Kniha Jeden den (David Nicholls)

Kniha Jeden den (David Nicholls)

Kniha Jeden den (David Nicholls) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

  • Název knihy: Kniha Jeden den (David Nicholls)
  • Elérhető fájlok: Kniha Jeden den (David Nicholls).pdf, Kniha Jeden den (David Nicholls).epub, Kniha Jeden den (David Nicholls).mobi
  • Jazyk knihy: Český jazyk
  • Podmínky pro stažení této knihy: zdarma

Jeden den

Jeden den

brožovaná
2. vydání,

vázaná Rozebráno Rozebráno

Anotace

Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samozřejmě jen otázka času – i když nepřiměřeně dlouhého – než se z takového vztahu vyklube něco víc, než jen návštěva muzea a výroční večeře.

Úspěšný román ze současné Anglie vypráví příběh o tom, že skutečné přátelství mezi mužem a ženou není možné, a musí buď skončit, anebo se proměnit v něco jiného, a také o tom, že si ty nejzákladnější věci uvědomíme, až když je pozdě. Vtipně napsaný příběh, ale skrývá nejen úsměvné a citlivě napsané sondy do lidských citů. Vztah, který přešel od náhodné známosti na jednu noc po věrné i nevěrné přátelství až k hluboké lásce a krátkému manželství jakoby mimochodem pod komickým nátěrem ukazuje změny zvyků, mravů a politiky v Británii posledních dvaceti let. Hlavním tématem příběhu se více než klasická "lovestory" stávají pocity osamělosti a hloubka rozporu mezi mladickou nesmiřitelností a kompromisy, které jsme nakonec schopni tolerovat.

Podle knižní předlohy vznikl film, pod jehož režií je podepsán Lone Scherfig. V chytré a poutavé romantické komedii Jeden den se vedle Anne Hathaway objeví zatím ještě neokoukaný Jim Sturgess.">"Přátelství je někdy míň než láska"

Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samozřejmě jen otázka času – i když.

Jeden den

kniha od: David Nicholls

„Přátelství je někdy míň než láska“ Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samo zřejmě jen otázka času – i když nepřiměřeně dlouhého – než se z takového vztahu vyklube něco víc, než jen návštěva muzea a výroční večeře. Úspěšný román ze současné Anglie vypráví příběh o tom, že skutečné přátelství mezi mužem a ženou není možné, a musí buď skončit, anebo se proměnit v něco jiného, a také o tom, že si ty nejzákladnější věci uvědomíme, až když je pozdě. Vtipně napsaný příběh, ale skrývá nejen úsměvné a citlivě napsané sondy do lidských citů. Vztah, který přešel od náhodné známosti na jednu noc po věrné i nevěrné přátelství až k hluboké lásce a krátkému manželství jakoby mimochodem pod komickým nátěrem ukazuje změny zvyků, mravů a politiky v Británii posledních dvaceti let. Hlavním tématem příběhu se více než klasická \"lovestory\" stávají pocity osamělosti a hloubka rozporu mezi mladickou nesmiřitelností a kompromisy, které jsme nakonec schopni tolerovat. Podle knižní předlohy vznikl i film, jehož česká premiéra je plánována na toto léto. V chytré a poutavé romantické komedii Jeden den se vedle Anne Hathaway objeví zatím ještě neokoukaný Jim Sturgess. Pod režií filmu je podepsán režisér filmu Školy života, který byl nominován na Oscary – Lone Scherfig. . celý text

Literatura světová, Romány
Vydáno 2011 , Argo
Orig. název

One day , 2009

Komentáře (178)

Kniha Jeden den

Bylo to tak krásné čtení. Doporučuji!

Úžasný námět, který bych spíš než jako “romantický”, což bez ohledu v jistém měřítku je, zařadila primárně do sekce “ze života”.

Napřed jsem se, zásluhou tipu od již nějaký ten čas bývalé spolubydlící, “dostala” k filmovému zpracování a až nyní (po snad třech letech) mě napadlo zkusit si přečíst i knihu, hlavně pro srovnání, jak se adaptace právě této knihy na filmové plátno povedla. Některé věci jsou trošku jiné, vesměs jde jen o pár situací a několik detailů, což vedlo k tomu, že mi pár záběrů dává víc smysl (á la proč se tento choval takto a onen se začal v určitou dobu věnovat zrovna této činnosti. ).

Vzhledem k tomu, že se pomalu (snad, ťuk ťuk) blížím oné osudné chvíli, kdy se Dex a Em poznali, se domnívám, že film a kniha u mně ještě min. pár let na významu neztratí. Současně je to jediná rádoby romantická záležitost (jak ve filmovém, tak nově i knižním zpracování), kterou snesu, což přičítám hlavně tomu, že kdo chce, najde v knize drobné až větší moudra, které ovšem neruší ve čtení ty, jež nezajímají, a jsou psána ladně a lehce, nikoli nabubřele a arogantně, protože jinak jsem z romanticky laděných příběhů již dávno vyrostla.

Jako jistě mnoho lidí tady jsem i já viděla nejdříve filmové zpracování. A když se mi mnoho let poté dostala do rukou knižní předloha, byla jsem mile překvapená, že se od filmu příliš neliší – že se drží děje.
"Jeden den" je dojemný realistický příběh o tom, jak si k sobě dva lidé – naši hlavní hrdinové Emma a Dexter – hledají cestu.
Co si ale z ní budu já osobně po letech nejvíce pamatovat, bude, že je v pořádku, když se člověk nakonec neživí tím, co vystudoval. Že je v pořádku, když člověk hned po vysoké nenalezne svůj smysl života, své štěstí, ale že to třeba může najít později. Že když člověk trpí, neznamená to, že tu nebudou lepší zítřky.
Pro devatenáctiletou holku, co bude příští rok teprve maturovat, je to lekce nevyčíslitelné hodnoty.

Jsou pokorní lidé a potom lidé, kteří si nedají říct. Přestože jim neustále říkáte, jaký život vlastně je a jak některé věci vlastně chodí, stejně neposlouchají. Snažíte se jim ušetřit spoustu zklamání, výčitek, bolesti, nebo ponížení a oni stejně přes svou dětinskost nepřestanou hledat to své "dokonalé štěstí" a ten svůj "vysněný život". Jenomže takhle věci prostě nefungují. Myslí si, že je to udělá šťastné, ale přitom neudělá. Cestou za těmito nesmyslnými představami a hodnotami přijdou o lidi, kterým na nich opravdu záleželo.. A vlastně ztratí sami sebe a všechno, co měli. Najednou po letech otevřou oči a jsou to jenom nastrojení panáci bez duše, kterým došlo, jak hroznou udělali chybu a co se z nich vlastně stalo. Jenomže už je pozdě. Dojde jim, že to opravdové štěstí měli celou dobu před sebou právě v tom někom, kdo jim neustále říkal, že se mýlí, ale oni neposlouchali. Jenomže tím, jak neposlouchali, o něj přišli. Asi je to životní pravidlo, že si každý potřebuje na hubu padnout sám, aby si spoustu věcí uvědomil a opravdu dospěl. Jedině tak si mohou ze svých chyb vzít ponaučení. A přitom stačilo prostě jenom naslouchat.

A jak to vím. Protože jsem byl přesně tenhle typ člověka, který neposlouchal.. A dnes jsem tím, kterého neposlouchají ostatní.

Knihu jsem si pořídila na základě shlédnutí filmu, který mě dostal. A kniha ho několikanásobně předčila! Věděla jsem, co bude následovat a jak to celé dopadne a i tak jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Zakládám do knihovničky a tuším, že se k ní ještě někdy vrátím.

Kniha je nádherná,krásný příběh,který nechcete aby skončil.Za mě rozhodně lepší kniha,jsou zde popsány pocity až na dřeň,kdežto film jde jen po povrchu.Jsem ráda,že se ke mě dostala nejdříve kniha a pak až film.

JEDEN DEN
Jeden den a S láskou Rosie – to jsou pro mě dvě knížky (a filmy:)), které toho mají hodně společného. Obojí jsem objevila plus minus ve stejné době, u obojího jsem napřed viděla filmové zpracování a až teď – po mnoha letech – se pustila do knižní předlohy. No a protože oba dva příběhy přišly tak nějak současně, nemůžu se ubránit srovnání. U mě vyhrává na plné čáře S láskou Rosie – jak kniha, tak film. Ale o tom zase někdy jindy. -)
Jeden den. Napřed film, poté tedy (po mnoha letech) kniha a před chvílí jsem se dodívala znovu na film. Takže koloběh se uzavřel a myslím, že v tomto případě už zůstane uzavřený navždy. I když – nikdy neříkej nikdy, já vím.:D Příběh Emmy a Dextera se odehrává v průběhu téměř 30 let. Sledujeme jejich životy, přátelství, lásky, životní úspěchy, ale i prohry (a že jich je).. Celý ten příběh je strašně strašně moc smutný – pro mě přímo depresivní. To platí pro knížku i pro film. V tomhle případě (ačkoli je to spíš výjimka, většinou to mívám samozřejmě naopak) se mi líbil víc film. A pokud se k Jednomu dni někdy vrátím, tak si pustím film. Kniha mi stačila jednou. Těžko říct proč, ale film pro mě byl.. stravitelnější, zábavnější. Určitě za to může i soundtrack (je fakt krásný, stačí se zaposlouchat "jen tak" a už jsem plná emocí) a Dexter – moc se mi líbilo, jak ho Jim Sturgess ztvárnil. Filmového Dextera jsem měla daleko raději, než toho knižního.. 😛 .. Nebo spíš takhle: já obecně postavu Dextera moc nemusela, charakterem a náturou mi nebyl blízký (jako celý svět alkoholu, zábavy, cigaret, show-byznysu..), ale líbil se mi Jim Sturgess jako Dexter. rozumíme si? :):D To druhé zhlédnutí filmu bylo jiné, než první.. Možná to má trošku sestupnou tendenci, napoprvé se mi to líbilo víc.. I když – ta druhá polovina filmu – a hlavně dejme tomu posledních 20 minut – to mě zase hodně dostalo.. No můj vztah i s tímto filmem je lehce komplikovaný.. Není to úplně můj šálek kávy, zároveň ten konec ve mně vždy (dobře, dvakrát:D) hodně rezonuje..
A teď tedy ke knize. Budu upřímná, jako vždy. Vybočuju z davu a to dost silně, protože 95% čtenářům se tato knížka líbí hodně. Hlavní problém byl nejspíš v tom, že mi prostě nevyhovoval styl psaní. Knížka má 431 stran – za mě by mohla být DALEKO kratší a tím pádem by to rychleji odsýpalo, mělo by to větší tempo. bylo to napsané zvláštně. Popisné, místy až filozofické, často jsem se u toho nudila a bohužel nastalo i přeskakování – což vážně nemám ráda, ale v kritických situacích to dělám, protože knížek je moc a nemá smysl se u něčeho "trápit". Takže Jeden den patří mezi mé "skákavky".
1 kapitola = 1 den v roce . to je fajn, zajímavé, ale i skrz to časové rozpětí (mám ráda, když se příběhy odehrávají v průběhu vícero let) se to nezachránilo.
Myslím si, že náročnější čtenáři budou spokojeni. Toto je love story, ale zároveň to není sladké či přehnaně romantické.. Je to spíš taková surová podoba života, kdy se našim hlavním hrdinům často nedaří a s životem "prohrávají"..
Sama za sebe doporučuji spíš film. Podle mě stačí – ačkoli teď zním jako maximální knižní barbar.:-D
Zároveň jsem ráda, že už konečně vím, co je to kniha Jeden den. Dlouho jsem se na ni chystala.
Jeden den si budu určitě pamatovat navždy, ale pokud si ho někdy budu chtít připomenout (a dostat zase depresi:D), připomenu si ho filmem. 🙂
Kdyby to někoho zajímalo, více o této knížce povídám v tomto videu: https://youtu.be/E3dkXUzoR78 🙂

Tak zaprvé, kniha má originální nápad. Každá kapitola se odehrává 15. července, akorát o rok později. Někdy mě to trochu mrzelo, protože jsem byla zvědavá, jak ten den pokračoval dál, ale jinak to byl skvělý nápad.
Příběh vypráví o (ne)věrném přátelství (a lásce) mezi mužem a ženou, o pocitech osamělosti a pod povrchem také o změnách britské společnosti. A protože to psal muž, je to psáno svižným lehkým jazykem s mírnou ironií a humorem, žádná otřepaná klišé a nekonečná romantika.
Já byla z knihy naprosto nadšena, ani na chviličku jsem se nenudila a musím ji jen doporučit!

Kniha: Jeden den – David Nicholls

Kniha: Jeden den
Autor: David Nicholls


95%
2 hodnocení
0 recenzí
počet hodnocení
95 % celkové hodnocení
2 hodnocení + 0 recenzí
Nakladatelství: ARGO
Médium / forma: Tištěná kniha
Rok vydání: 24.02.2011
Počet stran: 431
Rozměr: 21 cm
Vydání: Vyd. 1.
Název originálu: One day
Spolupracovali: přeložila Dominika Křesťanová
Jazyk: česky
Vazba: kniha, vázaná vazba
ISBN: 9788025703731
EAN: 9788025703731

"Přátelství je někdy míň než láska"

Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samozřejmě jen otázka času – i když nepřiměřeně dlouhého – než se z takového vztahu vyklube něco víc, než jen návštěva muzea a výroční večeře.

Úspěšný román ze současné Anglie vypráví příběh o tom, že skutečné přátelství mezi mužem a ženou není možné, a musí buď skončit, anebo se proměnit v něco jiného, a také o tom, že si ty nejzákladnější věci uvědomíme, až když je pozdě. Vtipně napsaný příběh, ale skrývá nejen úsměvné a citlivě napsané sondy do lidských citů. Vztah, který přešel od náhodné známosti na jednu noc po věrné i nevěrné přátelství až k hluboké lásce a krátkému manželství jakoby mimochodem pod komickým nátěrem ukazuje změny zvyků, mravů a politiky v Británii posledních dvaceti let. Hlavním tématem příběhu se více než klasická "lovestory" stávají pocity osamělosti a hloubka rozporu mezi mladickou nesmiřitelností a kompromisy, které jsme nakonec schopni tolerovat.

Podle knižní předlohy vznikl film, pod jehož režií je podepsán Lone Scherfig. V chytré a poutavé romantické komedii Jeden den se vedle Anne Hathaway objeví zatím ještě neokoukaný Jim Sturgess.

Jeden deň

Posledná zmena: 17.02.2020 02:41

Obsah knihy: Jeden deň

Román z prostredia súčasnej Veľkej Británie o vzťahu medzi mužom a ženou, ktorí sa spoznali na vysokej škole a napriek vzájomnej príťažlivosti sa rozhodnú, že zostanú najlepšími priateľmi. Lenže môže existovať skutočné priateľstvo medzi mužom a ženou? Nie je to skôr láska?
Dexter a Emma sa zoznámili na vysokej škole a napriek vzájomnej príťažlivosti sa rozhodli, že zostanú len priateľmi. Dvadsať rokov, počas ktorých sledujeme ich osud, si budú vzájomne prenikať do sŕdc, pomáhať si aj ubližovať, zbližovať sa aj vzďaľovať, aby nakoniec pochopili, že najšťastnejší sú, keď sú spolu. Lenže niekedy môže najdôležitejšie rozhodnutie nášho života prísť príliš neskoro.
Román je plný vtipných postrehov, vypointovaných príbehov a skvele zaznamenaných ľudských pocitov dvadsiatnikov, tridstiatnikov a štyridsiatnikov. Na pozadí ľúbostného príbehu autor odkrýva prednosti a nedostatky všetkých generácií naprieč spoločenským spektrom. Ako s postavami zamáva život? Ako naplnia svoje ideály? Kto sa prepožičia kompromisom?

Román Jeden deň sa stal medzinárodným bestsellerom a dočkal sa aj filmového spracovania v hlavnej úlohe s Anne Hathawayovou a Jimom Sturgessom.

Z anglického originálu One Day (Hodder & Stoughton, Londýn 2009) preložila Alica Činčárová.

Dostupné verzie titulu

Vydavateľ: IKAR
Jazyk: slovenský
Formát: Kniha
Počet strán: 416
Poradie vydania: 1.
Jeden deň Elektronická kniha

Detaily o knihe

Názov: Jeden deň

Originálny názov: One day

Objednávací kód

Produkt je zaradený do žánrov:

ISBN: 978-80-551-2492-6

EAN: 9788055124926

Rok a mesiac vydania: 2011/10

Počet strán: 416

Väzba: Knihy viazané

Formát, hmotnosť: 135 × 207 mm, 400 g

Čitateľské recenzie

Jeden deň

Konečne román, ktorý okrem vzťahov (vzťahu) zobrazuje kus reality. Alkohol, cigarety, zvratky a poriadna dávka neprifarbenej ľudskosti. Skutočné charaktery ako sú Dexter a Emma, ich katastrofálne nedostatky, dvadsaťpäť rokov a jeden veľký cit. Priateľstvo.

„Toto je deň, kedy to všetko začína. Práve tu a dnes."

15. júla je deň svätého Swithuna (keď na Swithuna kvapká, niečo tra-la-la kvapka). Je to tiež deň, kedy sa medzi hlavnými postavami Dexterom Mayhewom a Emmou Morleyovou začne rodiť láska, nie romantická, nie vášnivá ani sentimentálna, ale skutočná láska, čisté puto založené na vzájomnej potrebe „cítiť“ srdce toho druhého a jednoducho s ním byť, napriek všetkým jeho otrasným vlastnostiam.

„Ide o to, že o Tebe veľa premýšľam, to je všetko. Dex a Em, Em a Dex. Mysli si, že som sentimentálny, ale na svete nie je nik, koho by som videl s dyzentériou radšej ako Teba. Tádž Mahal 1. augusta, 12.00. Nájdem ťa!“

Dexter, rozmaznané decko zo zazobaného prostredia, si užíva život plnými alkoholickými dúškami a do jeho cesty sa pripletie Emma, puntičkárska, nesmelá a konzervatívna osoba, ktorá predstavuje tichý morálny hlas v Dexovom pôžitkárskom svete. Dva protiklady, ktorých však k sebe tiahne skrytý magnet osudu. Nemajú na svete nič, len čas a jeden druhého. Avšak rovnako ako rýchlo prelistujete týchto „skutočných“ štyristo strán, zistíte, že čas plynie závratnou rýchlosťou a oni dvaja ním jednoducho mrhajú.

„Môžeš žiť celý život a neuvedomiť si, že všetko, čo hľadáš, stojí priamo pred tebou.“

Každú kapitolu, každý rok nám autor David Nicholls „predhodí“ malý diel – jeden deň ich spoločného života, ich rozdielne cesty, osudy i vzájomnú podporu. S každou otočenou stránkou sa neviete dočkať, kedy sa už prehryziete k tomu zlomu, že ich priateľstvo konečne dosiahne svoj vrchol a oni konečne budú spolu. Ako muž a žena. Veď predsa skutočné priateľstvo medzi opačnými pohlaviami nemôže fungovať. Tento román vás presvedčí, že to predsa len možné je. Aspoň na niekoľko rokov.

Ľahký štýl a jazyk knihy vám nedá ani na sekundu príležitosť, aby ste sa nudili. Splyniete s románom a on sa stane pravidelným bodom vášho denného programu. Všetky ostatné činnosti sa pre vás stanú monotónne a vy budete túžiť, aby ste znovu sadli do vlaku alebo sa natiahli na gauči a začítali sa do ďalšieho roka, do ďalšieho dňa Emmy a Dextera. Kniha dostala nálepku čítať znova (kedykoľvek a neustále).

Kniha vo mne zanechala hlbokú stopu. Na správnom mieste rozosmiala, rozhorčila a častejšie než som ochotná priznať ma od dojatia dostala do kolien. Zatúžila som na pár momentov stať sa Emmou alebo Dexom, aj napriek ich nedokonalým životom. Puto medzi nimi bolo stvorené pre román a rovnako aj pre filmové plátno.

„Čokoľvek sa zajtra stane, mám dnešný deň. A ja si ho navždy budem pamätať.“

Ak ste fanúšikmi príbehov, ktoré získali svoju filmovú podobu, nebudete sklamaní, pretože filmová snímka tejto „story“ je navlas rovnaká ako kapitoly v knihe. Aj scenáristi videli v tomto knižnom kúsku poklad a nesnažili sa ho zmeniť. Román patrí medzi povinnú výbavu milovníkov kvalitnej (romantickej) literatúry, lebo garantujem, že neoľutujete jedinú prečítanú vetu.

Zbožňujem túto knihu, nenávidím Dextera a milujem Emmu. Alebo milujem Dexa a nenávidím Emmu? Jedno viem naisto, milujem priateľov Dexa a Em a milujem milencov Emmu a Dexa. Milujem ich jeden deň.

Jeden den

Kniha ( pevná vazba )

"Přátelství je někdy míň než láska"Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samozřejmě jen otázka času – i když… Přejít na celý popis

Mrkněte se, na jaké knížky vám knihkupci zařídili slevu 30 %! Jejich výběr obsahuje samá slavná jména Více informací

"Přátelství je někdy míň než láska"Představte si, že někdy během střední školy potkáte člověka, který vám tak přiroste k srdci, že už ho nikdy nedostanete z hlavy. Chodit spolu ale nezačnete. Přesně to je případ Dextera a Emmy, kteří jsou přátelé už dvacet let – od osmaosmdesátého se setkávají vždy po roce. Je samozřejmě jen otázka času – i když nepřiměřeně dlouhého – než se z takového vztahu vyklube něco víc, než jen návštěva muzea a výroční večeře.Úspěšný román ze současné Anglie vypráví příběh o tom, že skutečné přátelství mezi mužem a ženou není možné, a musí buď skončit, anebo se proměnit v něco jiného, a také o tom, že si ty nejzákladnější věci uvědomíme, až když je pozdě. Vtipně napsaný příběh, ale skrývá nejen úsměvné a citlivě napsané sondy do lidských citů. Vztah, který přešel od náhodné známosti na jednu noc po věrné i nevěrné přátelství až k hluboké lásce a krátkému manželství jakoby mimochodem pod komickým nátěrem ukazuje změny zvyků, mravů a politiky v Británii posledních dvaceti let. Hlavním tématem příběhu se více než klasická "lovestory" stávají pocity osamělosti a hloubka rozporu mezi mladickou nesmiřitelností a kompromisy, které jsme nakonec schopni tolerovat.Podle knižní předlohy vznikl film, pod jehož režií je podepsán Lone Scherfig. V chytré a poutavé romantické komedii Jeden den se vedle Anne Hathaway objeví zatím ještě neokoukaný Jim Sturgess.

Bestseller v knihy Dobrovský

44268. v e-shopu | 51159. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.3 z 5 9 hodnocení čtenářů

6× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5

5 z 5 hvězdiček Lenka Karabášová 25. září 2017

Jeden den. Tak přesně tak dlouho jsem knihu četla. Dokonalé, vtipné i smutné.

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

5 z 5 hvězdiček Monika 5. září 2017

Tak tohle je moje srdeční záležitost! Hlavní postavy, které si prostě nejde nezamilovat, ohromná čtivost a komické situaci dělají z Jednoho dne jednu z nejlepších romantických knih.

Pomohla vám tato recenze? Ano 33

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

5 z 5 hvězdiček Kristýna Černocká 28. září 2017

Čtivý, humorný a chytrý román o lásce a dvou obyčejných lidech, kteří se neustále míjejí. Nezbyte vám nic jiného než jim držet palce a smát se nad chlapeckou naivitou Dextera i ironickou a bloudící Emmou.

Pomohla vám tato recenze? Ano 30

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

1 z 5 hvězdiček Atlantis 15. září 2017

Pro mě ztráta času, knihu jsem dočetl jen silou vůle, vůbec mě nebavila.

Pomohla vám tato recenze? Ano 28

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

4 z 5 hvězdiček Klara 10. září 2017

Krásný příběh, který se mi strašně líbil. Konec mě opravdu chytl za srdce.

Pomohla vám tato recenze? Ano 25

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

5 z 5 hvězdiček Jana H. 18. září 2017

Krásná kniha plná citu,romantiky a lásky.Líbila se mi moc.

Pomohla vám tato recenze? Ano 24

Kniha, Argo, 2014, 9788025712214

3 z 5 hvězdiček Dominika 19. února 2019

Knihu jsem dostala jako dárek. Bohužel mě příliš nebavila, ke konci jsem už měla problém ji dočíst. Neseděl mi styl psaní

TÝDEN S KNÍŽKOU ✿ 4 / 2017

Popis:
Ahoj všem knihomolům, vítám Vás u nového videa! :-)) Máme tu neděli a tím pádem Týden s knížkou 😉 Knížky z tohoto videa: …

Leave a Reply