Kniha Andělé smrti (Meg Cabot)

Kniha Andělé smrti (Meg Cabot)

Kniha Andělé smrti (Meg Cabot) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Andělé smrti (Meg Cabot)
 • Elérhető fájlok: Kniha Andělé smrti (Meg Cabot).pdf, Kniha Andělé smrti (Meg Cabot).epub, Kniha Andělé smrti (Meg Cabot).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Meg Cabot

Patricia Cabot, Jenny Carroll, Meggin Cabot pseudonymy

americká, 1967 statistiky · web

Nová kniha

Olivii bude brzy třináct. A co víc, konečně už začíná zvládat „princeznování“. Nejvyšší čas, protože její sestře Mie se mají každou chvíli narodit dvojčata! Tohle je nejs. detail knihy

Populární knihy

Komentáře (26)

Z autorky nejsem tak nadšená jako většina čtenářů. Četla jsem sérii Princezniny deníky a Hrdinkou snadno a rychle a popravdě jsou mi hlavní hrdinky nesympatické.
Určitě v nejbližší době nehodlám číst další počiny této autorky i když uznávám že její styl psaní je velice osobitý a snadno stravitelný.

A holky, abyste se mi tu než se KK konečně rozhoupe nenudily, tak sem hodím odkázek na nejstarší blog o Meg, pro ty které ho ještě neznají: http://mediator.blog.cz/ krom nějakých info o ní, jejím nej dílku Mediátorovi, mě osobně teď nejvíc zajímá sekce fanfikce.-)
Omluvte, že je tam poněkud mrtvo.-/

Takže holky, případně i kluci, pokud toto čtete a stáli byste o dotisk Mediátora od Meg Cabot, připojte, prosím, podpis pod tuto petici, je na čase trochu popostrčit vydavatelsví.-/

Prý se nechystají to ani dotisknout či nově vydat a celkově vydat cokoliv k této sérii. -////

Výborná autorka, jen škoda, že u nás zatím nevyšly všechny její knížky.

Tak toto je prostě spisovatelka, se kterou rostu 🙂 Její knihy mě provází od dětství, počínaje Princezninými deníky, přes Mediátora, V kůži supermodelky, přes Nenasytnou k Lizzie Nicholsové a Heather Wellsové. Její knihy mám moc moc ráda a nikdy mě nezklamaly. Prostě je to vyloženě můj šálek kávy! 🙂

Meg Cabot je jedna z úžasných spisovatelek. První kniha , kterou jsem o ní četla byla Allie Finklová: Holčičí pravidla a to ostatní už šlo potom nějak samo.

Skvělé čtení, humorné, odpočinkové a takové, že se nemůžete od knuhy odtrhnout. Mám ji moc ráda !!

Na jejích princezniných denících jsem prakticky vyrůstala a neustále se k nim ráda vracím 🙂

LEGIE – databáze knih Fantasy a Sci-Fi

Meg Cabot

Andělé smrti

série: Mediátor
díl v sérii: 3

originální název: Reunion
jiný (obecně známý) název: Mean Spirits
originál vyšel: 2001

Duchové nejsou pejsci, a tak nepřiběhnou na zapísknutí. Jenomže čtveřice mladých, krásných a úspěšných maturantů z konkurenční školy, kteří minulou sobotu večer sletěli po srážce s dalším autem z romantických skalisek Big Sur přímo do Pacifiku a teď čekají na lístek do nebe, má na věc jinačí názor. Jejich snobská budoucnost je nenávratně v tahu a vztek jimi cloumá do té míry, že se svému vrahovi hodlají pomstít metodou oko za oko, zub za zub. Susannah Simonová, která má coby krotitelka duchů na starost kalifornské město Carmel-by-the-Sea a přilehlé pobřeží, pochopí v plážovém obchůdku, v masopustně vyzdobném obchodním centru i při odpoledním koupání, že s touhle partičkou rozzuřených andělů bude hodně těžké pořízení, dokud nedojdou klidu a míru.

Kniha Meg Cabotová: Mediátor Andělé Smrti

⛔ Zboží bylo prodáno, nyní nejde zakoupit 101000000030010

Tématicky podobné zboží

Upozorním vás, až bude zboží znovu v nabídce

Někdo byl rychlejší. Tenhle kousek už si ode mě bohužel nekoupíte. Ale nic není ztraceno. Můžete mi tu nechat svou e-mailovou adresu a jakmile se ke mě stejný produkt znovu dostane, pošlu Vám upozornění. Nebo si můžete vybrat z podobných produktů.

Meg cabot 3.Andělé smrti .pdf

 • Hodnocení 0 , Líbí se mi., Nelíbí se mi.
 • Oblíbené
 • Sdílet
 • Nahlásit

Pro zkopírování souboru do Oblíbených se musíte nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se.

Cena stažení za méně než 1 Kč*

Víte, kolik GB ještě prostahovat, abyste dostal odměnu z programu CreditBack?

Víte, že dostanete část prostahovaného kreditu zpět? Máme nový program CreditBack.

Obsah: MediГЎtor – AndД›lГ© smrti

TЕ™etí kniha série Mediátor.

Duchové nejsou pejsci, a tak nepЕ™ibД›hnou na zapísknutí. JenomЕѕe ДЌtveЕ™ice mladých, krásných a úspД›šných maturantЕЇ z konkurenДЌní školy, kteЕ™í minulou sobotu veДЌer sletД›li po sráЕѕce s dalším autem z romantických skalisek Big Sur pЕ™ímo do Pacifiku a teДЏ ДЌekají na lístek do nebe, má na vД›c jinaДЌí názor. Jejich snobská budoucnost je nenávratnД› v tahu a vztek jimi cloumá do té míry, Еѕe se svému vrahovi hodlají pomstít metodou oko za oko, zub za zub. Susannah Simonová, která má coby krotitelka duchЕЇ na starost kalifornské mД›sto Carmel-by-the-Sea a pЕ™ilehlé pobЕ™eЕѕí, pochopí v pláЕѕovém obchЕЇdku, v masopustnД› vyzdobeném obchodním centru i pЕ™i odpoledním koupání, Еѕe s touhle partiДЌkou rozzuЕ™ených andД›lЕЇ bude hodnД› tД›Еѕké poЕ™ízení, dokud nedojdou klidu a míru.
Ale kdo je za jejich smrt odpovД›dný? Náhoda? BoЕѕí mlýnky? TЕ™ídní génius Michael Meducci, který moЕѕná bude jednou pohádkovД› zazobaný jako Bill Gates a má tД›lo jako Adonis, ale zpЕЇsoby mouly, jenЕѕ se nepЕ™ítomnД› plouЕѕí školou, jako by uЕѕ teДЏ byl zombík? A k tomu všemu podivná zdrЕѕenlivost ducha Jesseho, který bydlí v hrdinДЌinД› pokojíДЌku nД›kdy od roku 1850 – a poЕ™ád se k niДЌemu romantickému neodhodlal. Trochu moc starostí na jednu vД›ДЌnД› zaneprázdnД›nou mediátorku, kdyЕѕ uváЕѕíme, Еѕe by se radši mД›la vД›novat své newyorské návštД›vД› a ze všeho nejvíc se douДЌit geometrii. Ale to asi neznáte Susannah a zpЕЇsoby, kterými pЕ™i mД›síДЌku lifruje paranormální bytosti do Еѕádoucích posmrtných destinací. RaДЌte se seznámit, pokud jste zatím nemД›li to potД›šení!

BloggerIw

Don´t dream your life, live your dream

Meg Cabot

Meg Cabotová patří k současným americkým autorkám, které tvoří knihy především pro mládež.
Její život začal prvního února 1967 v Bloomingtonu v Indianě během nadvlády čínského horoskopického Koně (Fire Horse), známého smolařského znamení. Když vyrůstala, tak to lidé v jejím okolí naštěstí brali v potaz, alespoň do té doby, než dvakrát propadla z algebry, což zřejmě nebylo vinou horoskopu. Roku 1991 absolvovala na univerzitě v jejím rodném státě bakalářský stupeň. Poté se přestěhovala do New Yorku, kde se bez valného úspěchu pokoušela o kariéru ilustrátorky. Začala se věnovat své oblíbené činnosti – psaní příběhů. Vystřídala mnoho zaměstnání, pracovala například jako zástupkyně ředitele studentské koleje, což jí občas chybí. V roce 1993 se v aprílový den provdala za básníka Benjamina D. Egnatze.
Vytvořila více než čtyřicet knih pro mládež i dospělé, zřejmě nejznámější se stala série The Princess Diaries (Princezniny deníky), která byla publikována v 37 zemích a dva díly byly zfilmovány. Kromě toho napsala například sérii The Mediator (Mediátor) a 1-800-Where-R-You a mnoho historických romantických příběhů pod pseudonymy.
V květnu 2006 uveřejnily noviny Harvard Crimson, že devatenáctiletá autorka Kaavya Viswanathan okopírovala některé pasáže z Princezniných deníků do svých vlastních knih, které byly následně stáhnuty z prodeje.
V současné době dělí svůj čas mezi NewYork a Key West spolu s její kočkou Henriettou a manželem, který neví, že se oženil s horoskopickým Koněm. Neříkejte mu to, prosím.

Patricia Cabot vlastním jménem Meggin Patricia Cabot se narodila 1. února 1967 v Bloomingtonu, Indiana, USA. Její cesta k psaní novel a románů vedla přes New York, kde se nejdříve pokoušela uspět jako ilustrátorka. To jí však neuspokojovalo, a právě nespokojenost při ilustrování jí přivedla k realizaci jejího největšího hobby – psaní novel. Přesto, než vydala svou první knihu, vystřídala několik zaměstnání a dodnes ráda vzpomíná na své místo asistentky managera newyorské univerzitní koleje.

V současné době je Patricia-Meg autorkou skoro 50ti knih pro děti, teenagery i dospělé, které se v milionech prodávají po celém světě. U nás je Patricia dobře známá pod jménem Meg Cabot, a to díky její sérii knih Deník princezny o Mie Thermopolisové, manhattanské studentce, která se téměř přes noc stane následnicí trůnu v Genovii a sérii knih Mediátor o studentce Susannah, která je mediátorka a díky této její neobvyklé schopnosti ji zbloudilé duše, toužící po pomoci, pronásledují téměř na každém kroku.

Pod pseudonymem Patricia Cabot napsala 6 romantických knih a na jedné spolupracovala s dalšími autorkami romantických novel. U nás zatím Patricii vyšly pouze dvě knihy (a to ta, na které spolupracovala s dalšími autorkami +pouze jeden jediný samostatný román!), a tak by bylo načase české čtenáře a čtenářky potěšit dalším překladem.

Meg Cabot se v roce 1993 vdala za Benjamina D. Egnatze spisovatele a básníka, manželé v současnosti žijí střídavě v Key West, Indianě a v New York City. Společnost jim doma dělá jejich milovaná jednooká kočka Henrietta. Více se o Meg a její tvorbě dozvíte na jejích webovkách.

Tato autorka má na kontě hodně knih a tak sem na ukázku přidám jen některé.

Mediátor. Andělé smrti – Andělé smrti

Meg Cabotová ; [přeložila Jana Jašová]

nakladatel Knižní klub
rok vydání 2004
vydání Vyd. 1.
jazyk česky
místo Praha
stran 199
rozměry 21 cm
ISBN 80-242-1350-8 (váz.)

Tuto knihu nikdo nenabízí

Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Zaregistrovat

Tuto knihu shání 20 uživatelů

Pokud ji vlastníte, můžete jim ji nabídnout.

Sháním tuto knihu

Jakmile knihu někdo nabídne, dáme vám vědět.

Historie prodejů

Toto vydání se u nás v minulosti prodalo 6krát.

Meg Cabotová

Mediátor 5 – V pasti (Meg Cabotová)

Mediátor 5 – Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 184 str. – ISBN: 80-242-1677-9 – Kniha Zobraziť viac

Zamilovaná princezna (Meg Cabotová) [CZ]

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 206 str. – ISBN: 80-242-0970-5 – Kniha Zobraziť viac

Andělé smrti – Mediátor

Duchové nejsou pejsci, a tak nepřiběhnou na zapísknutí. Jenomže čtveřice mladých, krásných a úspěšných maturantů z. Zobraziť viac

Povinnosti princezny (Meg Cabotová)

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 208 str. – ISBN: 80-242-1202-1 – Kniha Zobraziť viac

Místo pro princeznu! (Meg Cabotová)

Patnáctiletá Mia Thermopolisová, hrdinka Princezniných deníků, si pomalu zvyká na to, že v jejích žilách koluje modrá krev a. Zobraziť viac

Princezna Mia (Meg Cabotová)

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 232 str. – ISBN: 978-80-242-2166-3 – Kniha Zobraziť viac

Hrdinka říká ano (Meg Cabotová)

Meg Cabotová Hrdinka má problémy Deset věcí, na které Samantha Madisonová ještě není připravená: 10. Oslava svátku. Zobraziť viac

Princezna na večírku (Meg Cabotová)

Mia se tentokrát trápí problémem, že její velká láska, Michael, pořádá večírek. Jak ale ona obstojí v konkurenci. Zobraziť viac

Princezniny deníky (Meg Cabotová) [CZ]

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 230 str. – ISBN: 80-242-1480-6 – Kniha Zobraziť viac

Mediátor – Devátá stezka

Kdo by věřil na duchy? Jen děti a blázni. Svět 16leté Susannah se hemží nešťastnými zbloudilými dušemi, které se potřebují. Zobraziť viac

Princezna nad propastí (Meg Cabotová)

Mia, genovijská princezna, se na začátku nového školního roku dozví novinu, která jí vyrazí dech: její kluk Michael se. Zobraziť viac

Hrdinkou snadno a rychle (Meg Cabotová) [CZ]

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 254 str. – ISBN: 80-242-0997-7 – Kniha Zobraziť viac

Láska k upírovi 1: Nenasytná (Meg Cabotová)

Nikdy neříkejte nikdy, a o upírech to platí dvojnásob. Mína Harperová, samostatná, talentovaná, ale zároveň i smutná a. Zobraziť viac

Princezna v zácviku (Meg Cabotová)

Šestý díl příběhů newyorské studentky Mii Thermopolisové, která je na rozdíl od svých vrstevníků ještě princezna s. Zobraziť viac

Princeznám sluší růžová (Meg Cabotová) [CZ]

Knižní klub – Jazyk: CZ – Vazba: Pevná s přebalem lesklá – 224 str. – ISBN: 80-242-1356-7 – Kniha Zobraziť viac

Mediátor – Temná je noc (Cabotová Meg)

Zatímco v New Yorku byla šestnáctiletá krotitelka duchů Susannah Simonová jediným zástupcem svého řemesla na celých pět. Zobraziť viac

Čo sú cookies, pixely a na čo ich potrebujeme?

Ako mnoho iných spoločností poskytujúcich svoje služby na internete, ajmy využívame cookies, pixely a ďalšie technológie. V tomto článku vám popíšeme, ako fungujú a na čo ich potrebujeme.

Súbory cookies sú malé kúsky údajov, ktoré sa ukladajú vašom prehliadači alebo mobilnom zariadení počas prezerania webových stránok. Pixely sú maléobrázky alebo "kúsky kódu", nachádzajúce sa na internetovej stránke alebo v e-maile, ktoré zbierajú informácie o vašom prehliadači alebo mobilnom zariadenía niektoré z nich môžu ukladať aj cookies.

Jednotlivé cookies majú rôznu dobu "trvanlivosti" – rôznu dobu uloženia vo vašom zariadení. Niektoré cookies sa vymažú z vášho zariadenia po tom, ako zatvoríte okno prehliadača (sessioncookie), iné zostávajú vo vašom zariadení uložené aj po ukončeníprehliadania našich webových stránok (permanent cookie).

Prečo používame cookies?

Súbory cookies nám umožňujú zapamätať si vaše úkony a preferencie (napríklad prihlasovacie údaje, údaje o objednávke v nákupnom košíku) v priebehu určitého časového obdobia, aby ste ich nemuseli opakovane zadávať vždy, keď sa vrátite na webovú stránku alebo prechádzate z jednej webovej stránky na druhú. Cookies nám zároveň pomáhajú pochopiť, čo vás zaujíma na našej webovej stránke, či je pre Vás dostatočne prehľadná a viete na nej nájsť to, čo hľadáte. Cookies teda používame tiež za účelomzlepšenia užívateľského zážitku.

Súbory cookies môžu tiež zaznamenávať ďalšie informácie, ako počet návštevníkov našich webových stránok a tiež aké podstránky nášho webu najčastejšie navštevujete. Používajú sa tiež na to aby vám bola zobrazovaná reklama a obsah stránky, ktoré sú pre Vás relevantné vzhľadom na Vaše záujmy a potreby.

Aké cookies používame?

Funkčné a technické cookies – tieto cookies zabezpečujú riadne fungovanie našej webstránky, napríklad zabezpečujú funkciu prihlásenia sa do užívateľského konta na stránke, ukladanie tovaru do nákupného košíka, odhaľujú pokusy o neoprávnené prihlásenie sa do konta, či umožňujú efektívne zobrazovanie obsahu. Bez týchto cookies by naša webová stránke riadne nefungovala, ich použitie je nevyhnutné, doba uchovania poväčšine krátka, a preto si od vás nepýtame súhlas na ich uloženie a pristupovanie k nim. Do tejto kategórie zaraďujeme aj cookies vďaka ktorým pre vás uchováme obsah košíka aj bez toho, aby ste boli prihlásení – mnohí z vás od nás vyžadujú, aby ste si knihy, ktoré si u nás odložíte počas roku do košíka, pred Vianocami našli a mohli tak potešiť svojich blízkych perfektnými darčekmi.

Analytické cookies – tieto cookies slúžia na získanie údajov o návštevnosti našej internetovej stránky, informácii o vyhľadávaniach vykonaných na našej stránke a tiež na zisťovanie, ako sa po našej stránke pohybujete, aby sme ju vedeli spraviť pre vás čo najjednoduchšou na používanie. Keďže pri týchto cookies sme vykonali opatrenia, aby sme zabránili ich zneužitiu (anonymizáciu na strane našich dodávateľov) a súčasne sú implementované opatrenia, aby ste ľahko kontrolovali a obmedzovali využívanie týchto cookies, nepýtame si od vás na ich používanie súhlas. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom na odmietnutie cookies si môžete inštalovať softvérový doplnok dostupný tu.

VIVnetworks.com / Conversant (CJ Affiliate)

Adresa: Adresa: VIVnetworks.com s.r.o., Jungmannovo náměstí 753/18, 110 00 Praha 1, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu a kliknutím sem môžete vylúčiť používanie cookies.

Marketingové a reklamné cookies – tieto cookies používame na to, aby sme Vám vedeli zobrazovať reklamu, ktorá Vás podľa Vašich predchádzajúcich preferencií môže zaujímať, na realizáciu obdobných marketingových činností, či za účelom zabezpečenia našej účasti v sieti afilliatneho marketingu. Cookies tohto typu ukladáme iba na základe Vášho súhlasu. Pri týchto cookies využívame riešenia nasledovných tretích strán:

Adresa: Google Ireland Limited Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Adresa: Facebook Ireland Ltd. 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Írsko

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu, pričom odmietnuť cookies môžete tu.

Heureka Shopping s.r.o.

Adresa: Karolinská 650/1, 18600 Praha 8 – Karlín, Česká republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: QuarticOn S.A. Al. Jerozolimskie 123A 02-017 Warsaw, Poland

Bližšie informácie o ochrane súkromia, vrátane možnosti vylúčiť používanie cookies nájdete tu.

Adresa: L.Svobodu 552/46, Badín 976 32, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Adresa: Karpatská 6, Bratislava – Staré Mesto 811 05, Slovenská republika

Bližšie informácie o ochrane súkromia nájdete tu.

Kniha mého srdce → Knihy → Nominované knihy

Navigace

 • Úvod
 • Knihy
 • Kniha na pokračování
 • O pořadu
 • Pravidla
 • Rozhovory
 • Tvůrci pořadu
 • Napište nám
 • Pozvánky
 • Partneři

Diskuse

O anketě / pořadu

Komentářů: 1826 ,
aktualizováno 14. 11. 2012

O knize na pokračování

Komentářů: 419 ,
aktualizováno 14. 11. 2012

K jednotlivým titulům

Diskuse k jednotlivým titulům TOP 100 na www.k4u.cz

Vysílání pořadu

Sobota 17. 10. 2009 v 21:20

Stopáž: 10 minut
Rok výroby: 2009
VPS: —

Český rozhlas o literatuře

Vyberte si četbu na pokračování

z oblíbené knížky ve vysílání Českého rozhlasu 2 Praha!

Nominované knihy

Podívejte se na seznam knih, včetně počtu hlasů,
které se neprobojovaly do TOP100.

CzTorrent – 1. CZ Free Torrent Tracker – Knihy v PDF (sci-fi)

Login

Obsah

Detaily torrentu

Jestli potřebujete něco na čtení do autobusu,vlaku,tramvaje nebo metra a jste majitel zařízení které Vám umožní číst dokumenty ve formátu PDF, potom zde máte jedinečnou možnost si pár zajímavých publikací najít. Příjemnou zábavu.

Jazyk: Čeština něco i Slovensky (ale SK fakt minimum)Kvalita je různá, jak jsem koupil tak prodavám .)

Formát dokumentu: PDF

Krátký popis: Různá PDF-ka která jsem obdržel na jednou putovním ext.HDD

Komentáře

Celkem komentářů: 6 (Přihlašte se pro jejich zobrazení)

KNIŽNÍ LÁKAČKA ✿ ZÁŘÍ 2017

Popis:
Ahoj všem knihomolům, vítám Vás u nového videa! :-)) Dneska to bude KNIŽNÍ LÁKAČKA NA ZÁŘÍ!! :)) těch knížek vyjde vážně …

Leave a Reply