je prostě mistr slova, vše je propracované, pečlivě zasazeno do britských reálií, kniha nenudí i přes to velké množství stránek.

Tahle série má vzestupnou tendenci. Po přečtení Volání kukačky jsem si říkala, že měla Rowlingová raději zůstat u fantasy pro děti. Díky zdejšímu hodnocení jsem dala šanci dalším dílům, které se mi už líbily o poznání více. Jen mi přijde, že Rowlingová trochu moc tlačí na pilu, aby čtenáře odvedla od správné stopy.

Třetí případ i příběh je opravdu hodně moc dobrý. Prostě Cormoran a jeho Robin rozplétají zapeklitý případ psychopata co nesnáší Strika. Tohle s prominutím mělo fakt koule se vším všudy” Doporučuji celou sérii

Začátek super. Pak to na dalších cca 100 stranách nebylo tak zajímavé a napínavé, ale neřekla bych, že by tam bylo něco zbytečného. A dál už to jelo jako po másle.
Jo, a zmínka o kytkách mně osobně k odhalení pachatele opravdu nepomohla. 🙂

Robert Galbraith

Robert Galbraith je pseudonym světoznámé britské spisovatelky J. K. Rowlingové, která se proslavila knihami o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, které si získaly obrovskou popularitu po celém světě, včetně několika ocenění. Všech sedm knih bylo zfilmováno a prodalo se jich na 400 milionů kopií. Píše však i novely pro dospělé a kriminální příběhy, které publikuje právě pod pseudonymem Robert Galbraith. Je dvanáctou nejbohatší ženou ve Velké Británii a deník Forbes jí zařadil na osmačtyřicátou příčku v žebříčku nejvlivnějších lidí světa.

Robert Galbraith’s highly acclaimed novel The Cuckoo’s Calling was an international number one bestseller, garnering praise from critics and crime fans alike. The second and third novels in the series, The Silkworm and Career of Evil, also topped the bestseller charts. Robert Galbraith’s Cormoran Strike series has been adapted for television, produced by Brontë Film and Television. Robert Galbraith is a pseudonym of J.K. Rowling, bestselling author of the Harry Potter series and The Casual Vacancy.">

Britská spisovatelka, známá zejména díky knižní sérii o Harrym Potterovi.

Robert Galbraith je pseudonym světoznámé britské spisovatelky J. K. Rowlingové, která se proslavila knihami o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, které si získaly obrovskou popularitu po celém světě, včetně několika ocenění. Všech sedm knih bylo zfilmováno a prodalo se jich.

Kniha: Ve službách zla – Robert Galbraith; pseudonym J. K. Rowlingové

Kniha: Ve službách zla
Autor: Robert Galbraith ; pseudonym J. K. Rowlingové

Předpokládaný termín doručení dle zvoleného dopravce:
GLS: 18.2.2020
Česká pošta: 18.2.2020

Osobní odběr
Předpokládané připravení zboží proběhne v odpoledních hodinách dle zvoleného místa v termínu:
Ostrava: 17.2.2020
Ostatní výdejny: 18.2.2020
Uloženka: 18.2.2020

Pozn.: doručení nebo připravení na výdejním místě závisí na nejpomalejším produktu ve Vaší objednávce.‘, -80, 15);" onmouseout="hide_help();">Kdy zboží dostanu


85% 6 hodnocení
70% 1 recenze počet hodnocení
83 % celkové hodnocení
6 hodnocení + 1 recenze
Nakladatelství: » PLUS
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 2016
Počet stran: 576
Rozměr: 145 x 205 mm
Vydání: Vydání první
Spolupracovali: přeložil Ladislav Šenkyřík
Skupina třídění: Anglická próza
Vazba: vázaná s laminovaným potahem a přebalem
Umístění v žebříčku: 389. nejprodávanější kniha za poslední měsíc
Novinka týdne: 2016-18
Datum vydání: 26. 4. 2016
ISBN: 9788025905289
EAN: 9788025905289

Představte si, že jednoho dne obdržíte balíček s useknutou ženskou nohou. I neohroženou Robin Ellacottovou, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika, tento záhadný balík vyděsí k smrti. Jejího šéfa hned tak nic nerozhodí, ale ani on tuhle výstrahu nebere na lehkou váhu. V minulosti narazil na čtyři osoby, které přicházejí v úvahu jako viníci – a Strike moc dobře ví, že žádná z nich se neštítí ani nejhoršího násilí. Policie se zaměří na jednoho z podezřelých, jenže Strikovi je čím dál jasnější, že právě ten pachatelem není. Spolu s Robin se pustí do pátrání na vlastní pěst a ponoří se do temných a zvrácených světů zbylých tří podezřelých. Záhy však dojde k dalším hrůzným činům a Strikovi s Robin začne rychle docházet čas. Nakladatelská anotace Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin, ve kterém se vydávají po stopách vraha z minulosti, který jim posílá kusy lidských těl.

Cormoran Strike čelí pomstě v nejtemnějším případu své kariéry.

Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na křižovatce osobních i profesních životů.

Představte si, že jednoho dne obdržíte balíček s useknutou ženskou nohou… I neohroženou Robin Ellacottovou, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika, tento záhadný balík vyděsí k smrti. Jejího šéfa hned tak nic nerozhodí, ale ani on tuhle výstrahu nebere na lehkou váhu. V minulosti narazil na čtyři osoby, které přichází v úvahu jako viníci – a Strike moc dobře ví, že žádná z nich se neštítí ani nejhoršího násilí. Policie se zaměří na jednoho z podezřelých, jenže Strikovi je čím dál jasnější, že právě ten pachatelem není. Spolu s Robin se pustí do pátrání na vlastní pěst a ponoří se do temných a zvrácených světů zbylých tří podezřelých. Záhy však dojde k dalším hrůzným činům a Strikovi s Robin začne rychle docházet čas.

„Čiré potěšení. Proč jsou tyto romány tak skvělé: jsou to chytře napsané detektivky s napínavou zápletkou, v nichž je vše, co k tomuto žánru patří (kladný i záporný hrdina, vodítka, zvraty, vražda!), ale navíc i neuveřitelný emocionální a mravní náboj.“

„Strike s Robin jsou neodolatelní jako vždycky.“

– The New York Times

„Klasika, kterou si naplno vychutnáte. Už teď se nemůžu dočkat dalšího Strikova dobrodružství.“

„Detektivka, které rázem propadnete a budete chtít další.“

– The Financial Times

ROBERT GALBRAITH je pseudonym J. K. Rowlingové, autorky řady knih o Harrym Potterovi a románu Prázdné místo. Ve službách zla je po Volání Kukačky (2014) a Hedvábníkovi (2015) třetím svazkem v sérii detektivních románů s charismatickým Cormoranem Strikem v hlavní roli. Romány Roberta Galbraitha s detektivem Cormoranem Strikem budou zfilmovány jako televizní seriál pro stanici BBC One ve společnosti Brontë Film and Television Ltd.

Próza – beletrie > Sci-Fi > Světová beletrie, sci-fi

Próza – beletrie > Detektivky

Próza – beletrie > Romány > Detektivní romány

Próza – beletrie > Romány > Romány dle národů > Anglické romány

Katalog předmětový > D > Detektivka

Katalog předmětový > S > Světová beletrie

Próza – beletrie > Další formy prózy > Prózy > Detektivka, thriller, světová beletrie

Katalog vybraných autorů > G > Galbraith – Robert Galbraith

Katalog nakladatelství > P > PLUS

Vybrané knižní novinky

ZenaVKnihach.cz 2018-06-08
Cormoran Strike potřetí
Recenzní výtisk ještě před tím, než kniha vyjde! Sen každého knihomola 🙂

Třetí případ Cormorana Strikea je pěkná bichle – přesně má 578 stran, což je zhruba o stovku víc než předchozí díly. To jsem si ovšem musela vyhledat, protože od J.K.R. jsem četla Harryho a tím to končí, takže Cormoranem jsem nepolíbená. Což má nevýhodu, že s předchozími díly nemůžu srovnávat, a výhodu, že jsem knihu otevírala bez zásadních očekávání a minulostí nezatížená. I když. od Prázdného místa mě odradila obálka, anotace i vlažné recenze. Takže ani Cormoran mě pak nelákal. Ale když dostanete knihu v pátek před oficiálním pondělním vydáním. Čeká vás dlouhý víkend a spánkový deficit, protože neodoláte a říkáte si: tak se ukaž!

Atmosférou vás vtáhne už první stránka a každé přirovnání sedne jak prdel na hrnec. Taky uříznoutou nohu nemáte v poště každý den. Na dvacáté stránce začnete mít podezření ohledně toho, jak se bude vyvíjet vztah Cormorana a Robin, a to – jak jsem psala – bez ohledu na předchozí dva díly.

Zhruba ve dvou třetinách to začalo trošku drhnout: podezřelých je moc, společná historie příliš vzdálená a vyšetřování stojí víceméně na místě. Robin se nemůže rozhodnout, jestli je svatba fakt dobrý nápad. Strike zase neví, jestli by ve vztahu k jeho asistentce bylo moudré překročit rámec profesionality. Tenhle motiv už tu byl mockrát a upřímně mi bylo celkem jedno, jestli se ti dva dají dohromady, nebo ne, ale nudilo mě to s nimi pořád řešit.

A nevím, jestli to o mně něco vypovídá, ale nejvíc mě bavily pasáže, vyprávěné pachatelem 😉 Jak přemýšlí a jak se na své činy připravuje. A pokud jste zatím stejně jako já neměli tušení o úchylce, kdy člověka přitahují lidé s chybějícími končetinami nebo o poruše, kdy se vlastní končetiny toužíte zbavit, otevře se vám nový vesmír!

Zločinec byl nakonec dopaden, ovšem vztah ústřední dvojice slibuje řekla bych ještě nějaký ten díl do budoucna, takže fanoušci se mají na co těšit.

ROBERT GALBRAITH

Robert Galbraith je pseudonym bristké spisovatelky Joanne Rowlingové.

Joanne K. Rowlingová je známá po celém světě díky knižní sérii o Harrym Potterovi, kterou vytvořila mezi lety 1997 až 2008. Po krátké pauze se vrátila k psaní, ale s odlišnou tématikou, a pod pseudonymem Robert Galbraith se pustila do kriminálních románů.

Ve službách zla

Kniha ( měkká vazba )

  • Skladem 3 ks
  • Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 19.2. u Vás doma (Typy doručení)
  • Osobní odběr zítra po 15:00 ( Vyberte prodejnu )

268 Kč s DPH
Ušetříte 31 Kč Běžně 299 Kč

  • Kniha ( pevná vazba ) 269 Kč s DPH Skladem
  • Audiokniha ( CD ) 348 Kč s DPH Skladem

Poznejte Monu Kasten, královnu romantického čtení. Její knížky teď objednáte za 149 Kč Více informací

Představte si, že obdržíte balíček s useknutou nohou… Neohroženou Robin, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika vyděsí záhadný balík k smrti. Jejího šéfa jen tak něco nerozhodí, ale tentokrát mu je jasné, že jde o výstrahu a vrah ho dobře zná. Z minulosti ho napadají čtyři osoby, které by mohly být viníky. Chce-li zachránit Robin i svůj podnik, musí se pustit do vyšetřování a ponořit se do zvrácených a temných světů podezřelých. Záhy dochází k dalším zločinům a Strikovi s Robin začne docházet čas…

Bestseller v knihy Dobrovský

2610. v e-shopu | 3506. minulý týden

68. v Světové detektivky | 77. minulý týden

Novinka Roberta Galbraitha je viditelně temnější a mrazivější než oba její předchůdci. Zatímco ve Volání Kukačky a Hedvábníku se násilí vyskytovalo spíše okrajově, Ve službách zla se s brutálními výjevy setkáme znatelně častěji.

Marcela G.

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 72 hodnocení čtenářů

55× 5 hvězdiček 11× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

5 z 5 hvězdiček LejllinkaDi 9. prosince 2016

Knížku jsem ještě nepřečetla celou,ale i tak můžu ohodnotit,že je skvělá!!

Pomohla vám tato recenze? Ano 142

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

5 z 5 hvězdiček lenka 27. prosince 2016

Už třetí příběh , který se nedá odložit.

Pomohla vám tato recenze? Ano 138

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

5 z 5 hvězdiček Míša 4. prosince 2016

JR píše skvěle, jak pro děti, tak i dospělé. Detektivka ma chytlavý příběh, ne vždy úplně pozitivní postavy a skvělé rozuzlení. 5*

Pomohla vám tato recenze? Ano 135

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

4 z 5 hvězdiček 1. září 2017

Pro mě zatím nejslabší z celé série o Cormoranovi a Robin.

Pomohla vám tato recenze? Ano 122

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

5 z 5 hvězdiček Anonym 13. září 2017

Opět čtivě napsáno, příběh zajímavý. prostě klasická Rowlingová

Pomohla vám tato recenze? Ano 113

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

5 z 5 hvězdiček Lucie Říhová 2. září 2017

Dobrá zápletka, děj má spád – za mě zatím nejlepší díl série. 🙂 J.K.R. se pořád zdokonaluje jakožto detektivní autorka a její romány jsou čím dál lepší!

Pomohla vám tato recenze? Ano 111

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905289

5 z 5 hvězdiček Kateřina Zelenková 5. září 2017

Super napínavé čtení. A jako vždy dobrá zápletka.

Pomohla vám tato recenze? Ano 107

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905760

5 z 5 hvězdiček Petra M. 13. září 2017

A došlo i na hlavní hrdiny. Nečekaný detektivní příběh. A teď? Teď potřebuji další díl 🙂

Pomohla vám tato recenze? Ano 103

Kniha, PLUS, 2016, 9788025905760

5 z 5 hvězdiček 31. srpna 2017

Pro mě nejlepší knihou zůstává Volání Kukačky, na můj vkus je kniha trošku zdlouhavá, hodně věcí z minulosti, děj se vleče.

Robert Galbraith

Robert Galbraith je pseudonym světoznámé britské spisovatelky J. K. Rowlingové, která se proslavila knihami o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, které si získaly obrovskou popularitu po celém světě, včetně několika ocenění. Všech sedm knih bylo zfilmováno a prodalo se jich na 400 milionů kopií. Píše však i novely pro dospělé a kriminální příběhy, které publikuje právě pod pseudonymem Robert Galbraith. Je dvanáctou nejbohatší ženou ve Velké Británii a deník Forbes jí zařadil na osmačtyřicátou příčku v žebříčku nejvlivnějších lidí světa.

Robert Galbraith’s highly acclaimed novel The Cuckoo’s Calling was an international number one bestseller, garnering praise from critics and crime fans alike. The second and third novels in the series, The Silkworm and Career of Evil, also topped the bestseller charts. Robert Galbraith’s Cormoran Strike series has been adapted for television, produced by Brontë Film and Television. Robert Galbraith is a pseudonym of J.K. Rowling, bestselling author of the Harry Potter series and The Casual Vacancy.">

Britská spisovatelka, známá zejména díky knižní sérii o Harrym Potterovi.

Robert Galbraith je pseudonym světoznámé britské spisovatelky J. K. Rowlingové, která se proslavila knihami o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, které si získaly obrovskou popularitu po celém světě, včetně několika ocenění. Všech sedm knih bylo zfilmováno a prodalo se jich.

Hedvábník

kniha od: Robert Galbraith (p)

Lepší než Volání kukačky.Pokud poroste kvalita příběhu s postupujícím dílem,budu jen ráda.Oblíbila jsem si detektiva Strikea i jeho partnerku Robin.Miluju styl psaní J.K.R. Super napínavá detektivka,ikdyž jsem měla dobré podezření od půlky,bavilo mě to moc.Dokonce jsem si dala limit 100 stran za den , aby mi chvilku kniha vydržela.Ne vždy se mi to podařilo splnit 🙂

Druhé pokračování sympatické detektiva a jeho asistentky je v mých očích o něco málo slabší než předchozí dobrodrůžo, hlavně díky tomu, že mě prostředí spisovatelské smetánky moc nebavilo. Na nižším hodnocení má taky svůj podíl natahovaná ( nastavovaná ) délka a samotný motiv vraha a způsob provedení mi nepřišel nijak zvlášť pravděpodobný a vyznělo mi to dost překombinovaně, stejně jako neustálé omílání bolavé detektivovy hnáty a mizerné finanční situace. Dávám tentokrát lepší průměr a doufám v lepší zítřky v díle č.3 – 65 %

Napětí a rafinované zápletky, divočina i rozum.

nemohu jinak, nez opetovne slozit poklonu autorce za uzasne napsany druhy dil. od zacatku az do konce jsem hltala kazde slovo, obcas jsem se pristihla, ze nedokazu knihu jen tak odlozit a prestat cist. velmi ocenuji celou zapletku, ktera vas jednoduse vtahne do deje a az do posledni chvile netusite, kdo je skutecnym vrahem. uprimne, ja sazela na nekoho uplne jineho, ale nebudu prozrazovat . knihu rozhodne doporucuji milovnikum skvelych detektivek a uz oteviram s chuti treti dil.

Asi maličko natahovaná, ale zase poutavá četla. Jak to ta baba dělá?

Druhý případ a druhý příběh co stojí za přečtení. Doporučuji

Kniha se mi četla výborně. Příběh a vývoj postav byl velmi dobrý. Líbilo se mi i to jak byl napsaný konec.

Mám ráda klasické detektivky s tradičním vyšetřováním, ať už v podání policisty, nebo soukromého detektiva, jako v tomto případě. Jsem spokojená i proto, že jsem neměla jistotu pachatele až do konce a autorka si mě povodila od jednoho podezřelého ke druhému. Trochu mi vadila jen občas zbytečná mnohomluvnost, která knížku jen natahovala.

RECENZE Ve službách zla Robert Galbraith | Mollyvknize

Popis:
Ahoj všem! 🙂 Právě sledujete videorecenzi na knihu ve službách zla od

“>

Leave a Reply