Kniha Dallas 63 (Stephen King)

Kniha Dallas 63 (Stephen King) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

 • Název knihy: Kniha Dallas 63 (Stephen King)
 • Elérhető fájlok: Kniha Dallas 63 (Stephen King).pdf, Kniha Dallas 63 (Stephen King).epub, Kniha Dallas 63 (Stephen King).mobi
 • Jazyk knihy: Český jazyk
 • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Dallas 63

Anotace

Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století – pryč ze světa i-podů a mobilních telefonů do světa Jamese Deana a obrovských bouráků až ke dni, kdy bude JFK zastřelen, ledaže. Jake Epping je pětatřicetiletý učitel angličtiny na střední škole v Lisbon Falls, stát Maine, který si přivydělává učením v jednom vzdělávacím programu pro dospělé. Netrvá dlouho a Jake dostane od jednoho ze studentů slohovou práci – pochmurný, drásavý příběh vyprávěný v první osobě o jisté noci před padesáti lety, kdy se otec Harryho Dunninga vrátil domů a kladivem zabil svou matku, sestru a bratra – a přítel Al, který vede místní bistro, Jakeovi prozradí tajemství: jeho skladiště je portálem do roku 1958. Vyšle Jakea na šílenou – a šíleně nemožnou – misi, při které se má pokusit zabránit vraždě Kennedyho. A tak začne Jakeův nový život pod jménem George Amberson v novém světě, kde žije Elvis, JFK, neklidný samotář Lee Harvey Oswald a krásná středoškolská knihovnice Sadie Dunhillová, která se stane láskou Jakeova života – života, který porušuje všechna běžná pravidla času.

King svou neobyčejnou sugestivní mocí spřádá reálie a kulturu jiné doby do příběhu, který čtenáře pohltí eskalujícím napětím.

Kniha patří k vynikajícím románům typu CO KDYBY? Kombinuje to nejlepší Kinga: sugestivní napínavé vyprávění a epickou šíři záběru.

Dne 23. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stály by ty důsledky za to?

Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století – pryč ze světa i-podů a mobilních telefonů do světa Jamese Deana a obrovských bouráků až ke.

Dallas 63

kniha od: Stephen King

Kniha byla napsaná nádherně poutavě, už jenom popis života v Americe před 50 lety byl tak živý, že jsem při čtení měla pocit, že to tam důvěrně znám. Líbil se mi ten vyvolaný dojem, že všechno tenkrát bylo takové jednodušší, bezpečnější, volnější a klidnější. Děj byl velice napínavý nejen popisem jednotlivých událostí (jak se Jake snažil připravit na “den D” a jak se mu v tom “minulost” snažila zabránit), ale i tím, že se čtenář nemohl dočkat, jestli se to Jakeovi tedy povede a hlavně, jaký vliv to bude mít na současnost. Čtenářovi se dostalo i vysvětlení toho, jak to “cestování časem” vlastně funguje. Romantická linka byla věrohodná a příjemná, svým způsobem i hodně silná, a to včetně závěru. A díky délce románu (720 stran) jsem měla pocit, že jsem Jakea stihla opravdu dobře poznat. dal se zaznamenat i jeho vývoj, to, jak se z “obyčejného” učitele na střední škole stal postupně silný, chladně uvažující a svým způsobem “tvrdý”, přesto ale jemný a citlivý muž. Tato kniha pro mě byla prostě nádherným zážitkem na všech frontách 🙂

Bála jsem se do knihy jít z důvodu počtu stran,ale bála jsem se neoprávněně. Od začátku se s tím King neštve a jde rovnou natvrdo. V půlce mi přišlo,že kniha trošku zvolnila. Konec úžasný,proto pět z pěti. Děkuji,Mistře.

Dobre to bolo, aj ked niekde uprostred sa to trocha zaseklo a zabrdlo do cervenej kniznice, ale nic to, King je proste kral.

Plný počet ***** 🙂 . nechápem ako to že mi táto kniha tak dlho unikala. A to Kinga čítam od svojich 14tich

Pokud se rádi bavíte nad alternativní historií, zajímají vás (alespoň trošku) různé konspirační teorie a občas sníte o možnosti cestovat v čase, pak se rozhodně pusťte do čtení. Nebudete zklamaní. Nádavkem dostanete skvělý příběh, napsaný skutečným mistrem svého oboru.

Tato kniha je velice čtivá ,dobře napsaná.

King je môj najobľúbenejší autor, no s touto knihou som mal problém. Nekonečne dlhé, niekedy takmer stovka strán, ktorá ma vôbec nebavila. Nekonečné sledovanie správania Oswalda, mnoho zbytočných odbočení. takmer som knihu nedočítal. Druhá časť už je klasický King, s napätím a svižným tempom. Určite si ju druhýkrát neprečítam.

Dallas 63 – Stephen King

Dne 23. listopadu 1962 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stály by ty důsledky za to? celá specifikace

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

V porovnání cen u produktu Dallas 63 – Stephen King již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Stephen King – To

Temná věž – Temná věž VII. – Stephen King

Ravensbrück

Dallas 63 – Stephen King – Specifikace

Stephen King

beletrie

BETA

736

2012

Dne 23. listopadu 1962 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stály by ty důsledky za to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století – pryč ze světa i-podů a mobilních telefonů do světa Jamese Deana a obrovských bouráků až ke dni, kdy bude JFK zastřelen, ledaže. Jake Epping je pětatřicetiletý učitel angličtiny na střední škole v Lisbon Falls, stát Maine, který si přivydělává učením v jednom vzdělávacím programu pro dospělé. Netrvá dlouho a Jake dostane od jednoho ze studentů slohovou práci – pochmurný, drásavý příběh vyprávěný v první osobě o jisté noci před padesáti lety, kdy se otec Harryho Dunninga vrátil domů a kladivem zabil svou matku, sestru a bratra – a přítel.

Dallas 63

Stephen King je najpredávanejší a najkultovejší žijúci spisovateľ v Spojených štátoch. Za necelých dvadsaťpäť rokov svojej literárnej činnosti napísal viac ako štyridsať kníh, z ktorých sa na celom svete predalo viac než dve miliardy výtlačkov. Podľa jeho knihy bolo nakrútených tridsaťpäť.

Dne 22. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století až ke dni, kdy bude JFK zastřele

Bežná cena Bežne 25,80 €

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Dne 22. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to?

Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století až ke dni, kdy bude JFK zastřelen, ledaže. Hlavní hrdina knihy se vydá zpět časem, aby se pokusil vraždě zabránit. Jake Epping, pětatřicetiletý učitel angličtiny, dostane od studenta Harryho slohovou práci pochmurný drásavý příběh o jisté noci před padesáti lety, kdy se jeho otec vrátil domů a kladivem zabil matku, sestru a bratra. Jake se vydá na šílenou misi, při níž se má pokusit změnit běh událostí. A tak začne Jakeův nový život, porušující všechna běžná pravidla času.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Jsem milovník knih a dobrých příběhů, více není nutné vědět.

Jake Epping není ničím výjimečný. Učí na střední škole angličtinu, žije sám po útěku své ženy alkoholičky k jinému stejně postiženému a má rád hamburgery z blízkého podniku bodrého muže jménem Al.

Jeho život plyne poklidně a bylo by tomu tak i nadále, pokud by právě Al jednou večer nezavolal Jakeovi do práce. Jake překvapeně odloží právě známkované písemky a rozhodne se poslechnout dle něj zmateného muže.

Vydá se do rychlého občerstvení a netuší, jak rychle se i jemu samotnému změní celý život.

Al sdělí Jakeovi jednoduché, ale děsivé tajemství. V jeho podniku se nachází možnost cesty do konce 50.let a Jake má nyní jedinečnou možnost ji podniknout. Ovšem s jednou podmínkou.

Musí splnit jednoduchou misi, a to zabránit atentátu na Kennedyho v roce 1963.

Jake neváhá dlouho a pouští se do neuvěřitelného úkolu a jako přidanou hodnotu může okusit svět takový, jaký býval za zlatých časů.

A nebo býval jiný? Méně lesklý?

Dallas 63 je neuvěřitelná kniha, který obsahuje vše, co si čtenář může přát. Obyčejného hrdinu, hnusného zlouna, upřímnou lásku a dobrodružství, jaké by si přál prožít každý. Kniha je sice skutečně objemná, ale každá její stránka stojí za to.

King zpracoval téma kolem Kennedyho a život okolo roku 1963 s pedantickou přesností, kniha místy skutečně působí jako reálná cesta časem a čtenář může pocítit touhu se do těchto časů podívat spolu s Jakem.

Jakeova cesta a putování za splněním slibu nemocnému příteli drží čtenáře v napětí od začátku až do konce.

Knihu mohu vřele doporučit každému, kdo by si přál podniknout cestu časem i těm, kteří mají prostě jen rádi ty starý zlatý časy.

Mistr King nachystal výtečnou ochutnávku té staré dobré Ameriky a mohu zaručit, že neodejdete, dokud nebude stůl úplně prázdný. Čítaj viac

Těžko hledat někoho, kdo by neznal jeho jméno. Řeč je o jednom z nejúspěšnějších autorů současné doby, který má na kontě přes šedesát knih. Stephen King se opět rozhodl opustit škatulku spisovatele krváků a přichystal pěkně divokou jízdu napříč novodobými americkými dějinami. O útoku na prezidenta J. F. Kennedyho vzniklo mnoho konspiračních teorií, knih, domněnek, filmů, a King se tohoto tématu v nejnovějším románu zhostil po svém. Původně chtěl knihu sepsat už v roce 1972, ale jak sám v doslovu říká: “Výzkum, který bych musel provést, mi připadal příliš rozsáhlý na člověka, kež učí na plný úvazek. Měl jsem ještě jiný důvod: i po devíti lidech byla a rána příliš živá.”
Hlavním hrdinou je učitel angličtiny Jake Eppig, který si přivydělává učením v programu pro dospělé. Od Harryho, jednoho ze studentů, dostane slohovou práci o tom, jak jeho otec zabil zbytek rodiny.
O několik dnů později jeho přítel Al, starý a nemocný kuchař, který vede místní bistro, prozradí Jakeovi tajemství: v komoře jeho občerstvení se nachází portál do roku 1958 a on si tam čas od času odskočí na malý výlet. Ale uvědomil si, že by mohl něco změnit. Třeba zabránit vraždě Kennedyho. Vyšle Jakea na šílenou misi do minulosti, aby útoku zabránil a možná zachránil i rodinu Harryho.

King mistrně pracuje s detaily. Až do takové míry, že během pár stránek uvěříme, že to kolem je současnost. Krásně vzpomíná na staré dobré časy. Najednou víme, co se nosilo, jedlo, pilo, kouřilo, jaké
účesy byly in, v rádiu hraje WJAB a zázvorové pivo stojí deset centů. Pochopíme, jak se k sobě lidé chovali, co běželo v televizi, i jaká auta se proháněla po ulicích koncem padesátých a začátkem šedesátých let minulého století.
Příběhy o cestování v čase se často setkávají s problémem časového paradoxu. Stačí totiž jen maličko změnit minulost a ona se změní i budoucnost. King se s tím jako zkušený autor popral a jeho řešení je přijatelné. Protože když vylezeme z králičí nory, čeká nás muž se žlutou kartou.
Kniha má sice přes sedm set stran, ale nenudí ani jediným řádkem. Pořád se něco děje, ať už kolem domnělého vraha L. H. Oswalda nebo hlavního hrdiny Jakea.
Radost mi udělal odkazem na minulá díla – město Derry, které je dějištěm mnoha jeho předešlých knih a jedním z nejstrašidelnějších imaginárních měst v Americe. A to poznal Jake na vlastní kůži.
A konec? Je přirovnáván k třešničce na dortu. Občas se setkávám s tím, že se autor pustí do psaní a po šesti set stranách najednou zjistí, že už by měl pomalu končit, a utne to nepříliš vhodným způsobem (například v románu Pod kupolí). Toho se naštěstí v Dallasu vyvaroval a konec románu je fantastický! Jeden z nejlepších a nejdojemnějších konců, jaké od Kinga pamatuji.
Shrnuto, podtrženo: King ukázal, že i v čtyřiašedesáti letech má co říct. Umí postrašit.
Napíná. Téměř osm set stránek není problém zhltnout na pár posezení a pak přijdou otázky.
Co kdybyste se mohli vrátit časem? Ze světa mobilů a internetu do éry Elvise a JFK? Co byste udělali? Čítaj viac

Perfektná kniha. Okrem samotného obsahu má pre mňa kniha pridanú hodnotu v tom, že ma donútila si naštudovať fakty ohľadom atentátu na Kennedyho a pozirieť si Zapruderov film.

Výborná kniha! Moc se mi líbilo proplétání 50-60 let se součastností, porovnávání řeba potravin, rasové nenávisti. opravdu skvěla kniha se skvělým dějem ,líbí se mi to polemizování, “co by bylo kdyby”

Líbí se mi vykreslení světa, který by mohl nastat kdyby.

Líbí se mi i ta romantika, která tam proběhla.

Prostě to nebyl typycký kingovský horor a je to dobře. Skvěle jsem si u knihy oddechla a patří k oblíbeným a cítím v kostech, že se k ní ráda vrátím 🙂

Pro každého, kdo si rád přečte něco napínavého, občas vtipného, propleteného i s romantikou a troškou “nadpřirozena”-ale opravdu jenom troškou, je to skvělé čtení.

U Kinga již tradičně narazíme na opravdu skvělé vykreslení a podání postav, kterým autor přichystal nelehký osud. Stejně jako v jeho ostatních knihách zde nalezneme jasné zlo (v tomto případě jde o Oswalda, přesto o jeho budoucích činech nepadne ani slovo). Ovšem na Jaka Eppinga čeká mnohem víc než jen Harvey Lee Oswald. Krásným příkladem je srovnání roku 2011 s padesátými a šedesátými lety minulého století, které patří k nejlepším částem knihy. Kingovi se podařilo vykreslit tyto období do nejmenších detailů, včetně všech kladů i záporů.

Bohužel jak už si asi fanoušci Kingových knih mohli zvyknout, ani Dallas 63 se nevyhnul jeho v poslední době tolik typickému nešvaru. Navíc u bichlí jako je Dallas, kde se autor opravdu nebál rozepsat, je ještě patrnější, že by si rozhodně zasloužili řádně proškrtat. Na druhou stranu tento styl je poslední dobou pro Kinga čím dál typičtější a tak jsme si na něj již mohli zvyknout.

Co ovšem někoho může zamrzet poněkud více, je celková naivita příběhu. Kdy hlavní hrdina se vrací zpět časem s dobrým úmyslem zachránit život Kennedymu a tím i dalším událostem. Ovšem už nedomýšlí následky, které tento zásah do historie bude mít. A právě u cestování časem se asi pozastaví nejeden ostřílený čtenář sci-fi. King ho v tomto případě nechal jaksi nedomyšlené a dost často se neubráníte pocitu, že zde jaksi něco není úplně tak jak má.

Když ovšem Kingovi odpustíme jeho již klasickou obsáhlost, která si zaslouží redakční zásah a pár dalších detailů, hlavně kolem cestování časem, přesto nám zůstane jedinečný a velmi silný příběh, který si získá nejednoho čtenáře. Stephen King zde opět dokazuje, že se nemusí nutně zaměřovat pouze na žánr hororu, ale sednou mu pro něj i naprosto odlišné příběhy, na které u tohoto autora nejsme tolik zvyklí. Dallas 63 navíc stoprocentně patří mezi to nejlepší co King v posledních letech vytvořil. Čítaj viac

Dallas 63

Kniha ( pevná vazba )

Dne 23. listopadu 1962 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stály by ty důsledky za to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století – pryč ze světa i-podů a mobilních telefonů do světa Jamese Deana a obrovských bouráků až ke dni, kdy… Přejít na celý popis

Poznejte Monu Kasten, královnu romantického čtení. Její knížky teď objednáte za 149 Kč Více informací

Dne 23. listopadu 1962 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stály by ty důsledky za to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století – pryč ze světa i-podů a mobilních telefonů do světa Jamese Deana a obrovských bouráků až ke dni, kdy bude JFK zastřelen, ledaže. Jake Epping je pětatřicetiletý učitel angličtiny na střední škole v Lisbon Falls, stát Maine, který si přivydělává učením v jednom vzdělávacím programu pro dospělé. Netrvá dlouho a Jake dostane od jednoho ze studentů slohovou práci – pochmurný, drásavý příběh vyprávěný v první osobě o jisté noci před padesáti lety, kdy se otec Harryho Dunninga vrátil domů a kladivem zabil svou matku, sestru a bratra – a přítel Al, který vede místní bistro, Jakeovi prozradí tajemství: jeho skladiště je portálem do roku 1958. Vyšle Jakea na šílenou – a šíleně nemožnou – misi, při které se má pokusit zabránit vraždě Kennedyho. A tak začne Jakeův nový život pod jménem George Amberson v novém světě, kde žije Elvis, JFK, neklidný samotář Lee Harvey Oswald a krásná středoškolská knihovnice Sadie Dunhillová, která se stane láskou Jakeova života – života, který porušuje všechna běžná pravidla času. King svou neobyčejnou sugestivní mocí spřádá reálie a kulturu jiné doby do příběhu, který čtenáře pohltí eskalujícím napětím. Kniha patří k vynikajícím románům typu CO KDYBY? Kombinuje to nejlepší Kinga: sugestivní napínavé vyprávění a epickou šíři záběru.

Bestseller v knihy Dobrovský

28032. v e-shopu | 28092. minulý týden

64. v Světový horor | 66. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 32 hodnocení čtenářů

26× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.6 z 5

5 z 5 hvězdiček Radek Špetík 22. května 2017

Nádherná knížka,jsem nadšen .Nelituju ani koruny .

Pomohla vám tato recenze? Ano 68

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Lea 31. srpna 2017

Nejdřív jsem si myslela, že tohle téma mě nebude bavit, ale to jsem se spletla, krásná, zajímavá a napínavá kniha, nutící k zamyšlení

Pomohla vám tato recenze? Ano 61

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Monika 4. září 2017

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Příběh jsem měla v hlavě ještě dlouho po jejím přečtení a přesto, že to nemám ve zvyku, věřím, že se k ní ještě někdy vrátím. Mit k dispozici 10 hvězdiček, mistrovi je dám!

Pomohla vám tato recenze? Ano 57

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Kateřina Plicková 1. března 2017

Precizně zpracované téma, výborná kniha.

Pomohla vám tato recenze? Ano 55

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Šárka Nováková 31. srpna 2017

Skvělá a napínavá kniha. Hodně se člověk zamysli nad tím, co by mohl kdy změnit, kdyby mohl takhle projít do minulosti. Další kniha od Mistra, která mě nezklamala.

Pomohla vám tato recenze? Ano 52

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Pevoso 30. srpna 2017

Četla jsem dlouho do noci, protože jsem byla nesmírně napjatá, co bude dál. Plné šokujících zvratů, mnoho námětů k přemýšlení.

Pomohla vám tato recenze? Ano 52

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček LukášW 4. září 2017

Cestování časem miluji a konspirační teorie taktéž. O Kingovi se není třeba ani zmiňovat. Jedna z jeho 3. nejlepších a jedna z mých 5. nejoblíbenějších knih vůbec.

Pomohla vám tato recenze? Ano 50

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

4 z 5 hvězdiček Eicy 2. září 2017

Dallas 63 je velmi dobrá kniha, proto mě překvapilo, že jsem se občas musela do čtení nutit. Nicméně ve výsledku je to velmi dobrý příběh. Mám ale u Kinga jiné favority.

Pomohla vám tato recenze? Ano 50

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

3 z 5 hvězdiček Barbora Soldátová 4. září 2017

Kniha mě příliš nezaujala.. podle mě jedna z průměrnějších Kingových knih.

Pomohla vám tato recenze? Ano 48

Kniha, BETA Dobrovský, 2012, 9788073065164

5 z 5 hvězdiček Zuzi 6. září 2017

Co by kdyby. a k tomu cestování časem, tvrdošijná minulost, láska. Knihu jsem měla nejprve v elektronické podobě, ale natolik se mi líbila, že jsem si ji hned objednala. Navíc stejně tak jako tak ji potřebuju do sbírky. 😀

Recenze Dallas 63 – Stephen King

Statistika hodnocení produktu

Hodnocení produktu: 94%
průměr z 39 hodnocení

vázaná
1. vydání,
Rozebráno
92 % (36)
5 % (2)
0 % (0)
0 % (0)

Doporučení od zákazníků

Ověřené recenze Dallas 63 – Stephen King

 • Zobrazit:
 • Ověřené (15) |
 • Pozitivní (15) |
 • Negativní (0) |
 • Odborné (0) |
 • Video (0) |
 • Všechny (17)

Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2018

100% Hodnocení produktu: 100%

 • Prostě jako vždy. Úžasně čtivý SK

Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2017

100% Hodnocení produktu: 100%

Knížku jsem koupila, protože čtu Stephena Kinga. Četla se skvěle, příběh je napínavý a zajímavý. Pro mě jedna z nejlepších Kingových knížek:-)

Honza

Přidáno: 12. března 2017

100% Hodnocení produktu: 100%

 • čte se jedním dechem
 • napínavá
 • není to klasický Kingův horor, spíš sci-fi příběh
 • žádné potoky krve, jen nesmírně poutavý příběh

Bezkonkurenčně nejlepší kniha od Kinga. A nejlepší kniha, jakou jsem četl za dlooouhou dobu. 🙂 Potavé téma, geniální a jednoduchá zápletka. Děj, který vás vtáhne a nepustí, dokud knihu nedočtete. Vyloženě vás to nutí číst pořád dál a dál. A paradoxně je to jedna z nejromantičtějších knih co jsem kdy četl, protože je mimo jiné o lásce, která nezná hranice času. Nádherný zážitek.

Adi

Přidáno: 1. ledna 2017

90% Hodnocení produktu: 90%

 • Textové zpracování , typ písma , přehledné řazení kapitol
 • Přebal knížky je takový polovičatý – z venku knihu obalí ale lehce se posune nahoru či dolů .

Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2016

100% Hodnocení produktu: 100%

 • Výborná kniha
 • napínavá od začátku do konce

Velmi zajímavé téma.

Dadulkaj

Přidáno: 28. února 2016

100% Hodnocení produktu: 100%

 • nemusím běhat po knihkupectvích
 • do mé sbírky už chyběl jen tento titul
 • supr cena

nemusím běhat po knihkupectvích
do mé sbírky už chyběl jen tento titul
výborná cena
rychlé dodání
doporučuji

Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2014

100% Hodnocení produktu: 100%

Není tak děsivá, jako většina ostatních knížek autora. Je promyšlená a čtivá.

Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2014

100% Hodnocení produktu: 100%

jedna z nejlepších knih od Kinga. Doporučuji i lidem, kteří jinak Kinga nečtou. Má spád. Skvěle se čte.

Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2014

70% Hodnocení produktu: 70%

– kniha se mi nečetla zrovna lehce, je psána trochu jiným stylem, než jsem zvyklá, ale i tak jsem ji doslova zhltla. Nutila mne hledat si souvislosti a to, zda to tak v historii opravdu bylo nebo je to výmysl autora. Četla jsem ji zrovna v období 50 let od úmrtí Kennedyho a tak jsem po přečtení shlédla se zájmem veškeré dokumenty. Líbí se mi, že v knize není jen příběh týkající se atentátu, ale že se zde odehrává i jiný příběh vypravěče. Závěr knihy mi přišel až moc přehnaný, ale kdoví co by kdyby?

“Dallas “63” Stephen King – recenzja [WielkiBuk.com]

Popis:
Namówiliście mnie! Wielkie, pozytywne zaskoczenie –

“>

Leave a Reply